Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Dominik Jabs

Dominik Jabs

Warszawa

Dziennikarz Radia Wnet, autor i wydawca audycji AUDIO-MAMY, Z głową w chmurach, oraz Orient Express; Współpracował z Gościem Niedzielnym, Niedzielą, Katolicką Agencją Informacyjną, Radiem Józef i Telewizją Republika. Obecnie z miesięcznikiem Przegląd Lotniczy i multimedialnym projektem Kierunek Rodzina; Pomysłodawca i współzałożyciel Stowarzyszenia na Rzecz Kultury Radiowej Wolna Antena. Pomaga docierać ludziom z pomysłami do mediów. Fotoamator, fan USA. Uwielbia twórczość Janusza Zajdla, Marcina Wolskiego oraz filmy braci Coen.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7021 PLN z 6500 PLN

39 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

108%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.12.2013.

Opowiedz mi o ks. Jerzym

RSS

Opowiedz mi o ks. Jerzym - finał :-) Dodano 22.12.2013, godz. 20:52

Przede mną bardzo ciekawy początek roku :-) a 23 kwietnia premiera płyty!

Z najserdeczniejszymi życzeniami na Boże Narodzenie: http://www.radiownet.pl/publikacje/opowiedz-mi-o-ks-jerzym-sukces-na-polakpotrafipl

Udało się! Płyta zostanie wydana! Dodano 19.12.2013, godz. 23:31

Dzięki darczyńcom "rufusowi" i "baśce", projekt osiągnął wymagane wsparcie na trzy dni przed końcem akcji na polakpotrafi.pl! Wkrótce więcej informacji :-)

Finał coraz bliżej! Dodano 18.12.2013, godz. 21:52

Dzisiaj mega wsparcie 2500zł!!! od "rufusa", aż mnie zatkało ;-) Ks. Jerzy działa, on i takie łaski wyprasza u Boga. Kochani podajcie dalej, może dołączą jeszcze kolejne osoby. Takie chwile dodają skrzydeł, choć oczywiście każda złotówka się liczy.
Zapewniam o modlitwie, a w czwartek 19 dzień miesiąca, czyli nowenna za wstawiennictwem bł. Kapłana Męczennikna z Żoliborza :-) Módlmy się za siebie nawzajem.

Już tylko 2 tygodnie do końca projektu na polakpotrafi.pl! Dodano 08.12.2013, godz. 21:12

Tymczasem polecam Studio Republika. Wśród gości Ewy Stankiewicz i Tomasza Sakiewicza byli: Wojciech Sumliński, Rafał Wieczyński i piszący te słowa:

http://www.youtube.com/watch?v=K6p16efRzAo

Pozdrawiam!


Problemy z płatnością usuniete! Dodano 02.12.2013, godz. 16:35

Dzięki zaangażowaniu Jakuba Sobczaka, menedżera polakpotrafi.pl, każdy bez problemu może teraz wesprzec projekt wchodząc przez adres www.opowiedzmioksjerzym.pl. Wcześniej niektóre banki uniemożliwiały płatność.
Dziękuję!

UWAGA! Problemy z płatnością! Dodano 28.11.2013, godz. 13:49

Ważna informacja dla darczyńców, którzy chcą wesprzeć projekt Opowiedz mi o ks. Jerzym i chcą to zrobić przez domenę www.opowiedzmioksjerzym.pl.

Niektóre banki, np PKO BP, Inteligo, Alior Bank, uniemożliwiają płatność poprzez domenę opowiedzmioksjerzym.pl. W pewnym momencie strona zatrzymuje się na informacji "przekierowanie..." (zdjęcie powyżej) i nie dzieje się nic więcej.

Dlatego w takich sytuacjach rekomenduję wejście bezpośrednie na stronę projektu:

http://polakpotrafi.pl/projekt/opowiedz-mi-o-ks-jerzym

Powyższy adres prowadzi do tego samego miejsca co opowiedzmioksjerzym.pl, czyli na stronę projektu na polakpotrafi.pl. Kliknięcie lub skorzystanie z powyższego linku powinno umozliwić płatność.

Bardzo dziękuję Romualdowi Bartkowiczowi, który dostrzegł problem i go zgłosił do mnie. Dziękuję podwójnie, bo Romuald Bartkowicz jest również darczyńcą projektu :-)

Bardzo dziękuję Mateuszowi Jabsowi, który pomógł zlokalizować problem :-)

Nie żyje mama ks. Jerzego Popiełuszki Dodano 19.11.2013, godz. 14:32

Pamiętajmy w modlitwie [*] Marianna Popiełuszko zmarła w białostockim szpitalu. Miała 93 lata.

http://www.radiownet.pl/publikacje/zmarla-matka-ks-jerzego-popieluszki

Patronat Deon.pl :-) Dodano 19.11.2013, godz. 10:17

Deon.pl, katolicki portal społecznościowo-informacyjny, objął mój projekt patronatem :-)
W tym tygodniu dołaczy też Biuro Edukacji Publicznej IPN.
Pozdrawiam!

Prymas Glemp na mixcloud Dodano 15.11.2013, godz. 0:51

Nie sądziłem, że 4 września 2012 roku, ostatni raz spotkam się z kard. Józefem Glempem. Prymas Polski zmarł kilka miesięcy później, a mi zostawił najpewniej swoje ostatnie dźwiękowe wspomnienie o ks. Jerzym. Do posłuchania niewielki fragment :-)

http://www.mixcloud.com/Opowiedz_Mi_o_KsJerzym/opowiedz-mi-o-ks-jerzym-ks-kard-j%C3%B3zef-glemp-prymas-polski/

Skok do przodu! Dodano 14.11.2013, godz. 10:05

Krótka wzmianka na Rebelya.pl o inicjatywie Opowiedz mi o ks. Jerzym wystarczyła, by wczoraj wieczorem przybyło kilku darczyńców (560zł) :-)
A sprawcą zamieszania jest Maciej Gnyszka, jeden z najbardziej pomysłowych i obrotnych przedsiębiorców w Polsce. Poniżej linki do niektórych jego przedsiewzięć:

http://dobroczynnosc.com/

http://towarzystwobiznesowe.pl/

http://fundraisingadvisors.pl/

https://www.facebook.com/2plus2to5

Pozdrawiam!

Kolejne wsparcie :-) Dodano 12.11.2013, godz. 12:28

Nowy tydzień rozpoczynam z nowym wspierającym, a właściwie wspierającą:
lucjab - dziękuję :-)

Pierwsze nagrania do słuchania Dodano 10.11.2013, godz. 1:02

Dwa pierwsze fragmenty nagrań do projektu "Opowiedz mi o ks. Jerzym" dostępne na mixcloud: http://www.mixcloud.com/Opowiedz_Mi_o_KsJerzym/ oraz w playerach w opisie projektu na polakpotrafi.pl

To są dosłownie dwa pierwsze fragmenty i pierwsze osoby z otoczenia ks. Jerzego, do których dotarłem. Było to w wakacje 2012 roku :-)

Spodziewajcie się kolejnych fragmentów :-)

Przed nami weekend Niepodległości! Dodano 09.11.2013, godz. 0:42

Nie obiecuję, ale może wreszcie udostępnię w najbliższych dniach choćby fragment nagrań. Bieżącej pracy jest tak dużo, że czasami nie ogarniam :-) doba z gumy nie jest... Więcej działań, zwłaszcza w mediach, planuję na czas po weekendzie.
Zapraszam na fanpag Opowiedz mi o ks. Jerzym (link w opisie projektu), który będzie jednocześnie informował (za jakiś czas :-) o wydarzeniach poprzedzających 30 rocznicę męczeńskiej śmierci ks. Jerzego. W planach m. in. konkurs fotograficzny!

1% wsparcia :-) Dodano 08.11.2013, godz. 18:10

Marta Dzbeńska-Karpińska, Maria Sowińska i Maciej Gnyszka, to pierwsi darczyńcy projektu "Opowiedz mi o ks. Jerzym". Ich wkład to pierwszy procent wsparcia na drodze do sukcesu. Bardzo dziękuję. Chwała Panu, że jesteście :-)

Dzisiaj kolejne godziny pracy z dźwiękiem za mną. Do nagrań dołączyłem m. in. Joannę Sokół, która w latach 80-tych była kuratorem sądowym, działała w sądowej "Solidarności" i współpracowała z ks. Jerzym, co później spowodowało, że wyrzucono ją z pracy.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.12.2013 18:06