Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Konto usunięte

Konto usunięte

Napisz wiadomość do Projektodawcy

127 PLN z 4500 PLN

5 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.04.2013.

OnTheHorizon Rodzina - Czasopismo Podróżnicze

O projekcie

Witajcie. 

Jesteśmy grupą osób związanych z mediami i turystyką. Współtworzyliśmy lub tworzymy nadal takie wydawnictwa jak; Semestr, Energia Gigawat, Poradnik Sportowy. Działamy także w obrębie portali internetowych.

Portal onthehorizon.pl skupia kilkunastu zapaleńców turystyki z całego kraju, którzy chcą dzielić się z czytelnikami swoim doświadczeniem.

Strona ta będzie podstawą działania czasopisma. Możecie na niej zamówić darmową prenumeratę i poczytać teksty naszych autorów.

Postanowiliśmy stworzyć pierwszy w Polsce miesięcznik turystyczny, podróżniczy skierowany do rodzin, seniorów oraz tych wszystkich, którzy chcą w tani i bezpieczny sposób podróżować po Polsce i całym świecie.

Onthehorizon Rodzina (bo taką będzie miał nazwę) będzie dystrybuowany za darmo w internecie w wersji elektronicznej. Jeżeli uda się zebrać większą ilość środków, to spróbujemy wydać go również w wersji drukowanej (2500-5000 egzemplarzy).

Ustawiliśmy kwotę 4500 zł i to wystarczy na wydanie  egzemplarza w wersji elektronicznej. Do wersji drukowanej będzie potrzeba ok. 8000 zł.

Zebrane środki chcemy przeznaczyć na zakup fotografii, tekstów, skład, reklamę oraz ściągnięcie znanych i mniej znanych podróżników.

Z niektórymi znanymi nazwiskami już negocjujemy – może się uda.

Będziemy Was o wszystkim informować na bieżąco.

Dziękujemy za wsparcie i zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy.

 Pozdrawiamy:)

Redakcja

 

Poniżej możecie zapisać się na prenumeratę:

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.04.2013 00:12