Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Tatyana Pryt

Tatyana Pryt

Kraków

Jestem osobą bardzo twórczą. Pisze i tłumacze wiersze w czterech językach ( polski, ukraiński, rosyjski i angielski), rysuje, śpiewam, gram na pianinie , piszę teksty do piosenek i jeszcze wiele innych rzeczy od których otrzymuje wiele satysfakcji lecz na których nie umiem zarabiać i których nie umiem promować. Na dzień dzisiejszy mam napisanych tyle wierszy że uzbiera się na 4 gotowe książki poetyckie. I może jest coś w tej zamkniętej przestrzeni dobrego, bo właśnie spowodowała ona że zaczynam podejmować pewne kroki do realizacji moich marzeń.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

244 PLN z 25000 PLN

10 Wspierający

26 dni do zakończenia

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 04.04.2021.

OWOCOWY OGRÓD

This project is also available in english version. Click here to change language.

O projekcie

Nazywam się Tatyana Pryt. Planuje w tych czasach pandemicznych założyć swoją twórczą działalność pod nazwą TAT WORLD PRODUCTION. Podmiot będzie zajmować się realizacją twórczych projektów w dziedzinie : TAT POETRY, TAT ART, TAT MUSIC, TAT FASHION jak dla dzieci tak i dla dorosłych. Będę współpracować z różnymi organizacjami artystyczno-twórczymi dla tworzenia jak najlepszych produktów dla rozwoju społeczeństwa. Zaczynam od pierwszej stworzonej przez siebie twórczo-edukacyjnej książki dla dzieci pod nazwą OWOCOWY OGRÓD. Będzie to seria kolorowych książeczek, rozwijających twórcze talenty u dzieci. Jest to początkowo bardzo trudny etap zaistnieć na rynku i robić to co kochasz, a nie to co musisz robić. Bez pomocy podmiotów, który znają ten rynek i mają odpowiednią wiedze jak to robić i prawidłowo promować się, jest to bardzo ciężka i długa droga do sukcesu. Uzbierane pieniądze będą pierwszym moim kapitałem na START. Pieniądze które uzbieram od sprzedaży książki OWOCOWY OGRÓD zamierzam wykorzystać na realizacje innych swoich twórczych projektów powiązanych z TAT POETRY.

Jestem osobą bardzo twórczą. Pisze i tłumacze  wiersze w czterech językach ( polski, ukraiński, rosyjski i angielski), rysuje, śpiewam, gram na pianinie , piszę teksty do piosenek i jeszcze wiele innych rzeczy od których otrzymuje wiele satysfakcji lecz na których nie umiem zarabiać i których nie umiem promować. Na dzień dzisiejszy  mam napisanych tyle wierszy że uzbiera się na 4 gotowe książki poetyckie. I może jest coś w tej zamkniętej pandemicznej przestrzeni dobrego, bo właśnie spowodowała ona że zaczynam podejmować pewne kroki do realizacji mojego marzenia.

 

Zaczęłam od  pierwszego  etapu mojego projektu  - TAT WORLD PRODUCTION, dla dzieci ,na którym mi najbardziej zależy, pod nazwą OWOCOWY OGRÓD. Po stworzeniu książki kontaktowałam się z wieloma wydawnictwami, lecz warunki udzielenia praw autorskich działają na takich zasadach, gdzie mam związane ręce, i nie mogę bez zgody Wydawcy podjąć żadnego samodzielnego kroku do promowania i sprzedaży  mojej twórczości w razie gdy wydawnictwo nie zapełni sprzedaży książki na poziomie którym bym chciała. Nie chcę mrozić i szufladkować swoich talentów .

W końcu znalazłam Wydawnictwo które zgadza się promować mnie jako nieznanego autora na rynku i nie ogranicza moich możliwości działania przy współpracy z nim. Lecz w dany projekt muszę zainwestować własny kapitał który w jakiś sposób muszę uzbierać.  Bardzo bym chciała żeby dana książka była przystępna dla każdej rodziny, a to się wiąże się z odpowiednią ilością nakładu oraz środkami rozpowszechnienia jej na rynku w Polsce.

Jest to mój pierwszy krok w świat marzeń mojego dalekiego dzieciństwa, do budowania mojej własnej Krainy Czarów, która w przyszłości zaowocuje wieloma pięknymi dziełami w formie słowa, obrazów, rysunków i innych formach o których w tej chwili nic nie wiem.. Są to pierwsze fundamenty tworzenia tej krainy.  Pomimo iż jestem wrażliwą wszechstronnie utalentowaną osobą, to bez waszego wsparcia ten projekt nie powstanie . Jeden talent  - to nie  wszystko. Tylko  chęć – też nie wystarczy. Poświęcanie czasu na tworzenie tego co kochasz – również nie jest wszystkim na drodze do realizacji marzeń.  Wiedzieć czego chcesz – to tylko połowa drogi do sukcesu. Oprócz talentu i wielogodzinnej pracy potrzebuje mieć ekipę profesjonalistów, która pomoże otworzyć w całości  moje twórcze zdolności . A profesjonalizm, możliwości , wiedza której ja nie posiadam - mają swoją cenę.  Dlatego potrzebuje Waszego udziału, waszego wsparcia , waszej pomocy w założeniu pierwszych fundamentów  tej twórczej krainy pod nazwą TAT WORLD PRODUCTION.

Dzieło które stworzyłam jest dla mnie symbolem rozwoju i posiadania nieograniczonych talentów  nie tylko dla mnie, a również dla każdego człowieka, jak dziecka, tak i dorosłego.  Tak naprawdę uczymy się nawzajem z naszymi dziećmi. My uczymy ich. One uczą nas. Są jak lustra w których możemy powrócić w świat naszego dzieciństwa i nieoczekiwanie dla siebie wydobyć z tej studni, to o czym wcześniej nie wiedzieliśmy lub zapomnieli. Jest to świat poznawania swoich dzieci kim naprawdę są i równocześnie jest to świat poznawania samych siebie.

Stworzyłam książkę twórczo-edukacyjną dla dzieci  w wieku od 5 do 10 lat, która zawiera moje wiersze, obrazy i ćwiczenia  rozwijające twórczy potencjał u dziecka.

Książka OWOCOWY OGRÓD uczy dziecko kreatywnego myślenia, wyrażać w twórczy sposób swoje uczucia, emocje i myśli. Rozwija miłość do malowania, natury oraz poezji, ciekawość do świata.

Jest to fajny instrument do rozwoju zdolności plastycznych, aktorskich oraz komunikatywnych. Jest to fantastyczna zabawa nie tylko dla dzieci, a również i dla ich rodziców. Bo najbardziej co dziecko będzie pamiętało z dzieciństwa ,to nie drogie zabawki, ubrania czy jedzenie z McDonalds, a te ciepłe chwile, spędzone razem ze swoimi rodzicami. Dzięki ćwiczeniom zawartych w książce , rodzice mają możliwość lepiej poznać swoje pociechy. Żyjemy w dwóch światach jednocześnie: w tym wirtualnym pod nazwą Internet i realnym, którego możemy dotykać, wąchać, czuć, smakować, widzieć i podziwiać. A namacalna książka należy do  tego prawdziwego realnego świata, jest tym magicznym instrumentem,  rzeźbiarzem, który potrafi wydobyć z dziecka wiele ciekawostek i ukształcić go wieloaspektowo.

OWOCOWY OGÓRD pomoże dziecku zrobić jego pierwsze kroki w świat twórczości i świadomych uczuć. Ta książka będzie świetną pamiątką rozwoju jego talentów i umiejętności od najmłodszych lat dzieciństwa.

DZIĘKI WAM BĘDĘ MIAŁA PRACĘ KTÓRĄ KOCHAM.

 

DZIĘKI WAM WYDOBĘDZIE SIĘ  WIELE TALENTÓW U DZIECI.

 

DZIĘKI WAM PRZYSZŁOŚĆ NOWEGO POKOLENIA BĘDIE BARDZIEJ KREATYWNA ,WOLNA I ŚWIADOMA W SWOICH UCZUCIACH, POMYSŁACH I DZIAŁANIACH.

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 04.04.2021 09:09