Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

PetsOnBoard

PetsOnBoard

Warszawa, Poland

Dwie przyjaciółki: Kinga Gawrońska
i Marta Koniuszy-Kobza.

Poznałyśmy się na studiach i już wtedy wiedziałyśmy, że nasza pasja do psów stanie się kiedyś dla nas czymś więcej.

Psy były w naszym życiu od zawsze i uczyły nas odpowiedzialności i systematyczności. Teraz chcemy im się za to odwdzięczyć i budujemy rozwiązanie, które ułatwi właścicielom opiekę nad nimi.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

15047 PLN z 15000 PLN

114 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.10.2016.

PetsOnBoard - Drugi dom dla Twojego pupila

Dodano: 31.10.2016, 16:27
amsterdam100
amsterdam100
Wszystko fajnie, ale Wasz pomysł wygląda na kopie serwisu który holidog.com , także tutaj raczej Polak potrafi... kopiować

aczkolwiek życzę powodzenia :-)
Dodano: 23.10.2016, 2:24
  Hubert Mikołajczyk
Hubert Mikołajczyk
Gratulacje.
Dodano: 21.10.2016, 9:25
Sylwia Postek
Sylwia Postek
Pani Magdaleno to że Pani pies "krzyczy" gdy mu Pani znika z oczu to tylko i wyłącznie Pani wina niestety więc pretensje do całego świata to raczej nie ten adres. Od wielu lat pomagam psom po przejściach. Wiele zwierząt zostaje u mnie gdy opiekunowie nie mogą niestety zabrać ich ze sobą i praktycznie nikt za nikim nie krzyczy. Jest to kwestia zaufania jakie zdobywa się u zwierzęcia oraz opiekuna ale i przepraszam wychowania oraz wiedzy podczas wspólnego życia. Psa nie wystarczy tylko karmić i wysiusiać....z psem trzeba pracować codziennie!
Projekt popieram całym sercem oby tylko zgłoszenia "petsitterów" były jakoś weryfikowane bo mieszkanie po nieodpowiedzialnym człowieku można zawsze odmalować czy wysprzątać.
Dodano: 11.10.2016, 23:48
PetsOnBoard
PetsOnBoard
Pani Magdaleno, zupełnie się nie zrozumiałyśmy. Jesteśmy jak najbardziej za zabieraniem swoich pupili wszędzie ze sobą. Niestety tak samo jak oddajemy czasem pod opiekę dzieci polecanej niani tak niekiedy jesteśmy zmuszeni do pozostawienia psiaka pod opieką profesjonalnego petsittera. My chcemy zapewnić bezpieczną i sprawdzoną pomoc w postaci możliwości znalezienia doświadczonego opiekuna.

Co do idei ekonomii współdzielenia odnosimy ją mieszkania i czasu, którym opiekunowie podzielą się z psiakiem i w żadnym wypadku nie do zwierząt.
Dodano: 11.10.2016, 23:21
magdalena.bunko
magdalena.bunko
Słowa Twórczyń ( Pań psycholog) Pets On Board przerażają : "sukces serwisu Airbnb, którego twórcy wykorzystali modny nurt ekonomii współdzielenia i zachęcili ludzi do wynajmu swoich mieszkań turystom pokazał, że ludzie lubią dzielić się swoimi zasobami. Wykorzystujemy ten trend i budujemy serwis dla naszych czworonożnych przyjaciół ......." ............. Błagam !!!! nie sprowadzajcie tak odpowiedzialnego zadania jak opieka nad zwierzętami do " modnego nurtu ekonomii współdzielenia". Wynajem mieszkań to nie to samo co wynajem piesków. I bynajmniej nie jest to przedmiot z którym powinniśmy sie dzielić..... !? Psy to nie zasoby którymi mamy sie dzielić!!!!
Dodano: 11.10.2016, 23:10
magdalena.bunko
magdalena.bunko
Straszne że ludzie nie myślą na prawdę o zwierzętach tylko na zarobku na nich. Dla psa to straszna trauma przecież. Nie wytłumaczysz mu, że to tylko na kilka dni go zostawiamy u obcej osoby. Nagle jego cały świat się wali i z niewiadomych przyczyn jego ukochany pan, zostawia go w jakimś obcym miejscu, pełnym obcych ludzi i zapachów, i znika. Mój pies dochodził do siebie przez tydzień, a do tej pory histerycznie " krzyczy "gdy choćby na moment znikamy mu z oczu. Jeśli decydujemy się na psa, bądźmy odpowiedzialni. Ja od tamtej pory wybieram miejsca, gdzie mogę jechać z moimi psiulami. Takie inicjatywy mogą tylko pogorszyć sytuacje. Jeśli nie macie czasu nie kupujcie psa bo to najgorsze co można dla nich zrobić. Dziwię sie za taka inicjatywa jest wspierana przez dwie Panie psycholog. Proszę pamiętać ze zwierzęta nie myślą jak ludzie i nie można im wytłumaczyć dlaczego znikamy i zostawiamy go w obcym otoczeniu (jakiekolwiek ono cudowne by nie było). Pomysł z tabliczkami zawieszonymi przez człowieka na karkach zwierząt odzwierciedla brak głosu jaki mają zwierzęta.
Zdaję sobie sprawę ze to łatwy zarobek - zgarniać pieniądze za pośrednictwo- ale proszę !!! nie kosztem zwierząt !!!
Dodano: 09.10.2016, 16:16
  Monika Weryszko
Monika Weryszko
Gratuluję inicjatywy i mocno trzymam kciuki! :)
Dodano: 24.09.2016, 11:35
  marta83
marta83
Jako miłośniczce zwierząt i właścicielce kota, projekt bardzo przypadł mi do serca. Takich inicjatyw, ułatwiających życie futrzanym pupilom nigdy za wiele! Nawet jeśli zbliżone inicjatywy już istnieją, ten projekt zapowiada się niezwykle ciekawie, ponieważ zakłada m.in. możliwość komunikacji między zaangażowanymi w opiekę nad zwierzętami osobami. Ponadto, wciąż istnieje problem z zapewnieniem tego typu opieki w większych miastach, gdzie zapotrzebowanie jest ogromne. Mocno trzymam kciuki!
Dodano: 22.09.2016, 0:26
  yellow.monk
yellow.monk
Mądry projekt, życzę powodzenia.
Dodano: 21.09.2016, 12:07
kamarova
kamarova
Fajny, kreatywny projekt. Nie rozumiem dlaczego społeczność PP tak słabo wspiera? Na serio wolicie dać brodatemu gościowi 30.000 zł na realizację płyty, którą można zrealizować za 3.000?
Dodano: 21.09.2016, 9:28
Mila Toporrek
Mila Toporrek
Oby tak dalej!
Dodano: 20.09.2016, 23:42
  Katarzyna Mroz
Katarzyna Mroz
Trzymamy kciuki dziewczyny! :)
Dodano: 20.09.2016, 21:08
PetsOnBoard
PetsOnBoard
Pani Moniko, dziękujemy za komentarz. Znamy strony działające już na polskim rynku. Nasze rozwiązanie będzie oferować inne funkcjonalności i opierać się na innych zasadach działania. Po szczegóły zapraszamy już wkrótce jak serwis zacznie działać.
Dodano: 20.09.2016, 20:33
moo.olejniczak
moo.olejniczak
portal polakpotrafi.pl powinien się nazywać polakporafikopiowaćpomysły.pl. To jest kolejny wspierany przez portal projekt ,który jest kopią już istniejących pomysłów.
Portal według mnie powinien wpierać projekty innowacyjne a nie kopiowane pomysły które już funkcjonują na rynku , tym bardziej że tutaj przedstawiane są jako coś super nowego.

Nie chcę wymieniać wszystkich stronek ale poniżej alternatywa dla wspieranego tutaj projektu.
http://www.zoopiekun.pl/
to bardzo dobrze funkcjonujący portal na rynku - obecny juz we wszystkich miastach.


Polak potrafi to bardzo fajna inicjatywa - ale nie dla plagiatów i kradzionych pomysłów.
Pozdrawiam.
Monika
Dodano: 20.09.2016, 10:35
  Karolina Frasunkiewicz
Karolina Frasunkiewicz
Super pomysł :-) genialny filmik :-) życzę Wam Dziewczyny pełnego sukcesu - trzymam kciuki! ;-)
Dodano: 19.09.2016, 18:58
  grzegorek.rafal
grzegorek.rafal
Można zrobić coś naprawdę sensownego - nie trzeba wylewać wiadra wody na łeb. :> Także - zapraszam.

Dla tych co nie lubią PHP i Pythona - projekt nie jest robiony ani w jednym, ani w drugim. ;)
Dodano: 16.09.2016, 18:02
PetsOnBoard
PetsOnBoard
Bardzo dziękujemy za tak przemiłe słowa! :D
Dodano: 16.09.2016, 17:59
mar.fras
mar.fras
Super dziewczyny ze świetnym pomysłem :) To się musi udać!
Dodano: 16.09.2016, 17:52
marzena_85
marzena_85
Wspaniały pomysł! Trzymam kciuki za sukces kampanii!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.10.2016 18:06