Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

sladami.jezusa

sladami.jezusa

Częstochowa

Jesteśmy twórcami unikalnej wystawy, której pomysł narodził się w Ziemi Świętej. Krzysztof Noworyta odbył pieszą pielgrzymkę przez Izrael do Jerozolimy. Zainspirowany tym, co zobaczył, dał pomysł by stworzyć wyjątkową wystawę, która przybliży to miejsce Polakom i gościom z zagranicy. Przez rok pracowaliśmy ciężko aby tę wystawę stworzyć od pomysłu na kartce, poprzez projekty do 750 m2 ekspozycji stojącej w dużej hali. Wystawa Śladami Jezusa została bardzo dobrze przyjęta, odwiedziło nas tysiące osób, od których odbieraliśmy bardzo pozytywne opinie. To nas zmotywowało do dalszej pracy i przeniesienia ekspozycji z Warszawy do Częstochowy, gdzie jesteśmy do dziś.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

491 PLN z 20000 PLN

11 Wspierający

9 dni do zakończenia

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 12.08.2020.

OCAL NAJLEPSZĄ WYSTAWĘ MULTIMEDIALNĄ W POLSCE!

kinga.danuta
kinga.danuta
Wsparł także 82 innych projektów
BUILDING ASSISTANCE  Zbigniew Lekarczyk
BUILDING ASSISTANCE Zbigniew Lekarczyk
Wsparł także 5 innych projektów
kamilos8
kamilos8
Wsparł także 3 innych projektów
jborucka
jborucka
Wsparł także 1 innych projektów

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 12.08.2020 22:10