Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jędrzej Józefowicz

Jędrzej Józefowicz

Środa Wielkopolska

Mam na imię Jędrek. Od najmłodszych lat moją wielką pasją są podróże. Chciałbym zwiedzić cały świat – to jest pewne! Jednak będę szczęśliwy, jeśli choć mały procent z tego wielkiego marzenia uda mi się zrealizować. Podczas podróży uwielbiam robić zdjęcia, przełamuję się także do nagrywania relacji video. O swoich przygodach uwielbiam opowiadać bliskim, a także podczas wystąpień publicznych. Należę do Klubu Szalonego Podróżnika w Środzie Wielkopolskiej, jestem także organizatorem Zaniemyskiego Dnia Podróżnika.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4000 PLN z 3000 PLN

38 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

133%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 08.06.2019.

Pieszo z Polski do Rzymu

IMIENINOWY PREZENT

Dodano 16.05.2019, godz. 11:59

Heeeeej! 

Ja nie mogę co tu się dzisiaj wydarzyło. Jeszcze kilka godzin temu na stronie projektu było ponad 60%, teraz jest 98%! Najpierw wpłata w wysokości 50 zł, potem UWAGA - 1000 złotych. Panie Arturze, nie wiem co mam powiedzieć, jestem blady jak ściana, trzęsę się jak galareta, dziękuję panu za to co pan zrobił, nigdy tego panu nie zapomnę - tak gigantyczna suma! Dziękuję bardzo, bardzo, bardzo mocno. Potem następne wpłaty, 40 i 50 zł! WOW! Wielkie dzięki, dziękuję, dziękuję, dziękuję. Sprawiliście mi niesamowity prezent na imieniny. Ogromne dzięki! 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 08.06.2019 22:10