Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Augustyniak

Michał Augustyniak

Kraków

Michał Augustyniak - muzyk, Kraków.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

9310 PLN z 6000 PLN

53 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

155%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.12.2015.

NAKED MIND - KONCERT I PŁYTA LIVE

RSS

Miksy skończone :) Dodano 17.04.2016, godz. 19:35

Drodzy wspierający,

Czas mija szybko :)

Po premierze w Małopolskim Ogrodzie Sztuki zdecydowaliśmy się na kilka poprawek i zmianę niektórych aranżacji, a następnie na nagranie materiału jeszcze raz w jednym z najlepszych studiów nagraniowych w Polsce z realizatorem specjalizującym się w nagrywaniu muzyki akustycznej - klasycznej i współczesnej. Nagraliśmy płytę, którą przedwczoraj skończyliśmy miksować. Wkrótce skończymy projekt okładki i będziemy już na ostatniej prostej przed uroczystym rozesłaniem płyt wszystkim, którzy wsparli nas na portalu polakpotrafi.pl i kickstarter.com :))))

Trochę to trwało, ale nie będziecie zawiedzeni - włożyliśmy w te nagrania dużo serca!
Nasza muzyka, piękne brzmienie starych instrumentów okazała się wymagającą specjalnych warunków i zdecydowanie pełniej brzmi w warunkach krystalicznej ciszy studia. Materiał z koncertu, który w naszym zamierzeniu miał być główną treścią płyty otrzymacie w formie bonusu do płyty :)


Póki co dla uspokojenia Waszej niecierpliwości dwa fragmenty koncertu premierowego w Małopolski Ogród Sztuki - jeden z udziałem fenomenalnego akordeonisty Jakuba Mietły, a drugi pokazujący szaloną improwizację z Olgą Szwajgier.

https://www.youtube.com/watch?v=xOhxtgM1MvE

https://www.youtube.com/watch?v=2ckGuq_QB74

Pozdrawiamy serdecznie!
Naked Mind
Dodano: 17.04.2016, 19:39
Teddy Isbjørn
Teddy Isbjørn
A co z płytą w wersji mp3 bo sie nie mogę już doczekać a jestem za granicą więc plyta w wersji analogowej będzie w PL :(

Jeszcze tylko tydzień! Dodano 06.12.2015, godz. 20:19

Drodzy wspierający!

Jeszcze tylko tydzień czasu na zamówienie naszej powstającej już płyty!

Do dwunastego grudnia trwa nasza akcja - jak sami widzicie mamy już podwójny sukces!

Już teraz mamy wystarczającą ilość funduszy na produkcję płyty live z wczorajszego koncertu i na rejestrację filmową!!! Teraz wszystko ponadto co już mamy przeznaczymy na dodatkowe nagrania w studio! Dziękujemy Wam - odwdzięczymy się jeszcze intensywniejszą pracą nad naszą muzyką :)

Prosimy o udostępnianie naszej akcji w mediach społecznościowych przez te kilka najbliższych dni - postawiliście na nas i jest sukces! Pochwalcie się tym :)))

Dziękujemy i prosimy o pomoc Dodano 25.11.2015, godz. 22:18

Drodzy wspierający!

Dziękujemy za Wasze wsparcie i prosimy o udostępnianie linków do naszej akcji i polecanie nas znajomym - dzięki temu nasza akcja się powiedzie!

Liczymy na Was, a póki co pracujemy nad nowym klipem do utworu "Kongurei" - opublikujemy go jeszcze przed zakończeniem naszej zbiórki!

Dziękujemy!
Naked Mind

Mamy już 1835 zł - dziękujemy! Dodano 04.11.2015, godz. 22:10

Dziękujemy naszym 13 wspaniałym współproducentom za wsparcie naszego projektu :) Dzięki Wam zebraliśmy już 30% budżetu, a przed nami jeszcze 38 dni trwania projektu! Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do akcji - nagrody czekają! :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.12.2015 21:09