Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michal Koziolek

Michal Koziolek

Wrocław

Od dziecka jestem fanem motoryzacji i rysowania. We Wrocławiu prowadzę swoją szkołę rysunku.Od zawsze starałem się łączyć pasje z pracą. Swoje rysunki i malowidła robiłem dla wielu znanych firm, a także pracowałem jako rysownik w Dubaju. W tym roku udało mi się zrealizować jedno z większych marzeń, stworzyłem własne auto, reaktywację Syreny. Teraz chcę iść za ciosem, dać nowe życie Warszawie

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6927 PLN z 60000 PLN

191 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

11%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.02.2013.

Nowa Warszawa - prototyp auta

O projekcie

Pomysł stworzenia następcy samochodu Warszawa narodził się w głowach dwóch Wrocławian Michała Koziołka i Michała Puchalskiego, do których dołączył Adam Mally. Szkice, gotowe rysunki, a także wizualizacje komputerowe czekają już tylko na realizacje. W styczniu zostanie stworzone głosowanie na jeden z 4 projektów wyglądu zewnętrznego auta, a także 4 projekty wnętrza. Wygrany projekt zostanie zrealizowany. Celem jest nie tylko wskrzeszenie legendy, ale również zaprezentowanie tego, jak mogłaby wyglądać Warszawa na XXI w., oczywiście zachowując charakterystyczne przetłoczenia i cechy poprzednika. Chcemy, aby auto docelowo napędzał legendarny silnik 5.7 Hemi, a całość była wykończona bardzo luksusowo, żeby i nasza wersja w przyszłości mogła zasłużyć na miano Legendy.

Jednak bez pomocy finansowej będzie to bardzo ciężkie do osiągnięcia. Kwota, o którą się staramy umożliwi nam wystartowanie z projektem (wpłata 35 % wartości prac nad autem, pozostałą część będziemy musieli wpłacić juz przy odbiorze gotowego auta) i rozpoczęcie prac nad gotowym autem.

Wystartowanie z projektem ułatwi nam pozyskiwanie sponsorów na części takie jak np: Felgi, Opony, Oleje, Lakiery itd.

Pokażmy, że my Polacy po raz kolejny jesteśmy w stanie stworzyć razem coś wielkiego!

Pomysł wydawać się może szalony i nierealny, jednak w maju 2012r. Michał Koziołek zrealizował projekt Syreny na Euro. Syreny wartej ponad 260 tys zł. W przedsięwzięciu uczestniczyły takie firmy jak: Sony, Ulter, DOTZ, Carlex, Michelin, Normcar, ProAudio.

Poniżej prezentujemy poprzedni projekt Syreny, a także inny projekt Warszawy w stylu Retro Design

New Warsaw Wratislavia

New Warsaw Wratislavia tył i bok

 

Syrena

 

Syrena Wnętrze

Projekt nr. 2 

Projekt nr. 2 plansza druga

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.02.2013 18:06