Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Sylwia Bajek Everteam.pl

Sylwia Bajek Everteam.pl

Kraków, Poland

Sylwia Bajek, należy do duetu Everteam. W maju 2018 wspięła się na szczyt Lhotse, 8516 m jako najmłodsza Polka w historii. W ciągu 12 miesięcy z sukcesem przeprowadziła dwie wysokobudżetowe akcje crowdfunding'owe na finansowanie wypraw.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

47290 PLN z 44900 PLN

252 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

105%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.01.2017.

Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

RSS

Realizacja nagród i spotkania powyprawowe Dodano 27.06.2017, godz. 12:11

Kochani,

Mam nadzieję, że pocztówki z wyprawy już do Was dotarły :)

Pozostałe nagrody zostaną zrealizowane do 10 lipca.

Powoli planujemy również prelekcje powyprawowe. Będzie okazja do spotkania m.in. w Warszawie - 27/07, Klubokawiarnia 'Szczyt Wszystkiego', Krakowie (wrzesień) i Rzeszowie (wrzesień).

O dokładnych terminach i miejscach spotkań informować będziemy na facebookowym funpage'u Everteam2017.

 

Pozdrowienia,

Sylwia

Dodano: 28.06.2017, 10:44
  marzika
marzika
doszły, doszły :) kartka zajmuje honorowe miejsce na mojej lodówce :) także wielkie dzięki
Dodano: 27.06.2017, 12:18
  maciejrataj
maciejrataj
Ależ TAK! Bardzo dziękuję za przesłaną pocztówkę. Miła niespodzianka. Pewnie nie jestem pierwszy ale zapytam: czy ma Pani chęć organizowania ponownej wyprawy na Mt Everest?
Trzymam kciuki, pozdrawiam
Maciej

Wynik wyprawy Dodano 02.06.2017, godz. 16:25

Kochani,

21 maja, ok. godz.. 10, w trakcie ataku szczytowego na Mount Everest osiągnęłam wysokość 8 800 metrów (ok. 50 m do szczytu), skąd z powodów tlenowych, ode mnie niezależnych ((niewystarczająca ilość butli zapewnianych przez naszą agencję) razem z moim partnerem musiałam podjąć niełatwą decyzję o odwrocie.
Myślę, że pomimo braku oficjalnego szczytu 'na koncie' należy oceniać wynik wyprawy w kategoriach sukcesu - mojego prywatnego, ale również całej naszej Drużyny PolakPotrafi! W końcu to 8 800 m! - i tylko ok. 60 Polaków w historii było wyżej niż my :)

Każdemu z Was jestem nieopisanie wdzięczna, za to, że we mnie uwierzyliście, wspieraliście, że mogłam wyruszyć na wyprawę, a następnie przeżyć przygodę życia!!
Cała droga w kierunku spełnienia marzenia o Mount Everest była dla mnie bardzo pouczająca i ważna, bez względu na wynik, choć niewątpliwie szczyt byłby najlepszym ukoronowaniem wszystkich wysiłków.

Wczoraj, po niemal dwóch miesiącach wróciłam do domu, bez odmrożeń i innych  ubytków :) 

Zachęcam do śledzenia funpage'a, na którym publikujemy na bieżąco: www.facebook.com/everteam2017

PS: WARTO SPEŁNIAĆ MARZENIA I POMAGAĆ W ICH REALIZACJI INNYM! :)

Sylwia

Dodano: 08.06.2017, 2:30
  Mikku_94
Mikku_94
Szczyt tam pozostanie, nie ucieknie :) Decyzja musiała być pewnie bardzo ciężka do podjęcia :( Chyba nikt normalny nie ryzykował by zdrowia, a nawet życia, które zachowaliście :) 50 metrów to wydaje się chwila marszu ale w tamtych warunkach to pewnie z pół godziny ostrożnego stąpania po grani :) Dacie rade innym razem :) Pozdro ! :P
Dodano: 05.06.2017, 14:53
  Michu B.
Michu B.
Brawo! :) I tak Ci zazdroszczę, że w ogóle szczyt widziałaś na własne oczy ^^ i cały ten widok dookoła :)
Dodano: 02.06.2017, 20:58
  Kamil Bąbel
Kamil Bąbel
Super, że wróciliście cali i zdrowi. Ogromne gratulacje za upór i wytrwałość. Rozsądek nade wszystko!

Wyzwanie Mount Everest czas start! Dodano 07.04.2017, godz. 8:29

Kochani,
W ogromnym stopniu dzięki Waszemu wsparciu rozpoczęła się właśnie moja przygoda z Mount Everest.
Jesteśmy już w Katmandu i jutro rozpoczynamy trekking do Everest Base Camp, gdzie dotrzemy ok połowy kwietnia – zatem Wielkanoc spędzimy w górskich okolicznościach. Już teraz życzę Wam rodzinnych, ciepłych Świąt!
Około połowy maja prawdopodobnie podejmiemy pierwszą próbę ataku szczytowego, dlatego szczególnie w tym czasie będę potrzebować mnóstwo dobrych fluidów z Waszej strony :)
W miarę możliwości, na bieżąco będziemy relacjonować na naszym funpage’u Everteam2017, gdzie zapraszam gorąco!

Uściski,
Sylwia

Epickie zakończenie projektu: mamy 105% !! Dodano 09.01.2017, godz. 13:23

Kochani, JEST PETARDA! :D

Wczoraj o 22:00 zakończyła się 45-dniowa kampania crowdfundingowa projektu Najmłodsza Polka na Evereście - Ekspedycja 2017.
Był stres i mnóstwo pracy, a później już tylko radość, radość i więcej radości :)
Wynik przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, uzyskaliśmy 105% zakładanego celu !! Co więcej, grono wspierających objęło 252 osoby [zbieram szczękę z podłogi] !!!
To świetny, chciałoby się powiedzieć EPICKI wynik! Jestem Wam przeogromnie wdzięczna, że tylu z Was dało się porwać w tą, jakby nie było szaloną przygodę.
Każdego z Was mam ochotę nosić teraz na rękach i skakać z radości - i to nie żart :)
Wspólnymi siłami postawiliśmy właśnie ogromny, stumilowy krok w kierunku wymarzonego szczytu Mt. Everest. Wielki szacunek za to co zrobiliście, serdecznie Wam dziękuję! Teraz zrobię co w mojej mocy aby zdobyć najwyższy wierzchołek Świata i bezpiecznie wrócić, obdarowując Was nagrodami, które wybraliście w akcji :)

Przebieg wyprawy będziemy relacjonować na łamach funpage'a:
https://www.facebook.com/everteam2017
oraz stronie wyprawy: www.everteam.pl

Dane do wysyłki nagród i realizacji voucherów/ bonów kompletować będę w najbliższych dniach, indywidualnie, drogą mailową z adresu: sylwiakbajek@gmail.com.

Terminy realizacji nagród:
- do kwoty 35 zł - realizacja do 10. lutego,
- bony na produkty WeeRide Polska, Salco, Yeti oraz kursy w Szkole Wspinania Drytooling.com.pl otrzymacie przed końcem stycznia,
- pozostałe nagrody 55 zł + zrealizowane zostaną w trakcie wyprawy na Mt.Everest (np. imienne podziękowania z Everest Base Camp, pocztówka z wyprawy etc.) oraz po jej zakończeniu - do 30. czerwca br.

Każdemu z osobna przybijam solidną piątkę mocy!

Trzymajcie się ciepło i do usłyszenia,
SylwiaDodano: 12.01.2017, 22:25
  alternatywnycypel
alternatywnycypel
Zbiórka to jedno, teraz Droga Sylwio przed Tobą wielkie wyzwanie Będziemy trzymać kciuki i wysyłać dobre moce! Pozdrawiamy raz jeszcze :)

Niespełna 24 h do końca akcji! Dodano 07.01.2017, godz. 22:50

Niespełna 24h pozostały do końca akcji! Kończymy jutro o godz. 22:00 - do tego momentu mamy czas na zebranie min. 100%. Udało się już złamać 95%, a grono wszystkich Wspierających wynosi aż 193 osoby!
Siedzę jak na szpilkach czując jednocześnie wielką wdzięczność, a poziom adrenaliny rośnie proporcjonalnie do ilości endorfin jakich dostarczacie każdym kolejnym kliknięciem na wsparcie :)

Do usłyszenia na mecie! :)
Sylwia
Dodano: 08.01.2017, 17:59
  slawekpost
slawekpost
To masz cel przekroczony.
Pozdrawiam.
Sławek P.

4 dni do końca akcji. Mobilizujemy siły :) Dodano 04.01.2017, godz. 13:20

Kochani, czy już wspominałam, że jesteście Wielcy?
Do końca akcji pozostały 4 dni, na liczniku mamy już 37 148 zł, a w sumie jest nas dokładnie 150 osób! Jestem pod wrażeniem zasięgu akcji i mocy Was wszystkich.
Mobilizujemy siły i dobijamy na pełnej parze do celu akcji tj. 44 900 zł!
Damy radę?? :)

Ściskam mocno,
Sylwia
Dodano: 04.01.2017, 13:44
  Tomek Pilarski
Tomek Pilarski
Pewnie że damy radę! Jest moc :-D

Regeneracja i odprężenie dla Wspierających :) Dodano 28.12.2016, godz. 17:37

Drodzy Darczyńcy - mam dla Was coś wyjątkowego! :)

Regeneracja i odprężenie - 2 słowa, które brzmią jak miód malina po intensywnym treningu, włączając w to zawody w świątecznym wsuwaniu smakołyków na czas :)
W obu przypadkach na pomoc przychodzi aromatyczna kąpiel w naturalnych solankach cenionej przez sportowców firmy Salco,których zalety można by wyliczać i wyliczać!
Salco włącza się do akcji na PolakPotrafi.pl obdarowując naszych drogich Wspierającym voucherami -40% na wyjątkowe zakupy dla ciała i ducha, bez względu na wartość zamówienia!
Wśród dostępnych w ofercie produktów znajdziecie m.in. solanki do kąpieli z kolagenem o właściwościach pielęgnacyjnych, naturalne solanki bezzapachowe, a także całą paletę produktów z kompozycją zapachową pobudzających zmysły.
Sami regularnie sprawiamy sobie takie solankowe przyjemności dlatego z ręką na sercu możemy zagwarantować - "rozpłyniecie się"! :)
Vouchery do wykorzystania w sklepie: www.salcosklep.pl otrzymają wszyscy wspierający akcję od kwoty 55 zł.

Pozdrowienia,
Sylwia

Święta święta.. Dodano 23.12.2016, godz. 18:52

Kochani, Spokoju ducha, dobrej energii, czasu dla siebie i bliskich życzymy Wam serdecznie naszym wyprawowym zespołem, nie tylko na czas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, ale tak na co dzień. Niech te najbliższe dni będą okazją do regeneracji sił i przygotowania się na kolejny, wspaniały rok, pełen życzliwości, niezapomnianych wypadów w góry (i nie tylko) oraz wielu powodów do radości!

Projekt Najmłodsza Polka na Evereście nie pauzuje na czas Świąt, dlatego każde, świąteczne wsparcie sprawi mi ogromną radość :)

Trzymajcie się ciepło,
Sylwia

Przedświąteczna mobilizacja sił i dodatkowe nagrody :) Dodano 17.12.2016, godz. 18:57

HejHejHeeej! Połowa grudnia za nami, czas na pierwsze podsumowania akcji crowdfunding\'owej \'Najmłodsza Polka na Evereście\' i przedświąteczną mobilizację sił. Wszystkich wspierających w Drużynie jest już ponad setka, a dokładnie 109 – szczęśliwa liczba na dziś. Wspólnymi siłami zebraliśmy
17 305 zł! Kto jest niesamowity? Wy!
Chciałabym docenić Waszą solidarną pomoc dodatkową nagrodą.
We współpracy z Wild Willy przygotowaliśmy bonusy dla aktualnych i przyszłych Darczyńców. Każdy Wspierający od kwoty 100 zł+ otrzyma opakowanie 30g najlepszej jakości, polskiej produkcji suszonej wołowiny w klasycznym smaku. Produkt przetestowaliśmy osobiście i wszystkich mięsożerców zapewniamy – będziecie zadowoleni! Obecne w mięsie żelazo odgrywa istotną rolę w odpowiedniej suplementacji przed jak i w trakcie wyprawy wysokogórskiej, ułatwiając produkcję krwinek czerwonych niezbędnych przy optymalnej aklimatyzacji. Wild Willy Beef Jerky to produkty najwyższej jakości, które smakują wybornie – argumenty są mocne i dlatego Willy pojedzie z nami na przyszłoroczną wyprawę na Mt. Everest.
Dodatkowo dla prawdziwych koneserów przygotowaliśmy Pakiet Extra Wild Willy Jerky Beef o wartości 74,95 zł jako nagroda limitowana za kwotę 75 zł. Enjoy!

Ciepłe pozdrowienia,
Sylwia

Ho-Ho-Ho! Dodano 06.12.2016, godz. 18:14

Kochani, od Was dostałam najlepszy Mikołajkowy prezent w postaci nieocenionego, solidarnego wsparcia i zaangażowania w realizację planu wejścia na najwyższy szczyt Świata. Jest w tym spora dawka szaleństwa :D Dziękuję Wam za wiarę we mnie, wsparcie finansowe i dobre słowo – tego wszystkiego naprawdę potrzebuję, a serce rośnie!
Dziś kwota jaką osiągnęliśmy wspólnymi wysiłkami w projekcie to ✔ 12.827 zł !!
Do końca akcji pozostało 33 dni, a brakująca suma do naszego planu minimum wynosi >> 32 073 zł

Dzięki Waszemu wsparciu udało się zebrać 25% niezbędnej kwoty! Dodano 02.12.2016, godz. 15:39

Kochani, już 25% niezbędnej kwoty! Bądźcie ze mną do końca :)
A ja tymczasem zapraszam Was wszystkich na dzisiejszą prelekcję w ramach 14. już Krakowskiego Festiwalu Górskiego, na której opowiem o projekcie 'Najmłodsza Polka na Evereście' i tegorocznej wyprawie na Denali. Do zobaczenia o 18:00 na KFG, II piętro, sala9, Uniwersytet Ekonomiczny.

Mamy ponad 10.000 zł! Dodano 30.11.2016, godz. 11:53

Jesteście niesamowici, nieocenieni - najlepsi kibice jakich mogłabym mieć! 6-tego dnia akcji próg 10.000 złotych na liczniku został złamany! Włączcie do udziału przyjaciół i rodzinę - im nas więcej tym jesteśmy skuteczniejsi. Mega dziękuję, że jesteście! :)

Dodatkowa nagroda. Dodano 27.11.2016, godz. 14:20

Dzięki Wam po 3 dniach od startu mamy ponad 15% niezbędnej kwoty! Bardzo doceniam Waszą pomoc dlatego wspólnie z WeeRide Polska, cenioną marką produktów rowerowych dla całej rodziny przygotowaliśmy dla Was dodatkową nagrodę! Każdy Wspierający od kwoty 55 zł otrzyma dodatkowo bon o wartości 50 zł do wykorzystania na zakupy powyżej 190 zł na: www.myweeride.pl, facebook: Weeride Polska.

Ponad 5.000 zł w 24h! Dodano 25.11.2016, godz. 20:01

Kochani, po 24h od rozpoczęcia akcji przekroczyliśmy 5.000 złotych! To oznacza, że mamy już ponad 10% całej minimalnej kwoty. Jesteście niesamowici, nieocenieni, czyste szaleństwo !! Utrzymajmy tą formę :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.01.2017 22:10