Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Partnerstwo dla Środowiska

Fundacja Partnerstwo dla Środowiska

Kraków

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych organizacji ekologicznych w Polsce zajmujących się wspieraniem inicjatyw lokalnych na rzecz rozwoju zrównoważonego. Działamy od 1991 roku (w latach 1991 - 1996 jako program amerykańskiej Fundacji The German Marshall Fund of the US; od 1997 jako samorządna polska Fundacja).

Partnerstwo to nasza filozofia i metoda działania - wszystkie nasze inicjatywy, projekty i programy są współtworzone i wspólnie realizowane z organizacjami pozarządowymi, firmami oraz instytucjami publicznymi. We wszystkich swoich działaniach, kierujemy się trzema zasadami skutecznego partnerstwa:
- Transparentność co do celów i motywacji,
- Równouprawnienie w planowaniu i podejmowaniu decyzji,
- Wzajemne korzyści.

Wspólnie z ponad 600 partnerami z całej Polski tworzymy i realizujemy długofalowe programy, które wprowadzają zasady zrównoważonego rozwoju w codzienne życie Polaków.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6043 PLN z 6000 PLN

76 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.04.2015.

Zapraszamy do stołu - nakarmimy Was lokalnie

Dodano: 14.04.2015, 15:23
Fundacja Partnerstwo dla Środowiska
Fundacja Partnerstwo dla Środowiska
Dziś zakończyło się podliczanie wpłat na nasz projekt - uzbieraliśmy dzięki Wam 6043 zł - wszystkim wpłacającym serdecznie dziękujemy!

Produkcja stołu ruszy na dniach, a my tymczasem organizujemy wysyłkę Waszych podarków. Prosimy jednak o chwilę cierpliwości - chcemy by wszystkie smakołyki dotarły do Was pyszne i świeże, dlatego potrzebujemy nieco czasu by skoordynować ich logistykę. Trwa tez produkcja kubków. Myślimy że do końca miesiąca uporamy się z dostarczeniem nagród.

Raz jeszcze pięknie Wam dziękujemy, będziemy się z każdym z Was kontaktować indywidualnie.
Dodano: 08.04.2015, 22:35
Sezony Bistro Cafe
Sezony Bistro Cafe
Gratulujemy zebranej kwoty i życzymy powodzenia w działaniu!
Pozdrawiamy
Zespół Sezonów

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.04.2015 10:10