Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

wajdawojciech3

wajdawojciech3

Piaseczno

Jestem absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zajmuję się nauczaniem języka polskiego w szkole podstawowej. Ponadto prowadzę zajęcia z robotyki oraz szkolę z tego zakresu nauczycieli. Jestem też wolontariuszem. Lubię czytać książki, chodzić po górach i podróżować.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3051 PLN z 3000 PLN

57 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.03.2019.

Niezwykła przygoda Żumy i jej balonowej gumy - książka

O projekcie

O projekcie

Celem projektu jest wsparcie wydania i promocji mojej pierwszej książki dla dzieci i młodzieży pt. Niezwykła przygoda Żumy i jej balonowej gumy, która ukaże się w marcu 2019 roku nakładem Wydawnictwa Novae Res. Jako debiutant muszę ponieść część kosztów finansowych związanych z wydaniem (korekta, ilustracje, okładka, skład). Zebrane środki przeznaczę także na promocję książki, koszty operacyjne portalu Polakpotrafi.pl oraz wysyłkę nagród, które postaram się przekazać wam do końca kwietnia. Ponadto z każego jednorazowego wsparcia, które od was otrzymam, przeznaczę 10% na wybraną akcję charytatywną. Zebraną kwotę uzupełnię własnym wkładem finansowym. O wszystkim poinformuję na swoim koncie na Facebooku po zakończeniu tej akcji i wysłaniu książek oraz innych prezentów do osób wspierających mój projekt.

 

O czym jest książka?

Ania to zwykła dziewczynka, która tak jak wszyscy ma swoje przyzwyczajenia, zainteresowania, marzenia i problemy. Po zaginięciu taty przeprowadza się z mamą do Warszawy. W nowym miejscu czuje się zagubiona. Pewnego dnia Ania poznaje w szkole chłopca - Dionizego, z którym nawiązuje bliższą relację. Dzięki niej i balonowej gumie trafia na trop zaginionego taty. Postanawia go odnaleźć. W podróży towarzyszy jej nowy kolega. Ania i Dionizy przeżywają wiele przygód, m. in. spotkanie z nieznajomym z innego wymiaru, walkę z porywaczami oraz wyprawę na planetę przyszłości. Czy ich niebezpieczna misja zakończy się sukcesem? Przekonajcie się sami!


Do kogo jest skierowana?

Książka skierowana jest głównie do dzieci i młodzieży (9-12 lat). Spodobała się także młodszym i starszym czytelnikom, moim uczniom oraz znajomym, którzy poznali jej fragmenty jeszcze przed korektą autorską.

Dlaczego www.polakpotrafi.pl?

Kiedyś trafiła w moje ręce książka wydana dzięki portalowi Polakpotrafi.pl Od wtedy zainteresowałem się ich działalnością. Staram się na bieżąco obserwować stronę Polakpotrafi.pl i wspierać ciekawe projekty. Pomyślałem, że w końcu warto tu także zamieścić własny. Jeśli zdecydujecie się go wsprzeć i przeczytać książkę, na pewno się nie zawiedziecie! Oczywiście za wsparcie czekają na was różnorodne nagrody, a ta najważnjesza to KSIĄŻKA! :)

Kilka słów o mnie

Mam na imię Wojtek. Pochodzę ze Krosna, studiowałem polonistykę w Krakowie, a od kilku lat mieszkam pod Warszawą (okolice Piaseczna/Lesznowoli). Na co dzień zajmuję się nauczaniem języka polskiego w Szkole Podstawowej w Nowej Iwicznej. Interesuję się pedagogiką. Lubię czytać książki. W wolnym czasie podróżuję po górach i miastach oraz angażuję się w wolontariat.

 

Gdzie mnie szukać?

Chętnie porozmawiam z osobami zainteresowanymi moim projektem i odpowiem na wszelkie pytania. Znajdziecie mnie w szkole od poniedziałku do piątku. Jestem także na Facebooku www.facebook.com/wojciech.wajda.14203 i Instagramie www.instagram.com/wojciech_wajda/

Odpowiadam też na mejle, które możecie przysyłać na wajdawojciech3@gmail.com

 

Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie moim projektem! :)

 

Nagrody

Koszulka

Model 1.

 

Model 2.

Model 3.


Kubek

Wzór 1.

Wzór 2.

Wzór 3.

Worek

Wzór 1.

Wzór 2.

Wzór 3.

 

Wydaniu mojej książki patronują

 

 

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.03.2019 22:10