Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

olapolski8

olapolski8

Warszawa

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Mam na imię Ola. Bardzo lubię pisać. Czuję w tym swoje połowanie. Chcę wydać motywacyjną książkę, która pomoże innym ludziom odnaleźć prawdziwego siebie. Zostać wreszcie szczęśliwym i radosnym. Bo sama przeszłam taką drogę do siebie. I chcę podzielić się swoją wiedzą z innymi. Będę bardzo wdzięczna, jeżeli pomożecie mi zrealizować moje marzenie. Jestem Ukrainką, która mieszka w Polsce. Skończyłam polonistykę. Bardzo mi się podoba Polska. Kocham wszystkich ludzi, niezależnie od tego, w jakim języku mówią i skąd pochodzą. Przecież wszyscy jesteśmy jedną dużą rodziną, mieszkającą na cudownej planecie. O którą musimy dbać i kochać. Ksiąpka już jest napisania, tylko zbieram koszy na wydanie. Więc, będę niezmiernie wdzięczna za jakąkolwiek pomoc. Dziękuję bardzo.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

0 PLN z 8000 PLN

0 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 28.06.2019.

Wydanie motywacyjnej książki 'Droga do siebie'

O projekcie

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Mam na imię Ola. Bardzo lubię pisać. Czuję w tym swoje połowanie. Chcę wydać motywacyjną książkę, która pomoże innym ludziom odnaleźć prawdziwego siebie. Zostać wreszcie szczęśliwym i radosnym. Bo sama przeszłam taką drogę do siebie. I chcę podzielić się swoją wiedzą z innymi. Będę bardzo wdzięczna, jeżeli pomożecie mi zrealizować moje marzenie.

Jestem Ukrainką, która mieszka w Polsce. Skończyłam polonistykę. Bardzo mi się podoba Polska. Kocham wszystkich ludzi, niezależnie od tego, w jakim języku mówią i skąd pochodzą. Przecież wszyscy jesteśmy jedną dużą rodziną, mieszkającą na cudownej planecie. O którą musimy dbać i kochać. Książka już jest napisana.

Tylko zbieram koszy na wydanie. Więc, będę niezmiernie wdzięczna za jakąkolwiek pomoc. Dziękuję bardzo.

 

 

Trochę historii o powstaniu książki

Piszę również po ukraińsku. To są krótkie powieści, dialogi, które leczą duszę, opowiadania oraz bajki dla dzieci.  Niedawno zaczęłam pisać po polsku. Najpierw trochę stresowałam, bo to nie jest mój pierwszy język. Ale nawet Polacy mówią, że dobrze piszę.  Mąż tak samo mówi, że ciekawiej mu słuchać, jak piszę po polsku, niż po ukraińsku. Strasznie uwielbiam książki. Szczególnie, zapach. Zawsze czytam z ołówkiem w rękach.  Zbieram pieniądze na druk. Bo jeszcze są potrzebne koszty na promowanie,  żeby ta książka dotarła do największej liczby ludzi. Po co? Po to, że  każdy z nas nie ma czasu zadać sobie takie łatwe pytanie "A czego ja tak naprawdę chcę? W tej chwili, w tym momencie". Książka, mam nadzieję, otworzy oczy na wiele dotychczas niewidzialnych rzeczy. 

O mnie i tym co robię

 

 Piszę sercem, żeby leczyć duszę! Pomagam znaleźć drogę do prawdziwego siebie! Słuchajcie duszy! Idźcie za głosem serca! Poznajcie siebie! Zrozumcie, czego naprawdę chcecie! Tylko wy!

       Szłam długą drogą do siebie! I nadal idę. Zrozumiałam, że to było nie moje życie. Byłam bardzo uzależniona od zdania innych. Robiłam to, co trzeba. Chociaż nie chciałam. Męczyłam siebie tym. Moja dusza chciała uzyskać odpowiedzi, dążyła do światła, szukała miłości. Co to jest przeznacznie? Wszystko jest bardzo łatwe do zrozumienia. Tylko nasz strach nie daje nam iść do przodu, rozwijać się. Nie słyszymy głosu własnego serca. ⠀ Jesteśmy energią i światłem. Jesteśmy Twórcami! Znam na pewno jedną rzecz. Szczęśliwe życie jest niemożliwe, jeśli nie ma miłości i dobra w sercu.

Pod tym linkiem znajdziecie moje książki w wersji elektronicznej po ukraińsku. Nazywają się one "Czy wybór jest poprawny", "Nauczyć się żyć", "Na rękach"

https://andronum.com/avtory/sokol-torska-olga/

 

 To jest strona na facebook  "Zobacz więcej, otwórz serce!"

https://www.facebook.com/Zobacz-wi%C4%99cejOtw%C3%B3rz-serce-518257058702286/

Poniżej filmik, w którym opowiadam trochę o sobie, ale  po ukraińsku.  Może coś zrozumiecie, przecież języki  są do siebie podobne. Jestem również psychologiem,  choachem. Pomagam ludziom znaleźć swoje przeznaczenie, szczęście, ulubioną pracę. Nagrałam cały wideokurs, który pomógł już wielu osobom. Robię to wszystko za darmo, by pomóc ludziom. Bo żeby coś dostać, najpierw musimy oddać.

https://www.youtube.com/watch?v=oXATVAJQ6mg&t=3s

 Jeśli macie jakiekolwiek pytania, to proszę pisać na olapolski8@gmail.com

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 28.06.2019 22:10