Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Anna Szarek

Anna Szarek

Kobyłka

Anna Szarek-Lisiewicz, od 2008 twórca i dyrektor Międzynarodowego Festiwalu PERŁA BAROKU - KONCERTY MISTRZÓW. Wiolonczelistka i menedżer, pasjonatka muzyki, sztuki i podróży. Doskonaliła umiejętności artystyczne pod okiem najlepszych profesorów Europy. Otrzymała wiele nagród. Wyróżniona Certyfikatem Dobroczynności przez Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Opis jej osiągnięć artystycznych zamieszczony został w Jubileuszowej Księdze „Twórcy Wizerunku Polski”.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2918 PLN z 8000 PLN

39 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

36%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.05.2016.

PERŁA BAROKU 2016

O projekcie

Jestem pasjonatem muzyki, jestem też muzykiem, stąd moje doświadczenie ma juz kilkadziesiąt lat. Odkryłam podczas mojej drogi, że nie tylko granie, ale też wspólne słuchanie niesie wielką radość i zmienia świat, dlatego oragnizuję Międzynarodowy Festiwal PERŁA BAROKU - KONCERTY MISTRZÓW.

Jest   c z a r o d z i e j s k a   atmosfera. Grali u nas zdobywcy Grammy, Midem Classical Award, Diapason D'Or, zwycięzcy najbardziej prestiżowych konkursów świata, wielcy profesorowie z Paryża, Londynu, Bazylei, Miami. Słuchamy muzyki od Renesansu po Flamenco, bo to nie gatunek, a wielka artystyczna osobowość jest kluczem doboru artystów Festiwalu.

Nie sprzedajemy biletów, nie chcemy by o dostępie do muzyki decydowała zamożnosc portfela. Koncerty odwiedziło już ponad 35 tys ludzi.  

Żeby ta sytuacja mogła trwać - osobiście poszukuję sponsorów, partnerów medialnych, angażuję samorządy, pomocne dłonie. Dlatego też jestem tu - żeby poprosić fanów, miłośników wiekiej muzyki, a także wielbicieli koncepcji tych gwiazdorskich otwartych koncertów  - o wsparcie projektu. Pomóżcie mi utrzymawać i rozwijać tę ideę. 

W EDYCJI 2016, ZATYTUŁOWANEJ "POLACY NA SCENACH ŚWIATA" wystąpią m.in:

Maria Pomianowska - zjawiskowa postac międzynarodowej sceny muzycznej, dzięki której ujrzały światło zapomniane dzieje muzyki polskiej, w nadzwyczajny sposób tworząca projekty międzykulturowe. Ta wielokrotnie nagradzana dr sztuk muzycznych, multiinstrumentalistka, kompozytorka, dyrektor festiwalu Skrzyzowanie Kultur nie tylko zagra wraz ze swoim zespołem, zaprezentuje absolutnie niesamowite instrumenty ale także będzie prowadziła ten koncert opowiadając o muzyce, i o swoich drogach przez kontynenty. Jestem pewna, że będziemy olśnieni. Dla mnie ona jest ZJAWISKOWA. Będzie to wieczór odkryć - INAUGURACJA, 5 czerwca, g.20.15. ZAREZERWUJ MIEJSCE KUPUJĄC NAGRODĘ , BY MÓC Z BLISKA ZOBACZYĆ TO WSZYSTKO: SAMĄ POMIANOWSKĄ, JEJ SPOSOBY GRY, JEJ MUZYKÓW ORAZ  INSTRUMENTY tak niezwykłe, że nawet ja musiałam szukać ich opisów w internecie!:)

Wiem, że wielu słuchaczy chciało by pomóc. Ten portal jest idealny, właśnie do naszego współtworzenia. O miejsca siedzące jest trudno, dlatego niektore z nagród dla Państwa to rezerwacje dobrych miejsc na widowni, żeby słuchało sie naprawdę komfortowo. Do niektórych nagród dołączymy także płytę z piękną muzyką nagraną podczas Inauguracji Festiwalu 2014: wiolonczela, orkiestra i najpiękniejsze melodie. fragmenty są tu:

 

Kwota o którą proszę, to nieduża część wydatków festiwalowych, ale to wsparcie jest bardzo potrzebne i bardzo się przyda: na honoraria, opiekę nad artystami, rozliczenia podwykonawców technicznych, przywrócimy nasze ulubione stoisko kawowe w przerwach, z tych środków także pokryję koszty realizacji nagród, które obiecuję, i staniecie się Państwo współtwórcami Perły Baroku:)  Im więcej uzbieramy, tym więcej uda nam się zrobić.

Kiedy pracują nad festiwalem 2, czy 4 ręce- pracujemy po 20 godzin dziennie. To jest - Kochani - po prostu wyczyn nadludzki. Wasze wspieranie pomoże jasniej myśleć o przyszłości i o coraz większej liczbie profesjonalnych współpracowników, by Perła Baroku kwitła jeszcze śmielej. Zrobiliśmy już niewiarygodne rzeczy, ale rozwój jest konieczny, pomóżcie.

Wszystkie zapowiedzi programowe ukazywać się będą na www.Bestartpromotion.com

KARNETY imienne  /rezerwcaje miejsc/ roześlę przed Festiwalem, za pomocą maila, lub jeśli ktoś będzie sobie życzył- pocztą. Zamieszczenie podziękowań odbędzie się także we właściwym czasie przed Festiwalem. Wszystkie inne nagrody/pamiątki rozeslę do końca sierpnia 2016. 

W promocji festiwalu pomogą m.in. RMF Classic, magazyn Businesswoman&life, magazyn Top Guitar, magazyn Charaktery, a także prasa: Moja Gazeta Regionalna, Fakty.wwl i radio FaMa. 

Wspierają nas: Ford Auto Nobile Warszawa, Miasto Kobyłka, Powiat Wołomiński, Parafia Świętej Trójcy, El-trans, PGE Dystrybucja o.Warszawa, Artois Developer i Centrum Ogrodnicze Kalisiak. Dołącz do nas, potrzebujemy Twojego wsparcia!  I  k o n i e c z n i e  nas odwiedź! 

 

 

 

Media o Twoim projekcie:

Perła Baroku

charaktery.eu | 2016-05-11

5 czerwca rozpocznie się 9 edycja Międzynarodowego Festiwalu Perła Baroku – Koncerty Mistrzów. Są to otwarte koncerty wybitnych, światowej sławy artystów.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.05.2016 10:10