Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michal Moniuszko

Michal Moniuszko

Sejny, Polska

Kontrabasista, wychowanek Orkiestry Klezmerskiej Teatru Sejneńskiego, od początku w każdej z realizacji muzycznych Orkiestry. Animator kultury związany z Ośrodkiem i Fundacją „Pogranicze” z Sejn
i Krasnogrudy. Studiował Polonistykę i Kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

55071 PLN z 45000 PLN

374 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

122%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.11.2018.

Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego-Pierwsza Płyta

RSS

wysyłki Dodano 18.12.2018, godz. 20:37

Drodzy Współwydawcy,

płyta już jest tuż tuż, drukarze starają się dać z siebie i maszyn jak najwięcej. Dużo w tym też ręcznej roboty, mamy nadzieję, że uda nam się wysłać płyty jeszcze przed wigilią Bożego Narodzenia. 

Kochani, nie wszyscy przysłali mi adresy korespondencyjne. Jeśli chcecie paczki odebrać osobiście, proszę napiszcie mi o tym.

Dziękuję serdecznie

Michał Moniuszko, michal@pogranicze.sejny.pl

Ahawat Olam Dodano 14.12.2018, godz. 12:06

Iiiii jest! Ahavat Olam - pierwszy utwór oficjalnie opublikowany przez Orkiestrę Klezmerską Teatru Sejneńskiego z jej pierwszej płyty. Ahawat Olam po hebrajsku oznacza Miłość na Zawsze, i tak jest, było i będzie!
https://okts.bandcamp.com/track/ahawat-olam

And we have it! First song officially published from first album of The Klezmer Orchestra of The Sejny Theater. Ahavat Olam means in Hebrew Love Forever, let it be, ladi da!

Premiera singla Dodano 13.12.2018, godz. 19:23

Kochani, dzielmy się tym wszem i wobec!

Zdjęcia do pobrania i udostępnienia Dodano 12.12.2018, godz. 14:24

Kochani, Drodzy Współwydawcy! Dostaliśmy pierwszą partię zdjęć promocyjnych. Jak widzicie, dopasowane są do formatu facebookowego, ale możecie je wklejać jakkolwiek, byle sensownie. Przypomnę, autorem koncepcji graficznej jest Jerzy Osiennik, fotografował Paweł Grześ. Ściskamy!

Wysyłki Dodano 07.12.2018, godz. 11:51

Kochani Współwydawcy, jeszcze tylko czekamy na nasze pocztówki z drukarni, chcemy Wam podziękować własnoręcznym pismem. Jak tylko to będzie gotowe - a mówią w drukarni, że to będzie początkek następnego tygodnia - wysyłamy paczki. Nasze płyty będą w okolicach połowy miesiąca, druga tura dojdzie na święta. Wyglądajcie listonosza! Pozdrawiamy najserdeczniej

Wysyłki Dodano 07.12.2018, godz. 11:51

Kochani Współwydawcy, jeszcze tylko czekamy na nasze pocztówki z drukarni, chcemy Wam podziękować własnoręcznym pismem. Jak tylko to będzie gotowe - a mówią w drukarni, że to będzie początkek następnego tygodnia - wysyłamy paczki. Nasze płyty będą w okolicach połowy miesiąca, druga tura dojdzie na święta. Wyglądajcie listonosza! Pozdrawiamy najserdeczniej

Idą paczki! Dodano 03.12.2018, godz. 10:58

Drodzy Współwydawcy! Ruszamy z wysyłkami, pozdrowieniami i podziękowaniami. Najszybciej dotrą do Was paczuszki cyfrowe, zaraz później te dotykalne w realu. Wszystko mamy skrupulatnie ponotowane - każdy dostanie to, na co zasłużył! Płyta będzie gotowa przed świętami, także oczekujcie świętego Mikołaja! W razie pytań, komentarzy i wątpliwości piszcie do Mikołaja..., przepraszamy do Michała, michal@pogranicze.sejny.pl. Ściskamy serdecznie!

Akcja zakończona! Dodano 21.11.2018, godz. 13:29

Kochani Przyjaciele! Wierzymy, że najważniejszą rzeczą w obecnych czasach jest tworzenie Wspólnoty. To idea, która nas niesie od początku pracy w Sejnach. Wydaje się nam, że udało się to przywołać przy okazji wydania pierwszej płyty Orkiestry Klezmerskiej Teatru Sejneńskiego. Pięknie dziękujemy i tym, którzy nas wsparli, i tym, którzy zainteresowali się naszą akcją i pomogli w promocji. Nasza płyta ukaże się w grudniu, od jutra zaczynamy Wam dziękować, jesteście wspaniali! Razem możemy Więcej!!! Razem możemy Wszystko!

Dodano: 21.11.2018, 14:48
  bober.jw
bober.jw
Wielkie gratulacje dla orkiestry, ale też wszystkich wspierających. Nie mogę się doczekać płyty!
Dodano: 21.11.2018, 13:42
  bokal
bokal
Mały grosik jest wielki w tworzeniu pięknych idei. Gratuluję i pozdrawiam gorąco.

Nowa Nagroda ZERO-85!!! Dodano 09.11.2018, godz. 16:41

UWAGA - kolejna nagroda w naszej akcji na portalu Polak Potrafi. Jerzy Osiennik Sieńka Dayte Mikrofona podarował nam podpisaną i przepięknie wydaną płytę legendarnego zespołu Zero-85. To przedsmak tego jak będzie wyglądał nasz album, już za chwileczkę już za momencik! Sieńka jest autorem kształtu graficznego i - mówimy Wam - będzie przepięknie!! DZIĘKUJEMY, zostań naszym WYDAWCĄ!

Płyta od Małgorzaty Sarbak! Dodano 08.11.2018, godz. 11:34

8 dni do końca! Mamy dla Was coś wyjątkowej urody!! Małgorzata Sarbak wspiera nas swoją płytą z rejestracją utworu skomponowanego przez Pawła Szymańskiego specjalnie na klawesyn Małgosi! Płyta jest wyjątkowa: winylowa a przezroczysta... i do tego czerwona! Podpisana i dedykowana przez Małgorzatę Sarbak i Pawła Szymańskiego! Limitowana, to jest 130 egzemplarz z całej 200 wyprodukowanych! Grafikę na froncie wykonał Juliusz Zamecznik, projekt graficzny płyty nasz kochany Macio /\/\ Info. No i na koniec, płytę wydali nasi kamraci z LADO ABC! Dziękujemy! Płyta prawdopodobnie zejdzie z afisza zaraziutko, zapraszamy! ZOSTAŃ NASZYM WYDAWCĄ!

Złoto Małkinii!! Nowa Nagroda!! Dodano 06.11.2018, godz. 15:36

9 dni! Zegar cyka, a nagrody ciągle napływają. Raphael Roginskiprzekazał nam winylową płytę zespołu SHOFAR (tria, plus Macio Moretti i Mikołaj Trzaska) "Gold of Malkinia". Podpisana i dedykowana jak trzeba, złoto Małkinii czeka! ZOSTAŃ NASZYM WSPÓŁWYDAWCĄ!

VV LOTTO w naszej akcji!! Dodano 05.11.2018, godz. 11:39

Kochani, odliczamy dni do końca naszej akcji na portalu Polak Potrafi. Dodajemy też Nowe Nagrody, pomoc naszych przyjaciół jest bezcenna. Mamy dla Was płyty LOTTO VV, 3 winyle i 2 kompakty. Zespół Lotto wykonał najbardziej dobitny koncert w historii naszej Sejneńskiej Spółdzielni Jazzowej, i za to także im bardzo dziękujemy. Wielkie Serdeczne Dzięki Paweł SzpuraMike MajkŁukasz Rychlicki!!! Zostań naszym Współwydawcą!

Tkanina od Uli Wasilewskiej! Dodano 31.10.2018, godz. 12:50

Drodzy Sympatycy i Współwydawcy, nasza akcja trwa nadal! Kolejny już raz zostaliśmy obdarowani, mamy dla Was nowe nagrody! Nasza Ula Wasilewska podarowała nam własnoręcznie wykonaną tkaninę (wym. 68/32 cm). Praca wykonana na krośnie techniką wielonicelnicową. Ula prowadzi Pracownię Tkania i wykonuje pracę wydaje się niemożliwą, zachęca młodych i najmłodszych do kontynuowania tradycji tkackich. To wyjątkowo żmudna praca, na którą trzeba poświęcić wyjątkowo dużo czasu. Ula Wasilewska tworzy pracownię grupującą dzieci, młodzież, seniorów i osoby niepełnosprawne. Kochana Ulu, BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY, z całego serca!

BUMBUM ORKeSTAR!!! Dodano 30.10.2018, godz. 15:54

Kochani, nasi przyjaciele z BUM BUM ORKeSTAR opowiadają o nas w ten oto sposób, nasza akcja ciągle trwa! Na stronie portalu Polak Potrafi pojawiają się właśnie 2 płyty BumBuma, które wiezie nam Piotrek Janiec, nasz i ich znakomity tubista i świeżo upieczony tata. Serduszko że hej!

2 nowe płyty - ZAKOPOWER i DAGADANA! Dodano 29.10.2018, godz. 10:22

Bartosz Mikolaj Nazaruk to nasza duma i chluba na firmamencie polskiej muzyki rozrywkowej! Przegraliśmy ze sobą szmat czasu i nadal wspólne są dla nas rzeczy ważne. Bartek dołożył swoje w naszej puli nagród, płyta Zakopower - Official i zespołu DAGADANA, każda podpisana przez każdego członka obu zespołów. Bartek, wielkie dzięki!!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.11.2018 22:10