Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Barbara Srebro

Barbara Srebro

Kraków, Polska

Jestem absolwentką filologii romańskiej i dr nauk humanistycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Interesuję się kulturą, literaturą i sztuką krajów romańskich, po których często podróżuję. Mieszkam w Krakowie.

Pracuję jako tłumaczka, a w wolnym czasie podróżuję, piszę, maluję, wędruję po górach, prowadzę warsztaty twórczego pisania.

Jestem autorką cyklu „Oko Wielkiej Bogini” i opowiadań, które ukazały się w kilku antologiach (Przy stole, Na piętrze, Białe szepty) i czasopismach (Akcent, Przekrój). Jestem też laureatką konkursów literackich.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1896 PLN z 9500 PLN

37 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 10.12.2017 12:12

Oko Wielkiej Bogini 3

Fragment Oka Wielkiej Bogini 3 - c.d. 2

Dodano 04.11.2017, godz. 9:39

Wstęg na szpuli jest wiele i nie wiadomo, która z nich rozwinie się jako pierwsza, czy ta z dobrym losem, czy ta ze złym. Ale czasami wstęgi plączą się, tworząc węzeł i pierwotna wstęga już dalej się nie rozwija, ustępując miejsca innej, czasem lepszej, czasem gorszej lub po prostu innej. Niektóre dusze, zanim wcielą się w nowe ciało, mają możliwość wybrania przyszłej wstęgi czasu i jeśli osiągnęły już wysoki poziom rozwoju, świadomie nie wybierają gładkiej i pięknej, lecz szorstką i nierówno utkaną, by wkroczyć na trudną drogę życia, która jednak doprowadzi je na jeszcze wyższe poziomy, przepełnione Światłem i Miłością. Dusze udręczone poprzednim życiem, pełnym przeciwności, wybierają gładką i lśniącą wstęgę, by w nowym życiu, obfitującym w pomyślność, nabrać sił przed kolejnym wcieleniem.