Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Paweł Gołdych

Paweł Gołdych

Police

Youtuber na "stałe" mieszkający w Dubaju i od 2 lat prowadzący kanał podróżniczy.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5818 PLN z 4000 PLN

118 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

145%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.03.2019.

Z KAMERĄ WŚRÓD NOSACZY!

O projekcie

Z KAMERĄ WŚRÓD NOSACZY

 

Wszyscy znamy i kochamy Nosacze Sundajskie. Poprzez tysiące memów, żartów i kilka przerobionych filmików z Youtuba, nosacze przesiąkły do świadomości Polaków pod potoczną nazwą "małpa polak" jako obraz nas samych w krzywym zwierciadle. Nosacz to alter ego tzw. "typowego janusza", polaka posiadającego wszystkie uznawane za typowo polskie wady. Jest zachłanny, zazdrosny i małostkowy, ale przy tym szalenie sympatyczny na swój własny sposób, bo przecież wszyscy widzimy w nim chociaż odrobinę samych siebie i własnych (wyolbrzymionych) wad, a jeśli nie to przynajmniej wad tego złodzieja, naszego "somsiada"


 

Nazywam się Paweł Gołdych i od ponad 2 lat zajmuję się prowadzeniem kanału podróżniczo/lifestylowego w serwisie Youtube (link). Obecnie znajduję się na Filipinach, gdzie jestem w trakcie tworzenia 30 dniowej serii tak zwanych "daily vlogów". Korzystając z tego, że Filipiny leżą względnie niedaleko od Borneo, czyli naturalnego obszaru występowania Nosaczy, chciałbym stworzyć jeden większy materiał oraz jeśli czas na to pozwoli, kilka krótszych vlogów na ich temat i dzięki temu przybliżyć to jak i gdzie żyją nasze "Janusze, Halyny i Piotery"


Niestety budżet mojej wyprawy na Filipiny jest bardzo napięty i nie jestem w stanie sam sfinansować tej dodatkowej podróży. Dlatego zwracam się z gorącą prośbą o pomoc do wszystkich miłośników Naszych(!) ukochanych Nosaczy Sundajskich. Razem możemy sprawić, że ten projekt się uda!

 

"Jeśli człowiek pochodzi od małpy, to polak pochodzi od Nosacza Sundajskiego"

- Karol Darwin*

 

Poniżej przedstawiam dalsze informacje odnośnie wyprawy:

 

Co?

Jeden około 20-30 minutowy dokument o Nosaczach Sundajskich, ich życiu, zwyczajach, miejscach występowania oraz historii odkrycia tego gatunku przez człowieka.

BONUS: Geneza powstania memów o Nosaczach.

BONUS#2: Vlogi z Bornego (ilość zależna od ilości wolnego czasu i długości pobytu na miejscu)

 

Gdzie?

Dżungla w Parku Narodowym Bako w Malezyjskiej części Borneo, czyli naturalne miejsce występowania Nosaczy!

 

 

Kiedy?

Przełom Marca/Kwietnia tego roku.

 

Jak?

Materiały będą wykonane z użyciem profesjonalnego sprzętu: 
- kamera/aparat: Panasonic Lumix GH5 z obiektywem 12-35mm, 
- mikrofon: Rode VideoMicro oraz mikrofon krawatowy
- gimbal (stabilizator obrazu): Feiyu AK2000

 

Na co przeznaczę pieniądze ze zbiórki:

Głownie będą to bilety lotnicze do i z Bornego, zakwaterowanie na terenie Parku Narodowego, bilety wstępu oraz dojazd do Parku z lotniska. Wszystkie koszty są kosztami 2 osobowej ekipy w skład w której wchodzę ja (Paweł Gołdych) oraz operator kamery (Wojciech Gołdych lub inna osoba). Jeśli jakaś suma pięniedzy zostanie po opłaceniu powyższych kosztów, będzie ona zainwestowana w rozwój kanału i więcej filmów, więc nic się nie zmarnuje!

 

Jeszcze raz gorąco zapraszam do wspierania projektu!

Pozdrowienia z Filipin

Paweł Gołdych

 

Kontakt: pawelgoldych@gmail.com

https://facebook.com/goldychvlog/

 

UWAGA: Postaram się wysłać nagrody jak najszybciej, czyli zaraz po powrocie z Borneo, ale jak to w życiu bywa, mogę napotkać na drodze przeszkody, które wydłużą proces wysyłki, dlatego może upłynąć nawet kilka miesięcy zanim pocztówki dotrą do Polski.

 

 

 

 

 

 

 

 

*cytat kompletnie zmyślony

 

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.03.2019 22:10