Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

PetsOnBoard

PetsOnBoard

Warszawa, Poland

Dwie przyjaciółki: Kinga Gawrońska
i Marta Koniuszy-Kobza.

Poznałyśmy się na studiach i już wtedy wiedziałyśmy, że nasza pasja do psów stanie się kiedyś dla nas czymś więcej.

Psy były w naszym życiu od zawsze i uczyły nas odpowiedzialności i systematyczności. Teraz chcemy im się za to odwdzięczyć i budujemy rozwiązanie, które ułatwi właścicielom opiekę nad nimi.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

15047 PLN z 15000 PLN

114 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.10.2016.

PetsOnBoard - Drugi dom dla Twojego pupila

O projekcie

hagi final final.gif

 

Czym jest PetsOnBoard?ezgif.com-video-to-gif (3).gif

 

PetsOnBoard to platforma online, która będzie łączyć właścicieli psów szukających dla nich tymczasowej opieki z zaufanymi i doświadczonymi opiekunami.

 

Sukces serwisu Airbnb, którego twórcy wykorzystali modny nurt ekonomii współdzielenia i zachęcili ludzi do wynajmu swoich mieszkań turystom pokazał, że ludzie lubią dzielić się swoimi zasobami.

  

Wykorzystujemy ten trend i budujemy serwis dla naszych czworonożnych przyjaciół, ich właścicieli oraz ludzi, którzy opieką nad zwierzętami zajmują się na co dzień, dzieląc się z nimi swoimi czterema kątami i czasem.

 

Każdy opiekun będzie miał możliwość zaprezentowania siebie i swoich usług, za które w bezpieczny sposób otrzyma zapłatę. Natomiast każdy właściciel psa będzie mógł znaleźć tymczasową opiekę dla swojego pupila w bezpieczny
i przejrzysty sposób, w wybranym miejscu i czasie.

 

Bardzo dla nas ważne jest samopoczucie psa, dla którego takie rozstanie nigdy nie jest łatwe.

 

Airbnb obiecuje, że dzięki ich serwisowi wszędzie poczujecie się jak w domu.

PetsOnBoard chce tego dla Waszych czworonożnych przyjaciół.

 

 

prostokaty.007.jpeg

Z wieloma opiekunami i właścicielami rozmawiałyśmy zanim zaczęłyśmy pracę nad serwisem. Dali nam wiele wskazówek i utwierdzili w przekonaniu, że to dobry pomysł i że warto go realizować.

 

Wśród nich znaleźli się m.in.:

 

Screen Shot 2016-09-03 at 11.03.49 AM.png

 

Screen Shot 2016-09-03 at 11.25.41 AM.png 

 

Screen Shot 2016-09-07 at 5.07.33 PM.png

 

O naszym projekcie opowiedziałyśmy w Polskie Radio Czwórka

 

czworka_logo.jpg

 

Projekt wspiera Rekin Finansów:

 

rflogoduze.jpg

 

 

napisali o nas final.001.jpeg 

Kliknij wybrane logo i przejdź do artykułu.

 

Mam-Startup-logo.png

 

 

niuchacz 2.png

 

 Blog Lubiepowietrze.pl patronem medialnym projektu

 

lp_logo.png 

 

 

xxxxx (1).png

 

 

pies na urlopie logo.png

 

   

prostokaty.002.jpeg

  

Jaki problem rozwiązujemy?

 

  • W Polsce nie ma kompleksowego serwisu łączącego sprawdzonych i zaufanych opiekunów z właścicielami psów.

  • Poszukiwanie opiekuna na portalach ogłoszeniowych, gdzie brak jasnych zasad korzystania z portalu, brak regulaminu, brak wsparcia w trudnych, nagłych sytuacjach wzmaga dodatkowo stres właściciela zwierzaka.

  • Brak rozwiązania, które ułatwiłoby znalezienie szybko alternatywy dla dużych psich hoteli gdzie często psy przebywają w boksach.

  • Naszym celem jest zmniejszenie liczby psów oddawanych do schronisk na czas urlopu ich opiekunów.
  • Brak edukacji dotyczącej profesjonalnej opieki nad zwierzętami sprawia, że ludzie nie decydują się na zwierzaka z obawy, że nie będą mieli go komu powierzyć pod opiekę podczas ich nieobecności.

 

prostokaty.003.jpeg

 

Nasze rozwiązanie to przede wszystkim społeczność. Ludzie, którzy kochają zwierzęta i wiedzą jak się nimi opiekować oraz właściciele, którym zależy na profesjonalnej opiece nad ich pupilem.

W Polsce żyje obecnie ponad 7 milionów psów, a w samej Warszawie, od której chcemy rozpocząć, ponad 120 tysięcy. Polska jest na trzecim miejscu w Europie pod względem liczby tych zwierząt.

 

Screen Shot 2016-08-28 at 9.53.49 AM.png

 

Tworzymy platformę online PetsOnBoard czyli “zwierzaki na pokładzie”, na której będziemy łączyć ze sobą właścicieli psów z zaufanymi opiekunami w ich okolicy. Ci drudzy przyjmą zwierzaka pod swój dach, czyli właśnie na swój “pokład” i zapewnią mu prawdziwie domowe warunki w tej stresującej sytuacji rozłąki.

 

Dostępna będzie m.in. opcja opieki dobowej, dziennej i wyprowadzenia psa na spacer.

 

Właściciel psa wybiera najlepszego opiekuna w określonym przez siebie terminie. Dzięki geolokalizacji ma możliwość znalezienia go w swojej okolicy.

 

 

Właściciel będzie otrzymywał zdjęcia z pobytu jego psa u opiekuna, by dowiedzieć się jak sobie razem radzą. Będziemy też w stałym kontakcie, żeby służyć wsparciem w trudnych sytuacjach. Po zakończonej usłudze opiekun otrzyma wynagrodzenie w formie bezpiecznej płatności online.

  

Prace nad serwisem typu two-sided market, analiza rynku i wywiady z grupą docelową prowadzimy od kliku miesięcy. Model biznesowy, na który się zdecydowałyśmy uznałyśmy za najlepsze rozwiązanie służące łączeniu właścicieli psów i opiekunów.

 

Jego wdrożenie jest bardzo pracochłonne. Strona jest obecnie w fazie testowania podstawowych funkcjonalności, takich jak weryfikacja użytkownika, rejestracja za pośrednictwem adresu email i Facebooka, tworzenie podstawowego konta użytkownika oraz geolokacja wykorzystywana w trakcie wyszukiwania opiekuna.

 

prostokaty.005.jpeg

 

Dlaczego Was potrzebujemy?  

 

Z Waszym wparciem dokończymy prace nad serwisem PetsOnBoard i już wkrótce wystartujemy m.in. z takimi funkcjonalnościami jak: tworzenie zaawansowanego profilu dla opiekunów, system wiadomości i powiadomień, płatności online oraz system ocen i referencji. Chcemy, żeby serwis od samego początku był jak najbardziej przejrzysty, bezpieczny i przyjemny w obsłudze dla naszych klientów.

 

prostokaty.010.jpeg

 

Dla wszystkich tych, którzy zdecydują się dorzucić do naszej “skarbonki” mamy przewidziane nagrody. Poniżej tylko niektóre z nich, a szczegółowy opis wszystkich pakietów znajdziecie w pasku po prawej stronie.

 

10 nagrod ver3.001.jpeg

 

 

ezgif.com-video-to-gif (5).gif

 

slajdy do gifow - final.012.jpeg

 

A co jeśli uwierzycie w nasz pomysł i zbierzemy więcej?

 

Jeżeli nasz pomysł spodoba się Wam i zbierzemy więcej funduszy niż te, o które prosimy, na pewno zostaną one wykorzystane na dalszy rozwój serwisu.

Każdą dodatkową złotówkę przeznaczymy na funkcjonalności, których nie zawiera podstawowy model strony, a pomysłów na nie mamy wiele.

Docelowo serwis ma mieć zasięg ogólnopolski i oferować usługi również dla innych zwierząt domowych. Im więcej środków zbierzemy, tym szybciej uda nam się ten cel zrealizować.

 

prostokaty.008.jpeg

  

Serwis w wersji gotowej do użytkowania będzie gotowy w ciągu 6 tygodni od zakończenia kampanii.

Będzie to czas przeznaczony na zbudowanie wspomnianych wcześniej funkcjonalności oraz na zamknięte beta testy, które pozwolą nam zadbać o jak najlepszą użyteczność strony. W międzyczasie będziemy także kontynuować działania promocyjne i marketingowe.

 

final slides ver1.004.jpeg

 

Kinga i Marta. Jesteśmy przyjaciółkami. Poznałyśmy się na studiach i już wtedy wiedziałyśmy, że nasza pasja do psów stanie się kiedyś dla nas czymś więcej.  

Psy były w naszym życiu od zawsze i uczyły nas odpowiedzialności
i systematyczności. Teraz chcemy im się za to odwdzięczyć i zbudować rozwiązanie, które ułatwi właścicielom opiekę nad nimi.

 

imageedit_88_8600996736.gif

 

Poniżej kilka słów o każdej z nas:

 

imageedit_66_4472433835.gif

Kinga Gawrońska urodziła się w Sieradzu. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz kurs Trenerów Biznesu
i Coachingu zorganizowany przez Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Od 3 lat mieszka w Hamburgu, gdzie pracowała jako Marketing Manager i Head of Business Development w start-upach z branży technologicznej.

Z tęsknoty za jamniczką Figą (aka Figurka, Fikus i Figołek), polską kuchnią
i marzeniami o psim biznesie planuje powrót na stałe do Warszawy, gdzie już pracuje intensywnie nad własnym projektem PetsOnBoard.

 

imageedit_86_9746258944.gif

Marta Koniuszy-Kobza urodziła się w Koninie, absolwentka psychologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła również studia
z zakresu User Experience Design w Warszawie. Obecnie pracuje jako psycholog, prowadzi badania z obszaru UX (user experience) i pracuje nad własnym projektem PetsOnBoard. Pasjonatka nowych technologii. Kocha zwierzęta i podróże. Wierzy, że te dwie miłości da się połączyć.
 

Jest właścicielką szarmanckiego Huggiego (pseudonim Gandalf, Mistrz Joda), który zagrał w filmie promocyjnym. 

 

prostokaty.009.jpeg

Można się z nami skontaktować na kilka sposobów:

  • Już dziś zapisz się do naszej bazy na www.petsonboard.pl. Będziemy z Tobą w kontakcie i poinformujemy Cię o naszym starcie!
  • Polub nas na Facebooku i bądź członkiem naszej “petsowej” społeczności.
  • Pisz do nas na maila: kontakt@petsonboard.pl

Media o Twoim projekcie:

PROJEKT PETS ON BOARD - ZWIERZAKI NA POKŁADZIE!

www.psiolubni.com.pl | 2016-10-08

Jeśli musisz wyjechać i Twój pies zostaje na lodzie... a tak właściwie na wygnaniu, to ten post jest akurat dla Ciebie! Dowiedz się więcej o platformie online PetsOnBoard.

WSPIERAJMY WSPÓLNIE NOWY POLSKI STARTUP – PETSONBOARD

lubiepowietrze.pl | 2016-09-27

Jak wszyscy zapewne doskonale wiecie, jestem miłośnikiem zwierząt – przede wszystkim psów. Kompletnego fioła mam na punkcie owczarków :)

PetsOnBoard

www.niuchacz.com | 2016-09-14

Przeczytaj o nowej platformie dla właścicieli psów!

PetsOnBoard

mamstartup.pl | 2016-09-08

PetsOnBoard to drugi dom dla Twojego pupila, gdy Ty jesteś daleko. To przede wszystkim społeczność. Ludzie, którzy kochają psy i odpowiedzialnie podchodzą do opieki nad nimi. To serwis online, two-sided marketplace, gdzie będziemy łączyć ze sobą właścicieli psów z zaufanymi opiekunami w ich okolicy.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.10.2016 18:06