Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Sylwia B.

Sylwia B.

Warszawa, Polska

Ewolucjonistka, ICF PCC Coach, absolwentka seksuologii, e-biznesu, zarządzania i pielęgniarstwa.
Miłośniczka etnicznej kultury słowiańskiej i hawajskiej.
Osobista misja: Budzić kobiecą moc. Pomagam odnaleźć się w zmiennej dynamice relacji w związkach i w zespołach.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10131 PLN z 9700 PLN

119 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

104%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.04.2017.

O Zosi co... Książkę wydajemy. Dołączysz do nas?

O projekcie

Cześć,

Jaka radość, że to czytasz! Poznaj naszą historię i stań się częścią czegoś, co stało się wielkie i ważne, choć na początku było zupełnie malutkie.

Cel projektu wcale nie był wzniosły.

Chciałyśmy zrobić coś razem i mieć z tego frajdę. Taką prostą przyjemność spotkań w realu. Nie na Fb, nie via mail, czy poprzez lajkowanie swoich zdjęć, czy kolejnych wpisów.  Przyjemność spotkań z uściskiem na dzień dobry i do widzenia i parującą filiżanką kawy przegryzanej słodkimi czekoladkami. A może po prostu potrzebowałyśmy uzasadnienia do spędzenia ze sobą więcej czasu?
Tak, czy inaczej, z tych rozmów o rzeczach dla nas ważnych, bulwersujących, czy trudnych rodziły się kolejne rozdziały naszej książki i nowe ćwiczenia, dodając nam energii i budząc apetyt na więcej.

I to właśnie:

  • siłę kobiecej przyjaźni,
  • odwagę by marzyć i buntować się przeciw rzeczywistości,
  • i pomocną dłoń w podróży ku realizacji swoich celów,

chcemy przekazać innym wspaniałym kobietom, które być może jeszcze nie do końca wiedzą, jaka drzemie w nich moc.

Chcemy, aby każda z nas mogła w każdej chwili wyjąć z czeluści swojej torebki tą kolorową książkę i zainspirowana kolejnym ćwiczeniem odważnie podążać naprzód.

Bo siła jest w nas!

Chcesz do nas dołączyć i mieć swój udział w budzeniu kobiecej solidarności?

Wesprzyj nasz projekt!

I ciesz się razem z nami patrząc na kobiety, które w autobusie, pociągu czy na ławce wyciągają z torebek naszą książkę i uśmiechają się do niej i do ludzi wokół.

Zebrane pieniądze przeznaczymy na przygotowanie do druku, wydruk 1.000 egzemplarzy naszej książki oraz jej promocję w mediach społecznościowych.

Zobacz, jakie nagrody dla Ciebie przygotowałyśmy!!

Inspirujące, mandale do samodzielnego pokolorowania. Otrzymasz hasło przewodnie i nadając mandali własny koloryt sprawisz, że wszechświat usłyszy Twoją intencję, a Ty wyciszysz swój umysł i zrelaksujesz się. 

 

 

 

A tak może wyglądać pokolorowana :) mandala.

 Wolisz większy format? Mamy coś dla Ciebie! Trzy energetyczne kolorowe, poprawiające nastrój obrazy w stylu VedicArt. Wyobraź je sobie na twojej ścianie. Skusisz się??

Każdy obraz powstał z miłości do natury i jako afirmacja życia. :) 

Lubisz słowiańskie klimaty i działania typu abrakadabra, gdy robisz coś z intencją? I wcale nie chodzi tu tylko o modlitwę. Bardziej o zabawę typu topimy Marzannę, do której wkładamy karteczkę z marzeniem do spełnienia. Jeśli to twoje klimaty, wybierz jako nagrodę Lalkę-Motankę zakręconą specjalnie dla Ciebie i oczywiście z zamówioną przez Ciebie, pozytywną intencją.

Lubisz zagadki i przygody? To mamy dla Ciebie wyjątkowe doświadczenie jakie zagwarantuje Ci Room Escape! 2 vouchery o wartości 180 zł. każdy! Niezapomniane wrażenia gwarantowane.

To nie wszystko! Nagród jest wiele i na pewno znajdziesz coś, co przypadnie Ci do gustu. Chcesz coś bardziej rozwojowego? Skorzystaj z sesji, webinarów, szkoleń, testu poganiasz vs. aktywator... i wielu, wielu innych... :)

To jak?? Jesteś z nami?? 

 

Jeśli zbierzemy więcej niż zakładałyśmy, zorganizujemy w Warszawie  jednodniowe, całodzienne warsztaty „3S – seks, sukces, spokój zaczynają się w głowie”. Za każde 3000 zł powyżej budżetu przeprowadzimy jedno spotkanie dla 12 uczestników, których wylosujemy spośród wspierających nasz projekt.

I na koniec, my z naszą bohaterką, naszym wspólnym "dzieckiem" i marzeniem do spełnienia. Życie jest pełne możliwości i dobrych ludzi. Wierzymy w to mocno. 

Daj się Zosi wydać! 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.04.2017 20:08