Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Dawid Myśliwiec

Dawid Myśliwiec

Lublin

Napisz wiadomość do Projektodawcy

18512 PLN z 13500 PLN

343 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

137%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.06.2015.

Zaplecze techniczne kanału Uwaga! Naukowy Bełkot

RSS

Rusza wysyłka nagród Dodano 22.11.2015, godz. 21:41

Do wszystkich wspierających na polakpotrafi!

Tak. Dałem ciała z terminami, ale wreszcie paczki zostaną wysłane. W Waszych skrzynkach mailowych są już wiadomości z dalszymi informacjami. Jeśli nie - proszę sprawdzić folder spam. A jak dalej jest pusto, to zgłosić się do mnie na osobiście na uwaganaukowybelkot@gmail.com. Dostałem kilka informacji z serwera poczty o nieistniejących adresach, więc będziemy wszystko wyjaśniać.

Raz jeszcze przepraszam, że to tyle trwało.

Nagrody na ostatniej prostej... oby... Dodano 27.09.2015, godz. 11:03

Otrzymałem następującą wiadomość z firmy przygotowującej dla mnie gadżety, które mają trafić do dobroczyńców z polakpotrafi:

"Chcielibyśmy bardzo Pana przeprosić za zaistniałą sytuację z którą musi się Pan z nami przeżywać.

Tak jak informował paczka która do Pana nie dojechała przez błąd firmy kurierskiej trafiła do innego odbiorcy.

Niestety cały czas również my przeżywamy horror z tym związany, ponieważ firma kurierska nie odbiera paczki od klienta mimo że informuje nas że nastąpi to z dnia na dzień.

Niestety również nie mamy kontaktu z klientem który tą paczkę przetrzymuje.
W dniu wczorajszym zleciłem na produkcję ponowne wykonanie tego zamówienia - sprawa skierowana została do sądu i z firmą kurierską będziemy się już procesować we własnym zakresie."

Także mam nadzieję, że w ciągu tygodnia zaczną wysyłać Wam to co się Wam należy.

Nagrody Dodano 05.08.2015, godz. 8:34

Dzień dobry,

W ciągu dwóch tygodni powinienem już mieć wszystkie nagrody, co oznacza, że zacznie się wysyłka. Oczywiście najpierw ze wszystkimi skontaktuje się mailowo. Przepraszam za zwłokę, ale jedna z firm w której zamawiam fanty miała wakacyjną przerwę do niedawna.

Pozdrawiam

9 dni do końca... a pieniądze zebrane Dodano 18.06.2015, godz. 14:08

Dziękuję. Tylko tyle umiem w tej chwili napisać. Naukowy Bełkot będzie dzięki Wam miał upgrade technologiczny.

Jednocześnie podzielę się z Wami kolejnym pomysłem na uruchomienie drugiego kanału, na którym pokazywałbym doświadczenia chemiczne i fizyczne. Wstawiłem odpowiednią informację na stronę projektu - wszelkie ponadprogramowe wsparcie "pójdzie" właśnie na ten cel. Przewidziane są też nowe "specjalne" nagrody (za 10, 50, 400 i 900 złotych), jeśli ktoś wybierze te nagrody i jednocześnie będzie to jego drugie wsparcie projektu, to zostaną one podwojone (nawet w przypadku konieczności "zamiany na zwykłą", co będzie miało miejsce jeśli projekt nie zbierze 18.500 zł.

Będę szczery. To wszystko teraz to dla mnie gratis. W zupełności wystarczy mi to co zrobiliście do tej pory. Wielkie, wielkie dzięki.

Tydzień drugi Dodano 15.06.2015, godz. 10:57

Bardzo krótkie podsumowanie. Projekt wsparło 232 osoby. To przeszło dwa razy więcej niż jakikolwiek inny, który zebrał porównywalną kwotę. Świetna informacja, bo oznacza to raczej, że to widzowie są zainteresowani podnoszeniem jakości produkcji. Dziękuję pięknie...

Liczę mocno, że najbliższa aktualizacja doniesie o powodzeniu zbiórki. Serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy wierzą w popularyzację nauki. Postaram się nie zawieść tego mecenatu.

Pierwszy tydzień... Dodano 08.06.2015, godz. 18:06

... i na liczniku ponad 11 tysięcy. Powiedzieć, że przekracza to moje oczekiwania to duże niedopowiedzenie. Po raz kolejny mogę tylko dziękować i obiecywać, że postaram się nie zawieść Waszego mecenatu.

Jeśli macie znajomych, których może zainteresować wsparcie inicjatywy mającej propagować naukę przekażcie im proszę, gdzie można dołożyć coś od siebie na taką akcję. Będę bardzo, bardzo wdzięczny... o ile da się jeszcze bardziej :)

Pozdrawiam

Pierwszy dzień... Dodano 03.06.2015, godz. 9:13

... i ogromny szok. W życiu bym nie powiedział, że Naukowy Bełkot otrzyma od Was aż tak duże wsparcie. Prawie 5 tysięcy... ponad 30% założonej kwoty... uroczyście obiecuję, że dołożę wszelkich starań, abyście nie żałowali swojego mecenatu.

Pozdrawiam serdecznie :)
Dodano: 03.06.2015, 9:22
  lkacz1
lkacz1
https://www.youtube.com/watch?v=YadFEDZPLWU

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.06.2015 10:10