Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Rafał Lipiński

Rafał Lipiński

Będzin, Polska

Urodziłem się w Będzinie i do dnia dzisiejszego mieszkam i działam w tym mieście. W kwietniu 2010 roku otworzyłem własną praktykę zawodową pod nazwą ” Warsztat Architektury UNREAL 12 „ . Obecnie wpółpracując z miejscowymi architektami młodego pokolenia, działam na polu architektury i urbanistyki, głównie na terenie powiatu będzińskiego i jego okolic. W wolnym czasie, jako hobby prowadzę projekt multimedialny pt. „ blacharnia Miejska ” na temat architektury Będzina, gdzie na bieżąco śledzę i komentuję zmieniający się krajobraz i kod mojego historycznego miasta Będzin. Obecnie walczę o przywrócenie blasku kilku miejscowych zabytków m.in. wieży ciśnień w Grodźcu i cementowni Grodziec.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6550 PLN z 3000 PLN

36 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

218%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.06.2018.

Nitowana wieża ciśnień w Grodźcu

RSS

Dzień 1. zbiórki Dodano 17.05.2018, godz. 9:53

Pierwszy dzień i taki wynik dziękuję Wam bardzo. Zachęcam do dalszych wpłat nawet tych najmniejszych - naprawdę warto wesprzeć ten projekt. A cel naprawdę szlachetny. Mamy szansę wydać coś wyjątkowego, co upamiętni ten obiekt dla potomnych. Do tej pory nie wydano żadnego opracowabia na temat tego obiektu - więc jest szansa, że będziemy pierwsi z Waszą pomocą. Tym czasem czuwamy na straży. Miłego dnia.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.06.2018 22:10