Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Krystian Janiszewski

Krystian Janiszewski

Poznan, Poland

Księgowy z wykształcenia, zarządca nieruchomości z zawodu, a gracz z zamiłowania. Obecnie jestem wydawcą serwisu internetowego Pad Portal, a także początkującym kolekcjonerem, fanem survival horroru i japońskich mordoklepów 2D. Z grami mam do czynienia od dziecka. Do tej pory działałem jako redaktor serwisu Poltergeist oraz Level99. Obecnie jestem wydawcą serwisu Pad Portal. Jestem również organizatorem kilku turniejów oraz eventów dla graczy. Od blisko 7 lat działam w branży dziennikarstwa growego.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3219 PLN z 105000 PLN

45 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.03.2015.

Pad Club - pub dla graczy od graczy

Zakończenie projektu

Dodano 03.03.2015, godz. 20:52

Witajcie moi drodzy! Jak przez cały czas podkreślałem będę starał się za wszelką cenę, aby Pad Club powstał. Projekt na polakpotrafi.pl wzbudzał skrajne emocje. Nie zmienia to jednak faktu, że z każdym dniem dostawałem motywacyjnego kopa. Efektem tego jest pozyskanie wspólnika, dzięki któremu w połączeniu naszych funduszy Pad Club stanie się rzeczywistością.

Z tej okazji na dniach zawieszam projekt, gdyż nietaktem byłoby proszenie Was o dodatkowe pieniądze. W tym miejscu dziękuję wszystkim, którzy okazali mi wsparcie finansowe czy też duchowe. Pieniądze ze zbiórki wrócą do Was w najbliższym czasie, jak tylko projekt zostanie oficjalnie zamknięty.

Jeżeli czujecie jednak, że chcecie i tak wesprzeć Pad Club będziecie mogli to zrobić już wkrótce odwiedzając lokal i spędzając miło czas w naszym towarzystwie.

Śledźcie zatem nasz fanpage w poszukiwaniu nowych informacji.

https://www.facebook.com/padclubpoznan

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.03.2015 16:04