Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Barbara Srebro

Barbara Srebro

Kraków, Polska

Jestem absolwentką filologii romańskiej i dr nauk humanistycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Interesuję się kulturą, literaturą i sztuką krajów romańskich, po których często podróżuję. Mieszkam w Krakowie.

Pracuję jako tłumaczka, a w wolnym czasie podróżuję, piszę, maluję, wędruję po górach, prowadzę warsztaty twórczego pisania.

Jestem autorką cyklu „Oko Wielkiej Bogini” i opowiadań, które ukazały się w kilku antologiach (Przy stole, Na piętrze, Białe szepty) i czasopismach (Akcent, Przekrój). Jestem też laureatką konkursów literackich.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1896 PLN z 9500 PLN

37 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 10.12.2017 12:12

Oko Wielkiej Bogini 3

Fragment Oka Wielkiej Bogini 3

Dodano 03.11.2017, godz. 10:05

Wszyscy wspierający mają teraz możliwość przeczytania fragmentu Czasu krwawego księżyca, który codziennie będę zamieszczać w Aktualnościach.

PROLOG
KSIĘGA ODRODZENIA

 Przyszłość każdego świata, krainy, człowieka, zwierzęcia czy rośliny zapisana jest na wielu wstęgach czasu, nawiniętych na ogromną szpulę. Każda ze wstęg jest inna. Na jednej zapisana jest jasna przyszłość, obfitująca w pomyślne wydarzenia, dobro i miłość, a na innej życie trudne, pełne przeciwności, cierpienia i braku nadziei. Na kolejnej wstędze dobro miesza się ze złem, obfitość z niedostatkiem, miłość z nienawiścią, a jeszcze inna przewiduje życie jałowe, sprowadzające się do pustej wegetacji, pozbawionej wzlotów i upadków.