Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Damian Stanisławski

Damian Stanisławski

Śródmieście, Warsaw

Urodziłem się 1 kwietnia 1993 r. w Turku, a wychowałem się w Koninie, gdzie znajduje się mój dom rodzinny. Ukończyłem studia licencjackie na kierunku Stosunki Międzynarodowe na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie jestem studentem studiów magisterskich na kierunku Stosunki Międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim. Odbyłem staż w telewizji TVN w redakcji Faktów. Byłem wieloletnim wolontariuszem Fundacji na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Otwarcie” w Koninie.
Wieloletnim chórzystą Konińskiego Chóru Gospel. Ostatnio jestem związany z Ogólnopolską Organizacją „Kwiat Kobiecości” (wolontariusz - copywriter). Najważniejsza jest dla mnie rodzina i moje liczne pasje.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

527 PLN z 14800 PLN

17 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.06.2016.

Niezwyczajna modlitwa

Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych

Dodano 05.05.2016, godz. 22:08

Dziś obchodzimy Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych. Z tej okazji proszę o wsparcie mojego projektu - wydania książki - będącej żywym świadectwem i głosem tych, których problem dotyczy bezpośrednio :-)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.06.2016 12:12