Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

personalmotivatorpl

personalmotivatorpl

Zielona Góra, Polska

Cześć nazywam się Bernard Barski , od najmłodszych lat zajmuję się sportem , w pewnym okresie życia przerzuciłem się całkowicie na kalistenike dokładniej Street Workout , od tamtego czasu zacząłem współpracować z młodzieżą jak i starszymi osobami w celu rozwoju fizycznego , czy przygotowań do jakiś testów sprawnościowych (np.wojsko , policja). Obecnie jestem na końcówce zakładania fundacji zajmującą się promocją kultury fizycznej i zdrowego trybu życia.Moim celem jest pomoc w odnalezieniu wewnętrznej siły i motywacji do realizacji własnych pragnień w czym bardzo pomaga sport , kreuje naszą osobowość.
Udostępniam mój profil na FB: https://www.facebook.com/barski.bernard

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1125 PLN z 8775 PLN

11 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 01.03.2018 22:10

Odnajdź Siłę

O projekcie

Opis projektu

 

Jako młodzi pasjonaci wierzymy, że dzisiejsza technologia oraz Internet Rzeczy jest miejscem w którym wszyscy spotykają się każdego dnia. Zdjęcia, filmiki i reportarze są to głowne narzędzia pomagające nam wyrażać nas samych do szerszego grona odbiorców poprzez reklamę w social mediach. Jednak ograniczenia finansowe nie pozwalają nam na rozwój w związku z czym wystąpiliśmy z prośbą do Ciebie o wsparcie naszej inicjatywy. Środki zebrane podczas akcji zostaną przeznaczone na kamerę Sony a6300 w zestawie z obiektywem oraz dodatkowym akumulatorem (5766.00 zł), ręcznego gimbala z trzyosiową stabilizacją Beholder DS1 (2899.00 zł) oraz oświetlenie typu softbox (110.00 zł). Są to kwoty na podstawowego wyposażenie które pozwoli nam w sposób profesjonalny realizować wszelkie ujęcia na planie.

 

 

Więcej o naszej działalności

 

Sport jest moim drugim życiem odkąd pamiętam. 5 lat temu kiedy wraz z bratem postanowiliśmy przelać nasz wysiłek w kierunku nowo powstającej dyscypliny nazywanej Kalistenika zaczęliśmy się szkolić w tym kierunku inspirując się gwiazdami tej sceny. Prowadząc sukcesywnie treningi i widząc niesamowitą metamorfozę swoich ciał postanowiliśmy zacząć zarażać tym świetnym stylem sportu naszych przyjaciół i znajomych. W 2014 roku powstał nasz fanpage na Facebooku ( https://web.facebook.com/swPoland/ ) który z czasem w wyniku wspólnej pracy ewoluował do idei którą niesiemy pod flagą dzisiejszej nazwy „Street Army”. W ciągu kolejnych lat rozwinęliśmy się jako społeczność zrzeszająca ludzi bez względu na żadne czynniki, którzy wraz z nami załapali bakcyla do zdrowego stylu życia i którzy równie mocno jak my wierzą, że dzięki zdrowym nawykom można odwrócić swoje życie o 180 stopni w pozytywnym kierunku. Wraz z naszą grupą organizujemy co roku ogólno miejskie zawody na rozpoczęcie oraz zakończenie sezonu letniego. Z każdym kolejnym rokiem zainteresowanie wzrata. Dzisiaj organizowane przez nas zawody urosły do rangi wojewódzkiej, a i zdarzają się goście, którzy na codzień mieszkają w miastach dalekich o setki kilometrów.

 

 

 

 

Kim jesteśmy?

 

Dwójka braci z zamiłowaniem do sportu, którzy chcą przejść przez życie tak by na strarość nie mieć sobie nic do zarzucenia.

 

Piotr Barski – Od 11 do 19 roku życia pasjonat lekkoalteta z dyscypliny „skok o tyczce” ten rozdział życia wskazał mi drogę, którą chcę zawsze kontynuować i dzielić się nią z innymi. Po zakończeniu przygody z lekkoatletyką zająłem się sportem ulicznym i własnym rozwojem ,nad którym codziennie pracuję. Obecnie oprócz sportu zajmuję się studiowaniem na kierunku Bioinformatyka. Oprócz pasji do sportu moje hobby to: nowe technologie, fotografia i film oraz podróżowanie w każdej skali.

 

Bernard Barski -Czuję powołanie do niesienia dobra w świat. Od 9 do 14 roku życia zajmowałem się pływaniem , aktualnie od 6 lat zajmuję się Kalisteniką oraz jestem pasjonatem ajurwedy (system medycyny indyjskiej). Trener personalny jak i grupowy, z wykształcenia technik informatyk. Prezes fundacji zajmującej się promocją zdrowia i aktywnego trybu życia. Moje hobby to: filozofia wschodu, medycyna alternatywna, biologia, dietetyka oraz fizjoterapia.

 

 

Dlaczego sport?

 

Aktywność ruchowa jest niezbędnym elementem życia każdego człowieka. Bez niej nasze komórki starzeją się szybciej, dopada nas osłabienie i w efekcie stajemy się podatni na choroby cywilizacyjne, których w naszym społeczeństwie przybywa co raz więcej ze względu na konformizm stylu życia.

 

 

Kierunek rozwoju

 

Naszym celem jest tworzenie społeczności zdrowych i zmotywowanych ludzi, którzy chcą wyjść poza strefę komfortu i dać z siebie więcej, co w przyszłości zwróci im się z nadwyżką w postaci zdrowia oraz dobrego samopoczucia. Zapewne znasz powiedzenie „W zdrowym ciele zdrowy duch”  kierując się tym mottem angażujemy osoby bez względu na wiek do aktywności fizycznej poprzez organizowanie warsztatów edukacyjnych, wspólnych treningów, seminariów o zdrowym odżywianiu oraz poprzez współpracę z lokalnymi organami władzy wspieramy projekty tworzenia spotów treningowych na otwartej przestrzeni typu: „Siłownia trzeciego wieku” oraz tzw. Parków Street Workoutowych.

 

 

 

W przypadku przekroczenia budżetu

 

W przypadku przekroczenia zakładanej kwoty 8775 tyś. Złotych nadwyżkowy budżet zostanie wykrzystany na podstawowe potrzeby organizacyjne takie jak promocja w mediach społecznościowych w celu aktywizacji jak największej grupy odbiorców do zdrowego stylu życia.

 

 

Warto wesprzeć ten projekt!

 

  • Dzieki naszej inicjatywie zmotywowaliśmy już wiele osób, które są żywym przykładem na to, że jeżeli się chce to można zdziałać cuda ze swoim ciałem.
  • Działając jako fundacja nie oczekujemy wynagrodzenia za naszą pracę!
  • Wyznaczamy nowy trend stylu życia do którego dąży nasza cywilizacja, jednocześnie przeciwstawiamy się lenistwu poprawiająć komfort Twojego życia.
  • Jestesmy wspólnotą!

 

 

Kontakt

 

W razie jakichkolwiek pytań w sprawie projektu proszę się kontaktować:

Mail: personalmotivatorpl@gmail.com

Telefon: 512-327-685

 

 

Dlaczego korzystamy z crowfundingu?

 

Dążymy do pełnego profesjonalizmu pracy. Jako młode osoby czujemy w potrzebie zwrócić się z prośbą o iskrę wsparcia z Twojej strony. Dzięki zrealizowaniu naszego projektu będziemy w stanie dokonać milowego kroku w kierunku do autonomiczności naszej działalności, a tym samym skupić się na dalszym rozwoju i wspieraniu również Ciebie jako motywator do lepszej drogi życia.

 

 

Podziękowania dla darczyńców

 

W tym miejscu chcielibysmy podziękować wszystkim osobom które zdecydowały się wesprzeć naszą inicjatywę. Wierzymy, że dzięki Twojej pomocy i wspólnej pracy jeszcze nie raz się spotkamy podczas eventów i być może to Twoje życie właśnie w tym momencie zaczyna nabierać nowego toru!

 

 

Media o Twoim projekcie:

Audycja Radiowa o Projekcie

www.zachod.pl | 2018-01-17

Skąd znaleźć w sobie motywację, by w dobie wszechobecnych mediów społecznościowych oderwać się od komputera, zejść z kanapy i zadbać o kondycję? I w ogóle po co to robić?