Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Piekarnia w Nepalu

Piekarnia w Nepalu

Warszawa i Syabru Bensi (Nepal)

Z naszej podróży do Nepalu przywieźliśmy nie tylko zdjęcia, ale i pomysł jak skutecznie pomóc naszym nepalskim przyjaciołom. Budujemy Piekarnię w Himalajach! Dziwne? Może i tak, ale dzięki niej mieszkańcy wioski Syabru Bensi zarobią na lekarstwa, szkołę dla dzieci i wiele innych rzeczy. A w najwyższe góry świata zawitają polski chleb i pomidorowa :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3225 PLN z 3000 PLN

66 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

107%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.08.2012.

Piekarnia w Nepalu

O projekcie

Pomóż Nepalczykom wziąć sprawy w swoje ręce i wydostać się z biedy!

Z naszej podróży do Nepalu przywieźliśmy nie tylko zdjęcia, ale i pomysł jak skutecznie pomóc naszym nepalskim przyjaciołom. Po 1,5 roku intensywnej pracy udało nam się stworzyć w himalajskiej wiosce Syabru Bensi piekarnię. Miejscowi wypiekają tam chleb, ciastka, a nawet gotują zupę pomidorową :) Zarabiają na turystach, a pieniądze przeznaczają na pomoc dla całej społeczności: zakup lekarstw i pomocy szkolnych, pomoc starszym osobom itd.

Teraz musimy dokończyć wyposażanie Piekarni, przyciągnąć tam jak najwięcej turystów oraz zorganizować jej działalność tak, żeby wszystko miało ręce i nogi :) Chcemy też, żeby lokalna społeczność mogła czerpać z Piekarni jak najwięcej.

Dlatego gorąco Was prosimy o wsparcie finansowe!

Z zebranych pieniędzy zamierzamy:

- Kupić komputer, rzutnik i głośniki, żeby a) uczyć dzieci obsługi komputera; b) organizować spotkania dla turystów, pokazujące im miejscową
- Wyprodukować ulotki i tablice informacyjne.

Jeśli uda nam się zebrać więcej niż 3000 zł, środki przeznaczymy na pokrycie kosztu wynajęcia nepalskiego księgowego-supervisora, który pomoże nam zarządzać placówką.

Więcej dowiecie się z filmiku oraz na facebook.com/piekarniawnepalu.


Dziękujemy w imieniu mieszkańców Syabru Bensi!!!

Zuza Wójcińska
Michał Plichta
Paweł Skawiński

piekarniawnepalu@gmail.com

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.08.2012 00:12