Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

paulina.grzelak

paulina.grzelak

Warszawa, Polska

Hej, jestem studentką piątego roku psychologii klinicznej. W wolnym czasie podróżuję i pomagam ludziom. Uwielbiam czytać, rozmawiać z ludźmi i oglądać filmy. W czasie wolnym od zajęć na studiach pracuję z dziećmi oraz więźniami i osobami bezrobotnymi. W ostatnim czasie podjęłam naukę języka migowego, co zawsze mi się marzyło.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7311 PLN z 2800 PLN

52 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

261%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.07.2016.

Operacja Indie - Paulina jedzie do dzieci

RSS

Dziekuje! Dodano 30.07.2016, godz. 14:42

Kochani,
pisze do Was tą drogą w nadziei, że informacja do wszystkich dotrze. Jesteście niesamowici. Dzieki Wam nie tylko lece do Indii, ale tez wiozę ze sobą kilogramy kredek, zeszytów i innych cudów.
Dziekuje Wam tez za ciepłe słowa i wsparcie, jestem nieustająco zachwycona tym, ze jest w nas wszystkich tyle chęci do pomocy.
Chciałabym poprosić wszystkie osoby, ktore za swoje wsparcie mają otrzymać widokówki, o przesłanie mi adresów.

Dziekuje przeogromnie!!!
PS:
Z racji dużej sumy jaka udało nam sie zebrać część pieniędzy wezmę do Indii i na miejscu będę zaopatrywała dzieci w potrzebne rzeczy.

Audycja w Czwórka Polskie Radio Dodano 19.07.2016, godz. 13:50

Kochani wspierający,
jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o projekcie lub po prostu posłuchać o moim wolontariacie zapraszam do słuchania krótkiej audycji ze mną w programie Czat Czwórki, dzisiaj o godzinie 16 w Polskim Radio Czwórka.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.07.2016 16:04