Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Grzegorz Burzyński

Grzegorz Burzyński

Warszawa

Grzegorz Burzyński - prezenter radiowy, reżyser filmowy, aktor. Współtwórca "grupy filmowej 108" która ma na koncie takie filmy jak Człowiek Kret, Hala Buddów, Projekt 300, Obcy.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1697 PLN z 1600 PLN

44 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

106%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.03.2013.

OBCY W WARSZAWIE

O projekcie

TO BĘDZIE NIEZWYKŁY FILM !!!

Tu zobaczysz TRAILER:

https://www.youtube.com/watch?v=EDADUMuAG58

REDAKTOR (GŁÓWNY BOHATER) DOWIADUJE SIĘ ŻE W PEWNYM TAJEMNICZYM MIEJSCU W WARSZAWIE OD DŁUŻSZEGO CZASU UKRYWA SIĘ OBCY.DOCHODZI DO SPOTKANIA I OD TEGO MOMENTU ZACZYNA SIĘ JAZDA PO BANDZIE!!!REDAKTOR I OBCY BARDZO SIĘ ZAPRZYJAŹNIĄ A WROGOWIE OBCEGO STANĄ SIĘ WROGAMI REDAKTORA :-)

JEŻELI CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ KIM JEST OBCY I DLACZEGO POJAWIŁ SIĘ NA NASZEJ POLSKIEJ ZIEMI PO PROSTU WESPRZYJ TEN PROJEKT :-)

Film ma byc dobra zabawą oraz ma pokazać nasze ludzkie wady, przywary z perspektywy kosmity."OBCY" spróbuje też odpowiedzieć na kluczowe pytania, kim jesteśmy? Po co żyjemy? Dokąd zmierzamy?

1600 zł jest potrzebne aby wypożyczyć kamery, mikroporty, oraz profesjonalne oświetlenie.Aktorzy, operatorzy, oraz ekipa techniczna beda pracować non-profit :)))

Tym filmem pokażemy że da się w naszym kraju robić fajne filmy za małą kasę :-)

Całą produkcją zajmie sie GRUPA FILMOWA 108

reżyseria:Grzegorz Burzyński i Hubert Piątkowski, scenariusz: Grzegorz Burzyński

aktorzy: Sławek Biały, Grzegorz Burzyński, Marcin Tyrol, Marek Gagis, Agata Kotuniak, gościnnie beatboxer Blady Kriss oraz kilku sympatycznych statystów :-)

http://www.youtube.com/watch?v=EWDeqSOl60U&feature=youtu.be

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.03.2013 00:12