Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

sladami.jezusa

sladami.jezusa

Częstochowa

Jesteśmy twórcami unikalnej wystawy, której pomysł narodził się w Ziemi Świętej. Krzysztof Noworyta odbył pieszą pielgrzymkę przez Izrael do Jerozolimy. Zainspirowany tym, co zobaczył, dał pomysł by stworzyć wyjątkową wystawę, która przybliży to miejsce Polakom i gościom z zagranicy. Przez rok pracowaliśmy ciężko aby tę wystawę stworzyć od pomysłu na kartce, poprzez projekty do 750 m2 ekspozycji stojącej w dużej hali. Wystawa Śladami Jezusa została bardzo dobrze przyjęta, odwiedziło nas tysiące osób, od których odbieraliśmy bardzo pozytywne opinie. To nas zmotywowało do dalszej pracy i przeniesienia ekspozycji z Warszawy do Częstochowy, gdzie jesteśmy do dziś.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

kamilos8

kamilos8


491 PLN z 20000 PLN

11 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 12.08.2020.

OCAL NAJLEPSZĄ WYSTAWĘ MULTIMEDIALNĄ W POLSCE!

O projekcie

Kochani! Wirus uziemił wystawę “Śladami Jezusa”.

Wielu z Was pisze do nas: „Kiedy ponownie ją otworzycie? Tęsknimy!”

Teraz nie możemy działać tak jakbyśmy chcieli, ale jeśli nam pomożecie przetrwamy ten trudny czas i wrócimy do Was!

 

Jeśli lubisz kulturę, jesteś fanem historii, fascynują Cię nowoczesne technologie - zatrzymaj się przy naszym projekcie, bo stworzyliśmy pierwszą w Europie ekspozycję, która zabiera zwiedzających w multimedialną podróż do starożytnej Jerozolimy. Za pomocą animacji komputerowej, zapachów, muzyki i głosu Piotra Fronczewskiego zabieramy widzów do innego świata.

 

Ta wystawa jest czymś zupełnie nowym w Polsce i Europie. To multimedialny pokaz, będący połączeniem filmu, teatru i widowiska muzycznego, którego tematem jest tajemnica Śmierci i Zmartwychwstania Jezusa z Nazaretu.

 

 

KIM JESTEŚMY

 

Jesteśmy twórcami unikalnej wystawy, której pomysł narodził się w Ziemi Świętej. Krzysztof Noworyta odbył pieszą pielgrzymkę przez Izrael do Jerozolimy.  Zainspirowany tym, co zobaczył zaproponował, by stworzyć wyjątkową wystawę, która przybliży Polakom i gościom z zagranicy historię Bożego Grobu. Przez rok pracowaliśmy ciężko aby tę wystawę stworzyć poczynając od pomysłu na kartce, poprzez projekty do 750 m2 ekspozycji stojącej w dużej hali.

 

JAKI JEST NASZ CEL

 

Wystawa jest zamknięta i po dwóch miesiącach nie stać nas na opłaty związane z jej utrzymaniem: prąd, wynajem miejsca. Dlatego prosimy o pomoc w pokryciu tych kosztów. 

 

To pomoże abyśmy wspólnie przetrwali ciężkie czasy do momentu aż pandemia minie, a na wystawie ponownie pojawi się sporo odwiedzających, dzięki którym przychody z biletów pokryją wysokie koszty stałe działalności.

 

 http://sladamijezusa.pl

 

Media o Twoim projekcie:

Podróż „Śladami Jezusa”. Niepowtarzalna wystawa multimedialna w Częstochowie

pl.aleteia.org | 2020-02-23

Duchowa podróż do Jerozolimy, by poznać jak w świetle Ewangelii i nauki wyglądały ostatnie dni Jezusa na Ziemi, to dobry pomysł na zbliżający się Wielki Post. Wcale nie trzeba wyjeżdżać do Izraela.

Multimedialna wystawa „Śladami Jezusa” na Jasnej Górze

ekai.pl | 2019-07-23

Na Jasnej Górze można oglądać niezwykłą, multimedialna wystawę „Śladami Jezusa”. Ekspozycja prezentowana już była w Warszawie, gdzie spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Składa się z 8 multimedialnyEch sal, z których każda używa innej technologii i opowiada inny rozdział historii Zbawiciela.

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 12.08.2020 22:10