Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

dorianna

dorianna

Gdynia, Polska

Mieszkam w Gdyni, pracuję w Gdańsku, chodzę na plażę w Sopocie. Mam dwie ukochane siostry i niedawno wyszłam za mąż. Od najmłodszych lat kleciłam różne rymowanki i wierszyki. Od małego zasłuchiwałam się rymowanymi bajkami na kasetach magnetofonowych i płytach gramofonowych.
Aż, podpuszczona przez męża siostry, postanowiłam sama coś napisać i wziąć udział w \"Wielkim konkursie blogowych bajek\". Jurorom spodobała się jedna z nich - "O smoku co nie chciał zjeść królewny" i została ona wydana wraz z innymi w formie audiobooka.
Teraz nadszedł czas, aby świat ujrzały pozostałe "Opowieści ciotki Dorotki". Bardzo proszę o wsparcie mojego projektu, czyli wydanie tychże bajek w formie audiobooka. Jeśli uzbierałaby się górka funduszy, to spróbowałabym wydać jedną z bajek w formie książeczki dla dzieci. Teraz wszystko zależy od Was kochani!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

8830 PLN z 8800 PLN

29 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.02.2016.

'Opowieści ciotki Dorotki' - wydanie audiobooka

O projekcie

Celem mojego projektu jest wydanie 8 bajek wierszowanych dla dzieci w formie audiobooka. Bajki wydane będą pod wspólnym tytuem "Opowieści ciotki Dorotki", a w ich skład wchodzić mają następujące bajki:

  1. O smoku co nie chciał zjeść królewny
  2. Żona dla króla
  3. Bajka o dobrym diabliku
  4. Bajka o Antku rozbójniku
  5. Mały wielki Fafik
  6. Zaczarowana żabka
  7. Elfik mały
  8. Wróżka Zębuszka

 

                                                                

 

Wydanie audiobooka w ilości 2000 sztuk, przy korzystaniu z selfpublishingu, to koszt około 8000zł. Oczywiście jeśli chciałabym wybrać konkretny głos i nagrać bajki z tym głosem w studiu nagrań, kwota ta może wzrosnąć o kolejne 3000zł, w zależności od tego, jak bardzo posiadacz głosu jest znany :-)

Skupię się wiec na razie na tych 8000zł + 800zł prowizji dla PolakPotrafi.pl. Jeśli się okaże, że projekt otrzyma wsparcie, pozwalające na zwiększenie wydatków, wtedy zainwestuję w "lepszy" głos. Oczywiście chciałabym także wydać bajki w formie papierowej, z pięknymi ilustracjami dla dzieci. Tak więc każde dodatkowe wsparcie ponad wymaganą kwote będzie mile widziane i niezwykle przydatne.

                

Angelica Zurawski - świetnie zapowiadająca się graficzka komputerowa, do tego niesamowita malarka i artystka. Poza tym to moja kuzynka, wiec po znajomości zaprojektowała dla mnie okładkę (powyżej początkowy szkic). Chętnych do podziwiania jej niezwykłej twórczości zapraszam na stronkę:

https://endziz.wordpress.com/

 

 Hubert Podlaski

Hubert Podlaski - autor filmu promującego projekt. Profesjonalista zajmujący się zarówno fotografią jak i filmem. Razem z żoną, Hanną Podlaską prowadzi firmę "HP video-foto studio". Zainteresowanych niepowtarzalną sesją zdjęciową, niezapomnianym filmem ślubnym lub pamiątką z imprezy zapraszam na ich stronę:

http://www.hp.video-foto-studio.pl/

 

Dorota Radke-Popow - wierszokletka, czy poetka? Sami oceńcie! Oprócz bajek wierszowanych piszę też humorystyczną książkę dla średnio dorosłych :-P. Piszę, filcuje kwiatki, robie obrazki decoupage. Jak stwierdziła koleżanka - talent mnie roznosi, wiec w końcu trzeba dać mu ujście!

Uśmiechnięta i wesoła, w szachy mąż mi nie podoła.

Jam ambitna, ładna, zgrabna, a do tego przezabawna.

Strzelam z łuku dosyć celnie, swoich racji bronię dzielnie.

Optymistka, książki czytam i uśmiechem ludzi witam.

Kiedy małym dzieckiem byłam, to wierszyki wciąż kleciłam.

Teraz bajki dzieciom piszę, że ciekawe, wszędzie słyszę.

Pragnę wydać je na płycie, wkrótce o mnie usłyszycie!

                              

                                                                  

                                                    

Wydaniem, dystrybucją i promocją moich bajek zajmie się profesjonalne wydawnictwo Psychoskok, powstałe w 2011r. Współpracuje ono z czołowymi dystrybutorami rynku księgarskiego w Polsce, dzięki którym możliwa jest sprzedaż książek i audiobooków w kilkuset księgarniach - stacjonarnych i internetowych. Bezpośrednio zaopatruje także indywidualne księgarnie w dużych miastach. Wydawnictwo obejmie mój projekt swoim patronatem, aby mógł dotrzeć do jak największej liczby osób.

 

Tę formę sfinansowania projektu "rzucił" mąż mojej kuzynki podczas rozmowy na temat "co z moimi bajkami". Po przemyśleniu sprawy doszłam do wniosku, że to może być to! Bo przecież każdy z nas ma w sobie odrobinę dziecka, ciekawego co jest po drugiej stronie - jeśli nie lustra, to zasłony. Moje bajeczki pozwalają choć na chwilę zajrzeć tam, gdzie wejść mają prawo tylko dzieci. Zapraszam do zapoznania się z bajeczkami na moim blogu:

http://lulubajka.blog.pl/page/2/
http://lulubajka.blog.pl/

Są też tam inne bajki, a także rymowane opowieści biblijne. Lektura pozwoli wybrać, którą z nich chcielibyście otrzymać jako prezent za udzielone wsparcie.

I bardzo was o to wsparcie proszę!

Bo czymże byłby świat bez bajek?

                                                                                                                         

 

Najbardziej preferowany kontakt mailowy: dorianna@poczta.fm

Wydawnictwo przewiduje zakończenie wydania audiobooka na przełomie maja/czerwca 2016r. Jeśli darczńcy będą się niecierpliwić to wszystkie nagrody (bez audiobooka) zostaną wysłane do miesiąca po zakończeniu projektu, a po wydaniu doślę świeże, ciepłe, prosto z wytwórni audiobooki.

 

4 uniktowe, ręcznie zrobione świnki/słoniki skarbonki dla najhojniejszych darczyńców :-)

                

Kwiatki i obrazki decoupage oraz gotowy audiobook z autorską dedykacją.

Wpisanie na listę Mecenasów audiobooka wewnątrz okładki.

                                     

Pliki audio z wybranymi bajkami.

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.02.2016 16:04