Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jakub Grad

Jakub Grad

Jędrzejów, Polska

Student produkcji filmowej i telewizyjnej. Pasjonat filmowy. Na swoim koncie posiada etiudy studenckie, teledyski, spoty reklamowe oraz inne krótkie formy audiowizualne.

Kocha to co robi, sprawia mu to największa przyjemność. Lubi pracować z ludźmi, którzy pragną zrobić coś kreatywnego, niebanalnego, coś czego jeszcze nie było.

Bardzo duży optymista !

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6619 PLN z 30000 PLN

65 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

22%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.06.2016.

OSTATNIA SZANSA - krótkometrażowy dramat

O projekcie

"Ostatnia Szansa" to niezależny krótkometrażowy dramat     (ok. 30 min). Przedstawia on zmagania nastolatki ze śmiertelną chorobą oraz jej historię przypadkowej, a jednocześnie prawdziwej miłości. 

 

Pragniemy zrealizować ten film, ponieważ chcemy powiedzieć

coś bardzo ważnego !

 

OKRES PREPRODUKCJI: MARZEC 2015- LIPIEC 2016

OKRES ZDJĘCIOWY: LIPIEC 2016 (12 DNI ZDJĘCIOWYCH)

OKRES POSTPRODUKCJI: LIPIEC 2016 - LISTOPAD 2016

PREMIERA FILMU: GRUDZIEŃ 2016

 

BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO ! 

 

 

 

 

www.ostatniaszansafilm.pl

 

 

 

 

 Jakub Grad (reżyser, producent, kierownik produkcji) – student V roku Produkcji Filmowej. Na swoim koncie posiada etiudy, teledyski oraz projekty reklamowe . Ambicja, kreatywność i bardzo dobra organizacja to cechy, które mocno reprezentują jego charakter. Jest pomysłodawcą "Ostatniej Szansy", którą na co dzień żyje.

 Radosław Szymański (operator, grafik ) – myśli kadrami filmowymi. Posiada duże doświadczenie z pracą za kamerą. Brał udział w wielu produkcjach oraz festiwalach filmowych. Jego największe zalety to dokładność, kreatywność i opanowanie. Jego styl myślenia oraz prowadzenia kamery idealnie odpowiada "Ostatniej Szansie" .

Krzysztof Sekuła (scenarzysta) – człowiek dzięki któremu każdy bohater filmowy jest niezwykle inny od wszystkich. Uwielbia eksperymentować ze scenariuszem i jest do tego stworzony. Jego wyobraźnia nie posiada końca, dlatego też nie narzeka na brak pomysłów oraz zawsze znajdzie „to coś” , aby bardziej ubarwić scenariusz. Dzięki niemu każdy bohater w "Ostatniej Szansie" będzie zaskakiwał.

 Michał Bialik (realizacja oraz mix dźwięku na planie, postprodukcja dźwiękowa) – młody i bardzo profesjonalny realizator dźwięku. Jest świetnie zorganizowany, doświadczony oraz posiada ogromną wiedzę na temat realizacji dzwięku. Często uczy się od zagranicznych profesjonalistów. Nie mogliśmy wymarzyć sobie innego dźwiękowca !

Krzysztof Lech (mikrofoniarz) - podobnie jak Michał bardzo profesjonalny. Jego mocne strony to dokładność ,solidność oraz praca w grupie. Usłyszy każdą małą wadę w dzwięku. 

 Emanuel Kudzia (montażysta) -kreatywny, dokładny i ambitny. Posiada spore doświadczenie. Wie jak dobrze złożyć film  w całość nie tylko od strony technicznej, ale również artystycznej.

 

Ania Sękól ( charakteryzatorka ) - ambitna, konsekwentna i perfekcyjna w tym co robi - cechy te pozwalają jej piąć się w górę w swoim zawodzie i pasji. Zadba o profesjonalny wizerunek każdej osoby na planie, wspomagając się swoją nieprzeciętną wyobraźnią i doświadczeniem.

Olga Tabor - (kostiumograf , klapserka) - interesuje się modą przez co z łatwością przychodzi jej dobór kostiumów do aktorów oraz obsługa garderoby na planie. Jej niebanalna wyobraźnia i pomysły sprawią, że koncepcja plastyczna kostiumów idealnie odegra realia danej sceny. Świetnie się z nią współpracuje.  

Piotr Bekier (fotograf) – pasjonat fotografii. Gdyby tylko mógł, nie rozstawałby się z aparatem. Jego zdjęcia cechują się delikatnością, naturalnością oraz świetnie dobranym światłem. Odwzorowuje on klimat "Ostatniej Szansy" w skali 1:1.

 

 

 Ewelina Suwała (rola Anny) swoją przygodę z aktorstwem zaczęła 3 lata temu. Pochodzi z Tarnowa, gdzie na co dzień gra w Teatrze Tup. Ewelina ma za sobą role osoby śmiertelnie chorej.

 

Jakub Sasak  (rola Piotra)  student 3 rokuPWST w Krakowie. Posiada spore doświadczenie nie tylko na deskach teatru, ale również przy różnorodnych produkcjach filmowych.

 

Luiza Kwiatkowska (rola Elżbiety) grała w wielu produkcjach filmowych i telewizyjnych. Mniejsze rola odgrywała w filmach Wojciecha Smarzowskiego i Andrzeja Wajdy. Rola matki nie jest jej obca, dlatego świetnie sobie w niej poradzi. 

 

 Robert Martyniak (rola Krzysztofa) uczył się u boku wielu utalentowanych aktorów. Od ponad 15 lat grał w różych produkcjach filmowych, telewizyjnych jak i teatralnych. Zaistniał na wielkim ekranie w filmie Cezarego Pazury "Weekend". 

Dariusz Szymanowski (rola Sławomira) bardzo ceni udział w projektach kina niezależnego, gdzie jego zdaniem formy artystyczne mają wpływ na wrażliwość widza. W przypadku "Ostatniej Szansy" tak właśnie będzie.

Ewa Trzewicarz (rola Wandy) wiele razy grala rolę matki, dlatego świetnie się w niej czuje. Ponad 12 lat doświaczenia na deskach teatru oraz różnych produkcjach filmowych. 

Jarosław Olma (rola Tomka) absolwent szkoły SPOT w Krakowie. Na swoim koncie posiada sporo ról teatralnych i serialowych. 

Wojciech Gałziński (rola lekarza) doświadczone oraz pełen energii aktor. Idealnie pasuje do roli lekarza, a przy okazji zaraził naszą ekipę pozytywną energią ! 

Szymon Bujak (rola chuligana) absolwent Lart Studio w Krakowie. Brał udział w teledyskach oraz filmach krótkometrażowych. Szymek również zaraża pozytywną energią !

 

 PATRONAT HONOROWY

                Burmistrz Miasta Jędrzejowa     Starosta Powiatu Jędrzejowskiego     Marszałek Województwa                                                                                                                                                              Świętokrzyskiego

 

 PARTNER

Fundacja Miśka Zdziśka "Błękitny Promyk Nadziei" 

 

PATRONAT MEDIALNY

          

                 

 

SPONSORZY

 

   

 

 

 

 

WSPÓŁPRACA

  

              

 

 

www.ostatniaszansafilm.pl

 

 

 

E- MAIL

ostatniaszansafilm@gmail.com

biuro@ostatniaszansafilm.pl

 

PISZCIE ŚMIAŁO :) 

Media o Twoim projekcie:

POMÓŻMY MŁODYM FILMOWCOM I CHORYM NA BIAŁACZKĘ

kielce.tvp.pl | 2016-05-15

Chcą dać nadzieję chorym i ich rodzinom. Na razie jednak sami potrzebują pomocy – młodzi filmowcy z Jędrzejowa zbierają pieniądze na produkcję „Ostatniej szansy”, filmu opowiadającego o tym jak wygrać z białaczką. Muszą mieć trzydzieści tysięcy i to w czterdzieści dni, w przeciwnym razie film nie powstanie.

Jędrzejowianie kręcą film o białaczce

www.echodnia.eu | 2016-05-08

Grupa młodych ludzi z Jędrzejowa tworzy film „Ostatnia szansa – choroba, miłość, nadzieja”. Opowiada on o tym, jak wygrać z białaczką. Produkcja powstaje dzięki funduszom społecznościowym.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.06.2016 14:02