Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wuszy

Wuszy

Wrocław

Zajmuje się klasycznymi samochodami, kiedy akurat nie taplam się w smarze, dla przyjemności robię filmiki o tematyce motoryzacyjnej. Prowadzę coś w rodzaju foto-bloga gdzie dokumentuję swoje starcia z rdzawą materią a nazywam to Underground Garage ( na FB) .

Napisz wiadomość do Projektodawcy

322 PLN z 1700 PLN

12 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 24.03.2015 18:06

Realizacja programu motoryzacyjnego Od 0 do 100

O projekcie

Co to za projekt ?

Projekt przewiduje zebranie funduszy na nagranie pierwszego odcinka drugiej serii, internetowego programu motoryzacyjnego "Od 0 do 100". Jeśli uda się zebrać wielokrotność potrzebnej kwoty to powstaną kolejne odcinki.

To wy, wspierający nas, zadecydujecie który samochód znajdzie się w pierwszym odcinku drugiej serii!

Program realizujemy wspólnie z Bartkiem. Mamy za sobą pierwszy ciekawy sezon, a plan na 2015 jest bardzo ambitny. Od E30 przez Escorty Cabrio aż do 300+ konnych 4x4 turbo zabawek. Plan zakłada głosowanie na samochody z listy zgłoszeń która znajduje się na naszym Fanpage w dziale „wasze auta na 2015”, udanie się do właścicieli celem nagrania odcinka z ich autem w roli głównej. Po nagraniu zebrane materiały video trzeba obrobić, zmontować i połączyć ze ścieżką audio. Po edycji program jest gotowy i może znaleźć się na naszym kanale na YouTube Underground Garage. Całość przedstawia się prosto, ale poza problemami natury logistyczno-technicznej z którymi dajemy sobie radę, powstają problemy natury finansowej.

I tu wkraczacie WY, Potrafiący Polacy.  Możecie nam umożliwić realizacje kolejnych odcinków.

Wojtek 

O pomyśle

Jako, że od wielu lat motoryzacja jest moim hobby, podsumowaniem tego jest stworzenie programu, który przedstawia samochody prywatne oraz ludzi, którzy na co dzień nie koniecznie zajmują się modyfikacjami czy odrestaurowywaniem. Za to zawsze towarzyszy im pasja.
Sam zacząłem swoją przygodę od „malucha” i do dziś twierdzę, że Polski 126p powinien być obowiązkowym samochodem do nauki. Z biegiem czasu spełniałem swoje dziecięce marzenia dotyczące motoryzacji.

Tak więc, najważniejszą ideą programu jest pokazanie samochodów, waszych samochodów i spełnienie wspólnych motoryzacyjnych marzeń.

Bartek

Kim jesteśmy ?

    

Wojtek 

Pasjonat motoryzacji od zawsze, elektronik/elektryk samochodowy, customizer/mechanik samochodów klasycznych. Producent i koordynator programu Od 0 do 100. 

 

        

Bartek 

Fan motoryzacji odkąd sięga do kierownicy. Sprzedawca części motoryzacyjnych i samochodów . Ulubione słowa to V8, skóra, napęd na 4 koła. Z zasady nie kupuje samochodów poniżej 300 000  (km przebiegu) . Pomysłodawca programu Od 0 do 100. 

Jak wygląda nasz program ?

Ma intro i outro wspólne dla wszystkich odcinków. Połączenie scen statycznych, samochodu w ruchu oraz zbliżeń istotnych detali czy modyfikacji. Narracja jest prowadzona w zależności od odcinka, przez jednego z nas na ekranie, z za kierownicy, lub wręcz jako osobna ścieżka audio dodana w post produkcji.

Odcinek 3: 

Bardzo atrakcyjny wizualnie odcinek z złotym BMW E21 został zrealizowany przy użyciu specjalnej kamery której charakterystyka barwowa współgrała z kolorem auta jak i popołudniowym słońcem. Końcową scenę wieczornego przejazdu przejazdu przez malowniczy most Rędziński na A8 we Wrocławiu zrealizowaliśmy za pomocą wypożyczonej kamery GoPro. 

 Odcinek 2:

Do filmowania  odcinka z Fiestą ST, używaliśmy oprócz standardowego sprzętu filmowego 3 wypożyczone kamery GoPro aby uzyskać ciekawe dynamiczne ujęcia tego szybkiego małego samochodu. Komentarz Bartka był nagrany w wyciszonym pomieszczeniu i dodany w post produkcji. 

Odcinek 1:

Tak zwany proof of concept. Pokazał nam jednocześnie, że potrafimy zorganizować i nagrać odcinek, ścieżkę audio na poziomie HD,  zmontować wszystko razem. Stworzyć fanpage na Facebooku i systematycznie go promować i pozycjonować. Jednocześnie odsłaniając przed nami braki sprzętowe i logistyczne charakterystyczne dla tego typu produkcji, które dzięki ich poznaniu szybko uzupełniamy.

Główna ideą jest:

"Pokazujemy auta szybkie, ciekawe, ale przede wszystkim Wasze!"

Do programu może się zgłosić każdy, a z wszystkich zebranych do końca lutego 2015 r. samochodów wspólnie wybierzemy te najszybsze, najciekawsze, Wasze! I zaczniemy realizację 2 sezonu Od 0 do 100.

Osoby zgłaszające się do wystąpienia w odcinku nie ponoszą żadnych kosztów poza udostępnieniem nam samochodu i dojazdami.

Bartek jest fanem dużych mocy i małych przebiegów, a ja, czyli Wojtek, raczej na odwrót  - dlatego prowadzimy program na zmianę.

Aktualności 

Data   Rozpoczęcie projektu !

Data   KAŻDY  wspierający (od złotówki)  może uczestniczyć w wyboże auta do pierwszego odcinka !

Ile i na co? Czyli jasno i krótko o budżecie .

550 zł  Wynajem kamery półprofesjonalnej, operatora i montażysty.

250 zł to koszt dojazdu do i z miejsca kręcenia odcinka.

200 zł to koszt noclegu dla 3 osób na miejscu (zdjęcia trwają cały dzień)

200 zł to koszt wyżywienia dla 3 osób na miejscu

100 zł to rezerwa na przejazdy autostradami itp.

Daje to kwotę 1300 zł netto od której trzeba odprowadzić podatki i opłaty, czyli łącznie ok. 1700 zł brutto.

Jeśli uda nam się uzbierać potrzebne pieniądze na pierwszy odcinek, będzie super! Gdybyście obdarzyli nas zaufaniem i wsparciem i przekroczylibyśmy tę kwotę to resztę przeznaczymy na materiały promocyjne programu. Jeśli natomiast uzyskamy 200 % zakładanej kwoty to powstanie kolejny odcinek, za 300 % trzeci, itd. 

Od  100 % Zrealizujemy pierwszy odcinek. 

Od 120 % Dodatkowe fundusze przeznaczymy na promocję programu.

Od 150 % Dodatkowe fundusze przeznaczymy na promocję programu i dodatkowe artykuły promocyjne które zostaną rozlosowane wśród fanów na Facebooku .

Od 200 % Powstanie drugi odcinek. 

Od 240 % Dodatkowe fundusze przeznaczymy na promocję programu oraz fanpage-a na Facebooku.

Od 260 % Dodatkowe fundusze przeznaczymy na promocję programu oraz Fanpage-a na Facebooku i dodatkowe artykuły promocyjne które zostaną rozlosowane wśród fanów na Facebooku .

Od 300 % Powstanie 3 odcinek !!

 

Pomóż wypromować ten projekt. 

Fanpage FB   

Zapowiedź

Odcinek pierwszy

Odcinek drugi

Odciek trzeci

Odcinek specjalny

Zaprzyjaźnione Fanpage :

FIAT 127 Racing

Underground Garage

ZaMiastem


Do zobaczenia!

 Wojtek i Bartek.