Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Krystian Janiszewski

Krystian Janiszewski

Poznan, Poland

Księgowy z wykształcenia, zarządca nieruchomości z zawodu, a gracz z zamiłowania. Obecnie jestem wydawcą serwisu internetowego Pad Portal, a także początkującym kolekcjonerem, fanem survival horroru i japońskich mordoklepów 2D. Z grami mam do czynienia od dziecka. Do tej pory działałem jako redaktor serwisu Poltergeist oraz Level99. Obecnie jestem wydawcą serwisu Pad Portal. Jestem również organizatorem kilku turniejów oraz eventów dla graczy. Od blisko 7 lat działam w branży dziennikarstwa growego.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3219 PLN z 105000 PLN

45 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.03.2015.

Pad Club - pub dla graczy od graczy

Dodano: 22.02.2015, 22:25
  Cyprian Krawiec
Cyprian Krawiec
Wsparcie poszło :) Czekam na pozytywny rezultat :)
Dodano: 13.02.2015, 18:23
Dominik Frast Kopeć
Dominik Frast Kopeć
Jest tak jak Slide napisał kilka komentarzy niżej. Sam wysłałem małą sumkę na wyjazd i faktycznie za zwrot nie chciałem.
A za Krystiana mogę poręczyć - organizował w Poznaniu niejedno gamingowe wydarzenie i zawsze podchodził do tego bardzo uczciwie oraz profesjonalnie.
Pozdrawiam! :)
Dodano: 13.02.2015, 15:02
  BlackElf
BlackElf
Ja nic nie wiem o tym co było, wiem natomiast, że jest ktoś kto chce odwalić kawał dobrej roboty i stworzyć Pub w Poznaniu dla graczy i to jest wg mnie najważniejsze! Trzymam kciuki!
Dodano: 13.02.2015, 14:30
Oskar Mieczkowski
Oskar Mieczkowski
Nie musisz mi nic wysyłać. Po prostu dziwnie to wygląda, kiedy takie wątpliwości znikają. Teraz wszystko jest jasne, dzięki.
Dodano: 13.02.2015, 14:18
Krystian Janiszewski
Krystian Janiszewski
Oskar już spieszczę z wyjaśnieniami odnośnie wykasowania. Zuzka88 czyli osoba podejrzewająca o przekręt brata, który jak sam pisze nie jest powiązany z tą akcją po wyjaśnieniach brata zwróciła się z prośbą do mnie i polakpotrafi o wykasowanie komentarzy, gdyż nie chce szkodzić projektowi jak się wyjaśniło. Mogę na prywatnej wiadomości zamieścić Ci tą wiadomość.

Co do zbiórki było to 4 lata temu i po prostu nie muszę tego pamiętać skoro tego nie organizowałem.

Mam nadzieję, że rozwiało to Twoje wątpliwości.
Dodano: 13.02.2015, 13:57
Oskar Mieczkowski
Oskar Mieczkowski
Ok, dzięki.
Dodano: 13.02.2015, 13:50
Slide
Slide
Oskar nie pisałem tych słów do Ciebie. Sam posłużyłeś się stwierdzeniem defraudacja, więc Cię poprawiłem i nazwałem to prawidłowo. Moje słowa tyczyły się osób, które mnie zniesławiają, a nie Ciebie. Czytaj ze zrozumieniem.

Jak już piszę to odpowiem Ci również na Twoje pytanie. Nasze ścieżki rozeszły się już bardzo dawno temu, nie będę przybliżał Wam naszego życia prywatnego, bo to nasza osobista sprawa.
Dodano: 13.02.2015, 13:36
Oskar Mieczkowski
Oskar Mieczkowski
Slide,

Jeśli chcesz mnie pociągać do odpowiedzialności za to, że pytam o związek między wydarzeniami z 2011 a wykasowaniem komentarzy, to życzę powodzenia :).

Niemniej dzięki za wyjaśnienia, są dość obszerne i chyba faktycznie kończą temat. Szczególnie, że nie masz związku z tym projektem.

Dziwi mnie jedynie, że Twój brat napisał tutaj pierwotnie, że nie wie, o jakiej (Twojej z 2011) zbiórce mowa.
Dodano: 13.02.2015, 13:20
Slide
Slide
Na wstępie jest to moja ostatnia wypowiedź na polakpotrafi.

"Zniesławienie, przestępstwo ścigane z oskarżenia prywatnego, polegające na pomówieniu innej osoby (osób) lub instytucji o postępowanie lub właściwości mogące poniżyć ją w opinii publicznej czy też narazić na utratę zaufania."

Zostałem publicznie zniesławiony i na moją prośbę zostały posty wykasowane. Nie będę tolerował takiego zachowania. Żeby ostudzić zapał i rozwiać wątpliwości nie będzie taryfy ulgowej dla nikogo i nie będę miał problemu do pociągnięcia do odpowiedzialności ewentualne osoby, które będą szkodziły mojemu imieniu.

W ramach wyjaśnień:
W 2011 roku zorganizowałem zbiórkę wśród środowisk noctem.pl, backdash.pl oraz psxextreme.pl. Są lub były to mi środowiska bardzo bliskie. W noctem.pl znałem praktycznie wszystkich i uczestniczyłem w ich inicjatywach czynnie. Backdash - jestem jednym z najlepszych graczy w Guilty Geara i Street Fightera w Polsce, znam scenę od dziecka. Organizowałem zloty i turnieje i znam praktycznie wszystkie osoby ze sceny bijatykowej w Polsce. Psxextreme byłem moderatorem forum bijatyk 2d i również jest mi znane to środowisko. Zbiórka miała na celu zebranie funduszy na wyjazd do Cannes na turniej. Do zbiórki dołączyło ostatecznie tylko i wyłącznie forum backdash.pl, z którymi jak wspomniałem znam się bardzo dobrze i są to moi dobrzy znajomi. Łącznie uzbierałem ok. 300 zł. Niestety osoby, z którymi miałem jechać zrezygnowały i ostatecznie nie pojechałem. Miałem zamiar pożyczyć brakującą część kwoty, jednak samemu ciężko było mi się wybrać na turniej zagraniczny. Każdej z wpłacających osób zapytałem się czy odesłać im pieniądze - zapytałem się, bo mam ich na fb, nr telefonów itd. Decyzją wpłacających było żebym przyjechał za te fundusze na zlot w Gryficach i kupił grę Marvel vs Capcom 3, bo miała swoją premierę. To, że podczas tego zlotu piwkowaliśmy nie oznacza, że ukradłem pieniądze na alkohol.
Podejrzewam, że osobą, która dopuściła się zniesławienia jest mi bardzo znana i nielubiana. Powiem wprost podejrzewam kogoś z noctem.pl, bo to strasznie toksyczne środowisko. Nie znałem w życiu ludzi, którzy są tak zawistni i żerują na nieprawdziwych plotkach tylko dlatego, że ich życie jest żałosne (tutaj mówię tylko i wyłącznie o kilku osobach z tego środowiska, bo wśród nich poznałem kilka naprawdę wyjątkowych osób).
Dlaczego tak twierdzę? Z postów wynikało, że pisała to osoba, która mnie zna i znała kilka zbyt dokładnych szczegółów, żeby mógł być to przypadek.

Na zakończenie proszę nie wiązać mnie z tym projektem, a tym bardziej z autorem. Nasze ścieżki rozeszły się dawno temu i nie chcę być wiązany w nic co ma wspólnego z inicjatywami Pad Clubu, Pad Portalu czy samej osoby Krystiana Janiszewskiego. Piszę tą i poprzednie dwie wypowiedzi tylko i wyłącznie w swojej sprawie. Nie wspieram projektu, nie znam jego szczegółów, nie interesuje mnie jego los.

Łukasz "Slide" Janiszewski
Dodano: 13.02.2015, 12:40
Oskar Mieczkowski
Oskar Mieczkowski
Przepraszam, nie chciałbym ferować wyrokami, bo nie wiem, co tam się dokładnie wydarzyło. Może użyłem niefortunnego sformułowania.

Ale przyznasz chyba, że jeśli komentarze, które podnoszą jakąś wątpliwość znikają, wygląda to przynajmniej dziwnie.
Dodano: 13.02.2015, 1:53
Urlem
Urlem
Koledze doradzam sięgnąć literatury pod tym hasłem, a jeśli do biblioteki za daleko bo trzeba xpić, polecam link http://www.magazyncontrolling.pl/artykul/czym-jest-a-czym-nie-jest-defraudacja/235
Zazdrość i zawiść czyni ten naród cebulą.
Dodano: 12.02.2015, 19:29
Oskar Mieczkowski
Oskar Mieczkowski
Czy to, że komentarze do zbiórki zniknęły ma jakiś związek z tym, ze wyszło na jaw info o zdefraudowanej zbiórce dokonywanej kilka lat temu przez brata autora projektu?

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.03.2015 16:04