Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Mulin

Mulin

Katowice, Polska

Dziennikarz, do którego kiedyś przyszedł Morderca...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1177 PLN z 9600 PLN

19 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

12%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.11.2015.

Pamiętnik Mordercy - książka i film animowany!

O projekcie


 

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, co dzieje się w umyśle zbrodniarza? Co kryje się za mrokiem spowijającym jego myśli i zaciętym wyrazem ust, skrywającym emocje?

Teraz masz niepowtarzalną szansę, by się o tym przekonać.

 

 

 

Pamiętnik trafił w me ręce całkowicie przypadkowo. Choć czasami ciężko uwierzyć, że to był „przypadek”. Od ponad roku, prawie codziennie, na stronie pamietnikmordercy.pl publikuję kolejne wpisy z jego stron. Wiele z nich jest nie tyle nieczytelnych, ile nieczytalnych.

Teraz nadszedł czas, by to wszystko udokumentować i opublikować w wersji papierowej. Namacalnej, bliższej ciału i duszy, niczym piekąca blizna po oparzeniu.

 

 

Jeśli ten wyjątkowy projekt się powiedzie, część wpisów* zostanie przedstawiona w formie krótkich filmów animowanych. Ku rozrywce, przestrodze i nauce. Ci zaś, którzy wesprą projekt, mogą liczyć, nie tylko na nagrody**, ale i na pobłażliwe potraktowanie przez autora pamiętnika.

Albo i nie…

 

 

 

* Przy sfinansowaniu projektu na poziomie 100% będzie to przynajmniej jeden film. Zostanie on opublikowany na YouTubie i uwieczniony na płycie, którą otrzyma każdy, kto wybierze nagrodę "z wysyłką"! Co jeszcze znajdzie się na płycie? To zależy od Waszego zaangażowania!

Kolejne progi, oznaczające następne filmy (a może i nagrody...), będą pojawiały się wraz z zapełnianiem konta na Polak Potrafi.

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.11.2015 15:03