Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody SALAMANDRA

Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody SALAMANDRA

Poznań

Jedna z najaktywniejszych polskich organizacji przyrodniczych, założona w 1993 r. przez biologów-pasjonatów. Działamy profesjonalnie i skutecznie. Jesteśmy znani np. z ochrony nietoperzy, ptaków, przywrócenia Polsce susła moręgowanego. Prowadzimy kampanie edukacyjne i staramy się wpływać na kształt i przestrzeganie prawa ochrony przyrody. Gorąco polecamy nasz Magazyn Przyrodniczy SALAMANDRA. Od kilku lat wychodzimy z naszymi działaniami także poza granice kraju, np. prowadząc międzynarodowe projekty dla ochrony dzikiej przyrody.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3969 PLN z 3500 PLN

43 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

113%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.02.2015.

Poznajmy nietoperze okolic Jeziora Wiktorii w Afryce

Dodano: 08.02.2015, 12:47
  Rafał
Rafał
Wsparcie dotyczy raczej badaczy z Afryki, więc chyba mieszanie w sprawę niejasnych animozji i zarzucanie Salamandrze nieuczciwej "wycieczki" jest nie na miejscu. Nikt nie zmusza do wspierania projektu - nie chcesz, nie wpłacasz. Po co przeszkadzać innym w realizacji interesującej inicjatywy?
Dodano: 05.02.2015, 9:51
Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody SALAMANDRA
Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody SALAMANDRA
1. Na każdą inicjatywę można „po prostu zarobić”. 2. Tu koszty wyjazdu i pobytu w pełni pokrywają badacze z własnej kieszeni. 3. Środki ze zbiórki będą przeznaczone na sieci i ew. inny sprzęt (pozostawiany później kenijskim badaczom) oraz dodatkowe koszty związane z badaniami (całość rozliczana i sprawozdawana publicznie przez organizację pożytku publicznego).
Dodano: 05.02.2015, 9:18
lkenachab
lkenachab
Odradzam wspieranie tego Pana i tej organizacji, czy nie uczciwej na wycieczki po prostu zarobić...

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.02.2015 13:01