Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

gienko7

gienko7

Wrocław

Mam 36 lat i najbardziej na świecie kocham podróże. Pasją do gór i zdobywania szczytów zaraziłem się w bardzo młodym wieku dzięki obozom sportowym w których brałem udział. Polskie szczyty: śnieżka i rysy zdobyłem łącznie kilkanaście razy - teraz czas na większe wyzwania.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

550 PLN z 13800 PLN

4 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 03.01.2022.

Pierwszy etap - Korona Ziemi

O projekcie

Od wielu lat marze o zdobyciu korony ziemi.

Zbierałem fundusze od 2019 roku. Covid i sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się wirusa znacznie ograniczyła moje możliwości. Większość zebranych środków została przeznaczona na ratowanie mojej działalności gospodarczej i bieżące funkcjonowanie w nowej rzeczywistości Covidowej.

 

Kilka dni temu dowiedziałem się Waszej stronie internetowej i pomyślałem o możliwości zorganizowania takiej zbiórki. Moim największym marzeniem jest zdobycie Everestu, o którym marzę już naprawdę długo. 

 

Jednakże aby tego dokonać, w pierwszej kolejności muszę zdobyć łatwiejszy cel - dach Afryki - Kilimandżaro.

Ta wyprawa pozwoli odpowiednio się przygotować, zdobyć niezbędne doświadczenie, oraz zbadać możliwości mojego organizmu i zdefiniować wszelkie ograniczenia które mogą uniemożliwić mi zdobycie najwyższej góry świata.

 

Ze względu na stale pogarszająca się sytuacje do prowadzenia działalności gospodarczej (nowe podatki, wysoka inflacja) od jakiegoś czasu porzuciłem nadzieję na realizację mojego marzenia. Pomoc uzyskana dzięki waszemu wsparciu może sprawić że moje nadzieje znów odżyją, i uda mi się zrobić mój pierwszy krok w drodzę po koronę ziemii. 

 

 

 

Przewidywany termin realizacji mojego projektu: Kilimandżaro to kwiecień 2022, do tego czasu udam mi się zgromadzić niezbędny sprzęt. 

 

Wasze wsparcie przeznaczę na bilety lotnicze a także koszty związane ze zdobyciem szczytu, m.in. wynagrodzenie profasjonalnych górskich przewodników. Jeśli uda mi zebrać większą kwotą niż zakładany cel, wsparcie przeznaczę na lepszą kurtkę i spodnie które ochronią mnie przed zimnem czekającym mnie na ostatnich etapach tej wyprawy. 

 

Uprzedzam że postawienie pierwszego kroku napewno da mi siłe do realizacji kolejnego - górę gór Everest:)

 

 

Dlaczego potrzebuje twojego wsparcia:

- Bo chce pokonać swoje słabości - a bez Ciebie nie dam rady,

- Bo realizuję marzenia i nie boję się prosić o pomoc,

- Bo robię świetne zdjęcia i chętnie się nimi podzielę

- Bo zabiorę Cie w tę wyprawę razem ze mną, na bieżąco będę opisywać, jak przebiega podróż

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 03.01.2022 18:06