Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Szymon

Szymon

Toruń

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1 PLN z 4500 PLN

1 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.06.2013.

Nieznane miasto Toruń - Dokument

O projekcie

Toruń, 200 tysięczne miasto położone w województwie Kujawsko-pomorskim. Jest jednym z najstarszych miast Polski. W 1997 roku został wpisany na listę UNESCO. Miasto słynie z przepięknej starówki, pysznych pierników oraz z Mikołaja Kopernika, astronoma który tutaj się urodził.

 

Niestety wiele atrakcji Torunia nie jest znanych poza jego granicami. Właśnie po to chcę stworzyć ten dokument. Pokażę ludziom Toruń z perspektywy osoby znającej to miasto na wylot oraz interesującej się jego historią. Nawet większość jego mieszkańców nie wie ile jest tu interesujących oraz tajemniczych miejsc.

 

Film będzie trwał około 1,5 godziny i zostanie nagrany w jakości HD. Wszystkie miejsca zostaną podzielone według osiedli zaczynając od starówki. Dokument będzie składał się z:

-historii miasta

-dokładnego opisu i historii każdego nagrywanego miejsca

-filmu

-ciekawostek

-skrócony opis atrakcji poza Toruniem (w max. odległości 20km od miasta)

 

Żeby zrealizować ten dokument potrzebuję ok. 4500zł na co składa się nowa kamera (moja obecna nadaje się do muzeum :) ) oraz wypożyczenie specjalistycznego sprzętu (oświetlenie, kran kamerowy, statywy itp.)

 

Jeżeli ten film zgarnie dobre opinie to stworzę takie dokumenty o innych miastach :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.06.2013 00:12