Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Śląskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Płetwonurków

Śląskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Płetwonurków

Zabrze

Woda odciąża. Woda unosi. W wodzie nie ma barier. Woda daje przestrzeń, pozwala rozciągnąć przykurczone ścięgna i mięśnie. Woda hartuje, dodaje odwagi, wiary w siebie i uzbraja w wielką moc. Śląskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Płetwonurków w Zabrzu zajmuje się wsparciem dorosłych osób z obniżonymi możliwościami motorycznymi ciała, których pasją jest pływanie i nurkowanie. Działamy nieprzerwanie na basenach i wodach otwartych od 2003 roku.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10476 PLN z 10000 PLN

73 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

104%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.07.2021.

Obóz nurkowy Łagów 2021

Dodano: 07.07.2021, 19:48
Śląskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Płetwonurków
Śląskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Płetwonurków
Jargomir, bardzo dziękujemy za wsparcie sercem i nie tylko! To jest mega, kiedy realizujesz swoje marzenia wiedząc, że to co robisz dla kogoś "z zewnątrz" ma także wartość. Relacja będzie, bo bardzo chcemy choć w ten sposób podzielić się sukcesem, na który pracowało tak wiele hojnych i serdecznych ludzi. Jeśli zaś dotykamy problemu chodzenia po dnie, to to jest świetna umiejętność wstępna do nurkowania. Nic tylko rozwijać! Wbijaj czym prędzej na zajęcia. Dziękujemy także za opinię na temat wpłat, niestety również odebraliśmy mnóstwo informacji, że są z tym kłopoty. Mam nadzieję, że sytuacja ulegnie zmianie i platforma rozwiąże problem, tak by inne projekty mogły funkcjonować normalnie. Pozdrawiamy, ściskamy i liczymy na obecność na basenie!
Dodano: 07.07.2021, 11:16
  jargomir
jargomir
Świetny projekt, wspieram całym sercem i nie tylko. Z przykrością stwierdzam jednak, że miałem ogromne problemy z dokonaniem wpłaty. Udało się dopiero za 4 razem, nie wliczam w to prób dokonania przelewu przez telefon. Namawiałem moich znajomych do wsparcia projektu, informacja zwrotna jaką dostałem od nich to brak możliwości wpłat. Dzwonili potem do mnie i pytali o wiarygodność projektu "Obóz nurkowy 2021", a przede wszystkim strony "polakpotrafi.pl" , przez którą zbierane są pieniądze. Bardzo się cieszę, że się udało zebrać całą kwotę pomimo tych problemów- Gratulacje. Ciekaw jestem ilu ludziom brakło cierpliwości, albo zaufania przez problemy z wpłatami? Może udałoby się zebrać na dwa takie obozy. Pozdrawiam i udanego obozu czekam na relacje. Może i ja kiedyś zaprzyjaźnię się z wodą, w skrytości powiem, że jestem osoba pełnosprawną nie potrafiącą pływać. Żartobliwie mówiąc potrafię chodzić po wodzie, ściślej mówiąc po dnie , a woda jest wokół.
Dodano: 28.06.2021, 20:19
Śląskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Płetwonurków
Śląskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Płetwonurków
Bardzo dziękujemy! Mega nas cieszy, że są chętni, by ją wspierać! Do zobaczenia w wodzie-prędzej lub później!
Dodano: 28.06.2021, 19:33
IgA
IgA
Świtena inicjatywa!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.07.2021 18:06