Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

GuGuGa

GuGuGa

Łódź, Polska

Z wykształcenia księgowa. Z zamiłowania autorka bloga, na którym pisze m.in. o karmieniu metodą BLW oraz o rozszerzaniu diety niemowląt. Wszystkie informacje czerpie ze sprawdzonych źródeł oraz we współpracy z dietetykami. Prywatnie mama najsłodszego dziecka na świecie, które zainspirowało do pisania bloga i książki.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

486 PLN z 4500 PLN

15 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 10.05.2018 11:11

Pierwsza polska książka o karmieniu metodą BLW

O projekcie

Jestem tutaj, ponieważ ukończyłam pisanie książki-

poradnika o żywieniu niemowląt.

 

 Jest to pierwsza polska książka o metodzie karmienia BLW. Jest to sposób rozszerzania diety niemowląt, gdy ukończą 6 miesięcy i prowadzi do samoodstawienia od mleka mamy lub modyfikowanego przechodząc stopniowo na produkty uzupełniające. Polega na ominięciu etapu papek, dziecko od samego początku je samodzielnie. To tak w skrócie, bo wszystkie informacje znajdują się w książce.

 

Książka będzie prawdopodobnie najlepszym poradnikiem na ten temat oraz będzie zawierała najnowsze zalecenie żywienia niemowląt.

 

Dzięki tej książce chcę pomóc wszystkim rodzicom w podjęciu decyzji o sposobie karmienia niemowląt. Publikacja ta będzie wsparcie i będzie odpowiadała na wszystkie pytania nurtujące rodziców podczas rozszerzania diety.

 

Książka powstała we współpracy ze specjalistami:

 

Dietetyk oraz specjalista ds. żywności i żywienia - była wsparciem merytorycznym dla rozdziałów dotyczących rozszerzania diety i karmienia po roku.

 

Fizjoterapeuta - udzieliła odpowiedzi na pytania w rozdziale „rozmowa z fizjoterapeutą”. Wywiad na temat sadzania dziecka, odpowiednie pozycje przy pierwszym karmieniu.

 

Lekarz - udzieliła odpowiedzi na pytania w rozdziale „rozmowa z lekarzem”. Wywiad na temat problemów z zadławieniem, pierwsza pomoc, wymioty, biegunki, alergia u niemowlaka.

 

Doula, promotor karmienia piersią, doradca okołoporodowy i żywieniowy - napisała podrozdział „mleko po roku-czy nadal wartościowe?”

 

Monika Życka

 

Z wykształcenia księgowa. Z zamiłowania autorka bloga, na którym pisze m.in. o karmieniu metodą BLW oraz o rozszerzaniu diety niemowląt. Wszystkie informacje czerpie ze sprawdzonych źródeł oraz we współpracy z dietetykami. Prywatnie mama najsłodszego dziecka na świecie, które zainspirowało do pisania bloga i książki.

Zajrzyj na blog 

 

 

 

Realizacje projektu zakładam na czerwiec 2018 r. (teraz będzie czas na redakcję, korektę, skład i druk, więc może czas określam w przybliżeniu)

 

Książka wydawana jest samodzielnie, dlatego zbieram pieniądze na ten cel.

Przybliżone koszty:

Druk, redakcja, korekta, projekt okładki, skład oraz prowizja polak potrafi  – 4500 zł

Jeśli Wasze wsparcie przekroczy koszt założony w projekcie, całość zainwestuję w reklamę i promocję książki. 

 

Jeśli tylko zainteresowanie będzie duże również dodruk książki.

 

Chciałabym uzyskać jak najlepszą jakość mimo, że jest to moja pierwsza książka. Starannie wybieram ludzi do współpracy jak i skład czy drukarnie.

 

Pierwszy nakład chciałabym zrobić w ilości 500 szt.

 

Podjęłam decyzję o złoszeniu swojego projektu, ponieważ bardzo zależy mi dobrej jakości książki oraz na dużym zasięgu. Sama nie miałabym takich możliwości wydania książki w self-publishing. Dzięki wsparciu finansowym otworzą mi się możliwości.

 

Moim założeniem, które do tej pory realizuję na blogu, jest wsparcie mam. Chciałabym ułatwić początki karmienia niemowląt oraz pokazać, że jest to cudowny okres. Mam nadzieję, że dzięki tej książce wszyscy rodzice zrozumieją jak łatwe jest życie z takim maluszkiem.

 

Jeżeli zdecydujesz się mnie wesprzeć większą kwotą niż 5 zł, nagrodą będzie moja książka, zaczynając od wersji ebook, a kończąc na możliwości zostania patronem i otrzymania aż 5 sztuk książki.  Książki będą wysyłane zaraz po otrzymaniu ich z drukarni.

Podziękowania będą udostępnione na moim FB

https://www.facebook.com/GuGuGaBlog/

 

Jeżeli wpłacisz 45 zł, masz gwarancje otrzymania książki jako pierwszy czytelnik. Jest to kwota przewyższająca wartość jaka będzie na rynku, ale dzięki temu będziesz miał udział w wydaniu i wsparciu finansowym druku książki.

 

Dodatkowym prezentam jest śliniak w stylizacji książki (zdjęcie poglądowe)

 

 

Jeśli stałeś się właśnie rodzicem lub wkrótce nim będziesz, książka na pewno się przyda.

 

Jeśli znasz jakąś przyszłą mamę, na pewno będzie to idealny prezent.

 

Więcej informacji na mojej stronie

https://blw.guguga.pl