Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Andrzej Przemysław Urbański

Andrzej Przemysław Urbański

Poznań

Jestem wykładowcą informatyki na Politechnice Poznańskiej. Szczególnie pasjonuje mnie wymyślanie tematów prac dyplomowych i ich prowadzenie. Moje hobby polega na pisaniu, zwłaszcza dla dzieci, i przekazywaniu w ten sposób wiedzy ścisłej z motywacją do jej zdobywania. Publikowałem w elementarzach i pisemkach dziecięcych. Napisałem kilkanaście tekstów piosenek.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2033 PLN z 2000 PLN

37 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.12.2016.

Naukowa Gwiazdka w Domu Dziecka

RSS

Naukowy karnawał w Domu Dziecka Dodano 19.01.2017, godz. 21:38

Natłok imprez Gwiazdkowych w domu dziecka spowodował, że musieliśmy przesunąć naszą imprezę na okres karnawałowy. Tak więc, 18 stycznia odbył się wieczór, na którym nastoletni entuzjasta opowiedział dzieciom jak zorganizował lot do stratosfery swojego balonu. Do tego urządził minikonkurs sprawdzający wiedzę, którą przed chwilą przekazał. Nagrodami były barwne przypinki z logo jego wyprawy. Sądząc z przebiegu konkursu ten punkt programu spotkał się z dużym zainteresowaniem.

Kolejną atrakcją były "Zawody balonowe", na które przygotowaliśmy sto baloników i do każdego sznurek z numerkiem. Ponadto mieliśmy butlę z helem do napełniania baloników. Zadaniem zawodników było obciążyć balonik taką największą liczbą karteczek z dziurką by balonik wzniósł się pod sufit sali gimnastycznej. Co najmniej kilkanaście baloników tak poleciało. Przed startem ładunki zostały dokładnie zważone na wadze pożyczonej z apteki. Dzieci nie do końca entuzjazmowały się naszą konkurencją wymyślając własne zabawy z balonikami. Niekiedy wracały z imprezy objuczone kilkoma balonikami. Cud, że nie wzniosły się w powietrze ;) Do tego dostały po imiennym dyplomie uczestnictwa, medalu pamiątkowym oraz dwóch pudełkach klocków LEGO. Mimo to najmłodsze dzieci płakały, że już muszą iść spać, gdy impreza była taka wspaniała. Wszystko dzięki sfinansowanemu przez Was projektowi.

Ostatnim punktem programu był występ zespołu rockowego, w którym Nasz nastoletni referent jest perkusistą. Towarzyszyli mu gitarzyści solowy i basowy. Pomimo, że nie przesadzili z nagłośnieniem to balony przy mocniejszych akordach pękały i łagodnie opadały spod sufitu sali gimnastycznej. Koncert bardzo się wszystkim podobał. Klaskał nawet dyrektor Domu Dziecka.

A mnie pozostało jeszcze rozesłanie nagród dla sponsorów projektu. Niestety nie wszyscy dosłali mi swój adres pocztowy aby paczka mogła dojść. Bardzo bym zatem prosił o uzupełnienie tej informacji.

Na zakończenie chciałbym podziękować wszystkim, którzy mi na miejscu pomogli w zorganizowaniu tej imprezy. Są nimi głównie: Dorota Kluczykowska, Paweł Perekietka, Małgorzata Bednarska-Bzdęga, Karol Wojsław, Klaudia Kwiatkowska, Tomi Wójtowicz. No i oczywiście dziękuję wszystkim Wam finansowym sponsorom projektu, którzy widniejecie na sąsiedniej podstronie.
Dodano: 19.01.2017, 21:45
Andrzej Przemysław Urbański
Andrzej Przemysław Urbański
Jeszcze pomagali muzycy zespołu rockowego: Oskar Adamczak i Marcin Płoński.

I stało się! Dodano 18.12.2016, godz. 19:45

Udało się zebrać 100% i będę mógł, a nawet musiał projekt zrealizować. Mam nadzieję, że poza moim i zespołu wysiłkiem będzie to też spora radocha dla mnie i tych obdarowywanych. Dzięki wszystkim dotychczasowym sponsorom i tym, którzy jeszcze coś dorzucą.
Dodano: 20.12.2016, 0:05
  Karol Wojsław
Karol Wojsław
Gratuluję! :)

Jeszcze tylko 500zł do pierwszego progu Dodano 02.12.2016, godz. 11:57

Dzisiejszy dzień zaczął się wspaniale. Zaraz po północy wpłata 200 zł, a jeszcze rankiem kolejne 100 zł i razem to już najlepszy z dotychczasowych dni.
Dodano: 02.12.2016, 20:12
  Karol Wojsław
Karol Wojsław
Gratuluję i życzę więcej takich dni! :)

Skrypt promujący mój projekt Dodano 30.11.2016, godz. 17:35

Na końcu opisu mojego projektu w dziale "Dzięki" umieściłem skrypt pozwalający na bieżąco wyświetlać aktualny stan mego projektu, a więc m.in. ile jeszcze pieniędzy jest do zebrania. Będę wdzięczny za instalowanie go na waszych własnych lub zaprzyjaźnionych stronach.

Poranek w Wielkopolskiej Telewizji Kablowej Dodano 17.11.2016, godz. 11:16

Z przewodniczącą Koła wystąpiliśmy w programie http://wtkplay.pl/video-id-29167-naukowa_gwiazdka_w_domu_dziecka

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.12.2016 18:06