Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Ewa Owsiak

Ewa Owsiak

Brzeg

Mam na imię Ewa.Jestem osobą niepełnosprawną.Obecnie wychodzę z bezdomności.Jakiś czas temu postanowiłam pisać blogi.Od dziecka pisanie to była moja pasja:-)Kocham czytać książki.Zwłaszcza horrory.Mój idol to Stephen King.Uwielbiam także muzykę metal i rock.Kocham zwierzęta mam obecnie sunie kundelka o imieniu Rosa.Oraz ok.100 myszy z wolnego wybiegu.A czemu tak to nazywam?Gdyż klatki mają otwarte i cały blat szafki ich.Mają tam ,plac zabaw'.
Jeżeli chodzi o blogi piszę o swoim życiu.O tym jak zmagam się z chorobami.Także o ludziach co wiele przeszli.Mam też blog o psychologi i pomocy innym.I jeszcze dwa:jeden hobbystyczny zaś drugi jest o wędkarstwie.
Marzę o zdrowiu i pisaniu dalej.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

95 PLN z 5000 PLN

4 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 24.03.2019 22:10

Nowe życie z pasją

O projekcie

CEL PROJEKTU: Wypromowanie blogów by dotarły do jak największej ilości czytelników. Także na zakup jakieś lepszego sprzętu. Gdyż obecnie piszę na smarfonie.Także opłacenie podniesienie pozycji bloga w wyszukiwarkach. Lecz główny cel to by mieć spory zasięg. Gdyż chcę by blogi, a zwłaszcza jeden spełnił swoje przeznaczenie: czyli pomoc innym.

 

Witam Was Kochani w moim projekcie, który z miła chęcią stworze wraz z Wami. Może wydaje się być on małym projektem. Lecz dla mnie jest to ogromne przedsiewziecie i cel w życiu. Nazywam się Ewa Owsiak lecz używam pseudonimu Ewa Mordal:-))) Pochodzę z miasta Brzeg. Mam na karku 30, która zbliża się nieuchronnie:-))) Mianowicie mam 29 lat.

Od dziecka kocham pisać/tworzyć. Lecz niestety moje życie potoczyło się całkiem inaczej niż bym tego chciała. Od 15 r.z choruje na padaczkę pourazowa. Z czasem doszło wiele innych powaznych chorób, a także bezdomność. Od 4 lat mieszkałam w pustostanie bez ogrzewania, prądu, wc, wody bieżącej itd. Stary browar do rozbiórki to był. Póki w miarę się czułam chwytalam się każdej dorywczej pracy. Niestety w pewnym momencie już nie byłam wstanie pracować fizycznie. Więc postanowiłam pisać blogi. To było niecały rok temu. Moja pierwszą myślą było opisywać swoje życie. Zmagania się z chorobami. Oraz pokazanie walki o mieszkanie.I umieszczanie historii innych ludzi po przejściach. I z tego jednego bloga zrobiły się 4 blogi. Postanowiłam też pisać m.in o psychologi, która też od lat się interesuje. Podjęłam próbę też pomocy innym na blogu. Poprzez pisanie artykułów o nich i dawanie ich linków do zbiórek charytatywnych. Zrobiłam też blogi hobbystyczne. Nawet poznałam super przyjaciela, który wraz ze mną tworzy blog o wędkarstwie.

W między czasie dostałam mieszkanie komunalne do generalnego remontu. Właśnie ten remont to warunek by otrzymać umowę najmu. Dzięki walce i pomocy dobrych ludzi jestem prawie na ukończeniu. Ogromny postęp i zmiana w moim życiu.Więc uznałam, że blogi też są warte inwestycji. Tak jak mieszkanie.Choć zdobyłam pewną liczbę czytelników. To i tak nie jest to czego bym pragnęła. Niestety wypromowanie bloga kosztuje. I problem ze sprzętem. Gdyż od początku ,blogowania' piszę na smartfonie.  Jest to dla mnie ciężar. Ponieważ mam poważny problem ze wzrokiem. Szczerze wiąże z blogami bardzo wiele. Rozwijanie siebie i swoich pasji.Oraz w przyszłości jako sposób na zarobek by móc polepszyć swoją sytuację. Obecnie mam st.niepelnosprawnosci i mam zas. staly-taka forma renty.

Prócz tego moją pasją są książki-czytanie.Zwłaszcza S.Kinga czy G.Mastertona. Nie gardzę M.Rodziewiczowna itd.Kocham zwierzęta. Mam hodowle myszy z wolnego wybiegu:-)) Tzn.klatki mają otwarte i cały blat szafki ich.

O to pare zdjęć z mojego życia czyli m.in mój poprzedni dom STARY BROWAR

Co mogę jeszcze dodać? Moim poprostu marzeniem jest dach nad głową, leczenie oraz pisanie i docieranie do jak największej ilości czytelników. Niestety mam wiele ograniczeń przez moje dolegliwości. A blogi dają mi nadzieję,spełnienie oraz wiarę w lepsze jutro:-))) Zawalczylam o siebie  i dalej walczę by było lepiej. Mam nadzieję, że uda mi się osiągnąć cele. Pokładam wielką szanse w tym projekcie i  mam nadzieję,że moje blogi spodobają się Wam:-)))

Z góry dziękuję za wsparcie i pozdrawiam:-)

O TO PRZYKŁADOWE FORMY NAGRÓD LIMITOWANYCH (RODZAJE LOGO BLOGÓW, ROZMIARY KOSZULEK I ICH KOLOR,  CZY STYL RAMEK KALENDARZA MOŻNA WYBRAĆ SAMEMU PO ZAKOŃCZENIU PROJEKTU)