Dołącz do naszej społeczności!

Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

Kategoria - Sport

105%

Postęp

47290 zł

Mamy już

Udany!

Status

O projekcie

Kampania crowdfundingowa Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

AKTUALNOŚCI:

7-STY-2017: Niespełna 24h pozostały do końca akcji. Mamy ponad 95% = 42 807 zł, a grono wszystkich Wspierających wynosi 193 osoby! Siedzę jak na szpilkach czując jednocześnie wielką wdzięczność, a poziom adrenaliny rośnie proporcjonalnie do ilości endorfin jakich dostarczacie.

4-STY-2017: Do końca akcji pozostały 4 dni, Wspierających jest już 150, a na liczniku kwota 37 148 zł!

28-GRU-2016: Firma Salco włącza się do akcji obdarowując naszych drogich Wspierającym voucherami -40% na wyjątkowe zakupy dla ciała i ducha, bez względu na wartość zamówienia! Vouchery do wykorzystania w sklepie: www.salcosklep.pl otrzymają wszyscy Wspierający akcję od kwoty 55 zł.Zbiórka Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 201723-GRU-2016: Najserdeczniejsze życzenia: spokoju ducha, dobrej energii, czasu dla siebie i bliskich, nie tylko na czas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, ale tak na co dzień. Projekt Najmłodsza Polka na Evereście nie pauzuje na czas Świąt, dlatego każde, świąteczne wsparcie sprawi mi ogromną radość zbliżając nas do celu :)

17-GRU-2016: Połowa grudnia za nami, czas na pierwsze podsumowania i przedświąteczną mobilizację sił. Wszystkich wspierających w Drużynie jest  109, zebraliśmy 17 305 zł! Kto jest niesamowity? Wy! Chciałabym docenić Waszą solidarną pomoc dodatkową nagrodą. We współpracy z Wild Willy przygotowaliśmy bonusy: każdy Wspierający od kwoty 100 zł+ otrzyma opakowanie 30g najlepszej jakości, polskiej produkcji suszonej wołowiny w klasycznym smaku. Dodatkowo dla prawdziwych koneserów przygotowaliśmy Pakiet Extra Wild Willy Jerky Beef o wartości 74,95 zł jako nagroda limitowana. Enjoy! Kampania finansowania społecznościowego Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 20176-GRU-2016: Ho-Ho-Ho! Dostałam od Was najlepszy Mikołajkowy prezent: nieocenione, solidarne wsparcie i zaangażowanie w realizację planu wejścia na najwyższy szczyt Świata - jest w tym spora dawka szaleństwa! Dziękuję Wam za wiarę we mnie, wsparcie finansowe i dobre słowo – tego wszystkiego naprawdę potrzebuję, a serce rośnie! Dziś kwota jaką osiągnęliśmy wspólnymi siłami to  12.827 zł !! Czy uda nam się dziś osiągnąć dziś 30%?

 

2-GRU-2016: Kochani, mamy już 25% niezbędnej kwoty! Bądźcie ze mną do końca :) A ja tymczasem zapraszam Was wszystkich na dzisiejszą prelekcję w ramach 14. już Krakowskiego Festiwalu Górskiego, na której opowiem o projekcie 'Najmłodsza Polka na Evereście' i tegorocznej wyprawie na Denali. Do zobaczenia o 18:00 na KFG, II piętro, sala 9, Uniwersytet Ekonomiczny.

 

30-LIS-2016: Jesteście niesamowici, nieocenieni - najlepsi kibice jakich mogłabym mieć! 6-tego dnia akcji próg 10.000 złotych na liczniku został złamany! Włączcie do udziału przyjaciół i rodzinę - im nas więcej tym jesteśmy skuteczniejsi. Mega dziękuję, że jesteście! :)

 

27-LIS-2016: Dzięki Wam po 3 dniach od startu mamy ponad 15% niezbędnej kwoty! Bardzo doceniam Waszą pomoc dlatego wspólnie z WeeRide Polska, cenioną marką produktów rowerowych dla całej rodziny przygotowaliśmy dla Was dodatkową nagrodę! Każdy Wspierający od kwoty 55 zł otrzyma dodatkowo bon o wartości 50 zł do wykorzystania na zakupy powyżej 190 zł na: www.myweeride.pl, facebook: WeeRide PolskaProjekt Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 201725-LIS-2016: Kochani, po 24h od rozpoczęcia akcji przekroczyliśmy 5.000 złotych! To oznacza, że mamy już ponad 10%. Jesteście niesamowici, nieocenieni, czyste szaleństwo !! Utrzymajmy tę formę :)

 

1. PROJEKT - NAJMŁODSZA POLKA NA EVEREŚCIE

Kampania crowdfundingowa Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

Kampania finansowania społecznościowego Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

 Kampania crowdfundingowa Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

Mount Everest /Czomolungma /Sagarmatha

- najwyższy szczyt Świata, 8.848 m n.p.m.

Na szczycie budzącego podziw i grozę Mt.Everest dotychczas stanęło zaledwie kilkudziesięciu Polaków, w tym tylko kilkanaście kobiet. Wanda Rutkiewicz w 1978 roku w wieku 35 lat pokazała wszystkim Polakom, że można! Była również pierwszą Europejką i trzecią kobietą na Świecie, której udało się tego dokonać. Najmłodszą dotychczas Polką na szczycie Everestu była Martyna Wojciechowska, w 2006 roku, mając 31 lat.

Biorąc udział w przyszłorocznej wyprawie mam szansę w wieku 25 lat zostać najmłodszą Polką (z 6-letnią różnicą w stos. do poprzedniczki), która stanie na szczycie Dachu Świata.

Ustanowienie tego rekordu nie jest moim głównym celem, a raczej odkryciem, którego dokonałam po podjęciu decyzji o wyprawie. Podziwiam wszystkie dotychczasowe zdobywczynie, a znalezienie się w ich gronie będzie dla mnie wyróżnieniem i ogromną frajdą! Byłoby super gdyby wyprawa była impulsem również dla innych młodych osób będących na etapie koniec studiów / początek życia zawodowego / rodzinnego do sięgania po niełatwe cele i marzenia.

MARZENIA TRZEBA MIEĆ :) Nie ma rzeczy niemożliwych, ale trzeba włożyć w nie pracę i uwierzyć w siebie. 

 

Projekt Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

Zbiórka Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

 

Cześć! Namaste! 

Mam na imię Sylwia, mam 25 lat i mnóstwo wewnętrznej energii, którą  staram się dobrze rozładowywać i darzyć nią bliskich. Podobnie jak wielu ludzi w moim wieku nadal jeszcze studiuję (architekturę wnętrz), równolegle podejmując się dodatkowych zleceń zw. z projektowaniem architektury i opracowań graficznych.

Intensywnie przygotowuję się do największego z moich dotychczasowych górskich wyzwań: realizacji celu o wejściu na najwyższą Górę Świata - Mount Everest.

 

Kampania finansowania społecznościowego Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

 

Zbiórka Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

2. DLACZEGO GÓRA GÓR?

Od kiedy pamiętam tkwiła we mnie silna potrzeba realizacji niełatwych wyzwań, które wielokrotnie stawiałam sobie na różnych polach życia. Stopniowe przekraczanie własnych ograniczeń, wychodzenie poza strefę komfortu sprawiają, że naprawdę żyjesz!

Góry podobnie jak wiele dyscyplin sportowych kształtują charakter, uczą wytrwałości, konsekwencji w dążeniu do celu.. 

Pomysł o wejściu na Everest pojawił się jak iskierka z czasem żarząca się coraz mocniej i mocniej.

Pomyslałam, że fajnie byłoby to wykorzystać i dać od siebie coś wyjątkowego w historii polskiego himalaizmu kobiecego.

W 2016 roku w ramach przygotowań wspięłam się na najwyższy szczyt Ameryki Północnej, Denali 6190 m na Alasce  i Island Peak 6189 m w Himalajach. Aby osiągnąć ’szczytową‘ formę trenuję również biegi miejskie i górskie (przebiegłam w m.in: PZU Cracovia Maraton 2014, 2015, 2016 - wszystkie edycje z ekipą charytatywnych biegaczy '42 do Szczęścia', Królewska Triada Biegowa 2016, PZU Półmaraton Warszawski 2016, Jerusalem Half-marathon 2015, BMW Półmaraton Praski 2015, Amsterdam Marathon 2015 i wiele innych), trenuję wspinaczkę skałkową, robię zróżnicowane treningi siłowe, uprawiam sporty zimowe..

Po doświadczeniach coraz trudniejszych szczytów oraz obserwacji mojego organizmu na wysokości (aklimatyzacji, wytrwałości w sytuacjach krytycznych) wizja wspólnego (z moim chłopakiem Szczepanem) wejścia wydała nam się celem pięknym i osiągalnym.

Motorem napędzającym górskie przygody była z pewnością możliwość dzielenia tej pasji z ukochaną osobą.

Kampania finansowania społecznościowego Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

Zbiórka Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

 

 3. JAKI JEST PLAN:

Kampania crowdfundingowa Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

Wyprawę w składzie: Sylwia Bajek, Szczepan Brzeski, Arkadiusz Babij rozpoczniemy ok. 10 kwietnia 2017. Będziemy poruszać się tzw. drogą południową po stronie nepalskiej. Pierwsze 9 dni to trekking do Everest Base Camp na wys. 5.334 m n.p.m. Ten obóz stanowił będzie przez ok. 1,5 miesiąca nasz drugi dom, tyle że będzie nieco mniejszy i bardziej przewiewny niż ten w Polsce. Stąd wyruszać będziemy na wyjścia aklimatyzacyjne w wyższe partie Himalajów, a także oczekiwać okna pogodowego. Atak szczytowy planowany jest na drugą połowę maja. Pierwszą  przeszkodą w drodze na szczyt będzie słynny lodospad Khumbu, następnie czekają nas  4. obozy, z których ostatni na wysokości ok. 8000 m n.p.m.

Kampania finansowania społecznościowego Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

4. BUDŻET

Najwyższa Góra Świata ceni się niestety jak żadna inna.                                

Całkowity koszt wyprawy to ok. 135 000 zł.

W jej skład wchodzą:

 

 • Obowiązkowy koszt agencji – 30 000 $ (= ok. 125 000 zł przy aktualnym kursie dolara). Kwota ta pokrywa m.in. organizację obozowiska w Everest Base Camp, wyżywienie, koszt tzw. permitu upoważniający do wejścia na Mt.Everest, Szerpę, transport ekwipunku do bazy, maskę i butlę z tlenem, lot Katmandu-Lukla-Katmandu i in.                                                                        
 • Koszty przelotów z Polski do Katmandu + powrót - ok. 3 500 zł                      
 • Koszty transportu górskiego ekwipunku z Polski do Katmandu + powrót – ok. 1500 zł 
 • Niezbędne doposażenie – 2 500 zł
 • Ubezpieczenie do wysokości 8.848 m n.p.m. – 2 500 zł

 

Plan minimum, który umożliwi mi udział w 2017 roku wyprawie na Mount Everest to cel akcji: 44 900 zł. Pozostałe 50 tys. zł zebrałam, pozostanie ok. 40 tys. zł, które będę w stanie pożyczyć i choć zadłużę się niewiarygodnie pojadę na wyprawę marzeń! 

100% - To minimalny budżet, który umożliwi mi udział w wyprawie. Dzięki Waszemu wsparciu wspólnie udowodnimy, że Polka Potrafi!

110% + - Dzięki Wam uda mi się niemal w całości sfinansować bilety lotnicze oraz transport górskiego ekwipunku bez konieczności zaciągania pożyczki w kwocie 4500 zł. 

130% + - Dzięki Waszemu wsparciu kwestie finansowe zejdą z pierwszego planu. Uniknę zadłużenia w kwocie 13,5 tys. zł. Jestem przeszczęśliwa i mogę pakować się na wyprawę! 

 

 Zbiórka Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

 

5. DLACZEGO WARTO WESPRZEĆ MÓJ PROJEKT?

Chciałabym, aby cel projektu był naszym wspólnym celem, a wejście na szczyt Mt. Everest naszym wspólnym sukcesem! 

Mamy ogromną szansę na postawienie kroku naprzód w historii polskiego himalaizmu kobiecego odnawiając rekord sprzed niemal 11 lat !!

Tylko z Waszym udziałem w akcji uda nam się pokazać, że Polka potrafi! Wspierając mój projekt będziesz jego częścią na każdym przemierzanym przeze mnie kilometrze himalajskiego szlaku. Znaczenie ma każda, nawet niewielka kwota wsparcia, bo razem jesteśmy licznym i silnym zespołem. Mocno wierzę w to, że RAZEM damy radę!

- Kto jak nie MY.

Projekt Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

Projekt Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

 

6. KIBICUJĄ MI WYJĄTKOWI LUDZIE

Największym wsparciem są zawsze nam najbliżsi. Jednak im dalej idę  ‘w Świat’ ze swoimi górskimi historiami tym częściej obserwuję jak wielu ludzi pozytywnie reaguje i wspiera nas w dążeniu do celu. I są to za każdym razem niesamowicie uskrzydlające doświadczenia - Ogromnie wam dziękuję! :)

Projekt Najmłodsza Polka na Evereście wspierają również zupełnie wyjątkowi ludzie gór. 

Anna Czerwińska - jako druga Polka w historii stanęła na szczycie Mt. Everest, jako drugi Polak i pierwsza Polka zdobyła pełną górską Koronę Ziemi (9 najwyższych szczytów wszystkich kontynentów)! Zdobywczyni sześciu 8-tysięczników (i dwóch przedwierzchołków ponad 8000 m), w tym pierwsze polskie kobiece wejście na Lhotse 8501 m i Makalu 8485 m. Autorka wielu książek i artykułów o tematyce górskiej.

Monika Witkowska – jedna z czołowych polskich podróżniczek, dziennikarka, przewodniczka wypraw. Przebyła ponad 30 tys. mil morskich żeglując. W 2013 roku jako dziesiąta Polka w historii zdobyła Mount Everest. W grudniu 2015 roku wejściem na Masyw Vinsona na Antarktydzie zamknęła projekt pełnej górskiej Korony Ziemi.

Małgorzata Pierz &Daniel Mizera – jedyny na Świecie zespół matka &syn, któremu udało się zdobyć Everest i skompletować pełną górską Koronę Ziemi. Daniel jest również najmłodszym Polakiem, który wspiął się na Mt. Everest w wieku 25 lat.

Damian Granowski – Od 10 lat aktywny wspinacz, od 5 lat instruktor wspinaczki. Miłośnik wspinania w każdej formie, szczególnie wspinania górskiego - latem i zimą. Wielokrotny zwycięzca polskich zawodów w drytooloingu (zimowa wspinaczka mikstowa). Twórca strony i Szkoły Wspinania Drytooling.com.pl.

Yurij Boiko – wspina się od 12 lat, od 6 lat instruktor wspinaczki, okazyjnie przewodnik po Karpatach ukraińskich. Prowadzi sekcje wspinaczkowe dla dzieci i dorosłych, a także kursy skałkowe. Od 2 lat uczęszczam do Yurija na sekcję wspinaczkową.

Adam Pieprzycki - instruktor alpinizmu PZA, trener wspinaczki, ratownik TOPR. Szkoli m.in dla Klubu Wysokogórskiego Kraków, z którym jest związany. Autor wielu nowych dróg w Tatrach. Miłośnik wspinaczki od boulderingu przez wspinanie sportowe:

„Jako Instruktor Alpinizmu PZA szkoliłem Sylwię w trakcie Kursu Turystyki Zimowej, który prowadziłem w Tatrach. Chociaż była jedyną kobietą w zespole dała się poznać jako osoba o dużym pokładzie energii i zaangażowania z radością uczestnicząca w górskich eskapadach. Już wtedy rozmawialiśmy o jej planie wspięcia się na najwyższy szczyt Ameryki Północnej - Denali, który z sukcesem udało jej się zrealizować. Trzymam kciuki za powodzenie przyszłorocznej wyprawy Sylwii na Mount Everest. Obserwując jak się rozwija i wytrwale realizuje górskie marzenia, jestem pewien, że sobie poradzi. W końcu nic nie daje takiej wolności i energii jak realizacja pasji - sam dobrze o tym wiem!”

A także:

Marin Minamiya –najmłodsza na Świecie zdobywczyni pełnej górskiej Korony Ziemi, najmłodsza Japonka, której udało się wspiąć na szczyty Mount Everest in Mt. Manaslu (8163m n.p.m.). Realizuje projekt ‘Explorer’s Grand slam’ obejmujący zdobycie pełnej Korony Ziemi i dotarcia do obu biegunów.

Samuel Short – podróżnik i himalaista brytyjskiego pochodzenia. Wspiął się m.in na Mt.Everest i Ama Damblam, które zalicza do ulubionych podejść. W czerwcu 2016 roku naszą wspólną wyprawą na najwyższy szczyt Ameryki Północnej, Denali na Alasce zamknął projekt górskiej Korony Ziemi. Niezawodny górski kompan.

Projekt Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

6. NAGRODY

Każde wsparcie finansowe z Waszej strony jest dla mnie ogromnie cenne.

Aby odwdzięczyć się za Waszą pomoc przygotowałam dla Was wyjątkowe nagrody, które pozwolą Wam w możliwie największym stopniu poczuć klimat wyprawy na Mt. Everest i zaciągnąć się himalajskim urokiem! 

Przykładowe nagrody: 

 • Pocztówka wysłana do Ciebie prosto z wyprawy z Nepalu z podpisami naszego górskiego team’u! 

Kampania finansowania społecznościowego Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

 • Kolorowe, tybetańskie flagi modlitewne, nieodłączny symbol himalajskich szlaków. W buddyzmie tybetańskim wierzy się, że wprowadzają harmonię, oczyszczają okolicę, a także chronią ludzi od złych wypadków.
 • Twoje imię i nazwisko (lub wskazanej przez Ciebie osoby) zostanie wpisane na kolorową, tybetańską flagę modlitewną, którą rozwieszę w Everest Base Camp na wys. 5.334 m n.p.m. Tybetańczycy wierzą, że ta praktyka zwiększa powodzenie w życiu wskazanej na fladze osoby. Sprzyjających sił i dobrej energii nigdy za wiele! :)

Kampania crowdfundingowa Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

 

 • Mapa  Sagarmatha National Park przywiezioną z Nepalu – dokładnie taka, jaką będziemy posługiwać się podczas wyprawy!

Projekt Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

 

 • Każdy Wspierający od kwoty 100 zł+ otrzyma opakowanie 30g najlepszej jakości, polskiej produkcji suszonej wołowiny w klasycznym smaku. Dodatkowo dla prawdziwych koneserów przygotowaliśmy Pakiet Extra Wild Willy Jerky Beef o wartości 74,95 zł jako nagroda limitowana.

Projekt Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

 

 • Vouchery -40% na produkty solankowe do kąpieli, bez względu na wartość zamówienia, do wykorzystania w sklepie: www.salcosklep.pl. Vouchery otrzymają wszyscy Wspierający akcję od kwoty 55 zł.

Zbiórka Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

 

 • Bon o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie YETI – polskiego producenta najwyższej jakości odzieży i śpiworów puchowych www.yeti.com.pl/pl/ (np. przy zakupie uniwersalnej kurtki puchowej ‘Wave’ – jak na zdjęciu).

Projekt Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

Kampania crowdfundingowa Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

 

 • Voucher w wysokości 100 zł do wykorzystania w Szkole Wspinania Drytooling.com.pl przy zapisie na kurs skałkowy lub kurs drytoolingu lub kurs wspinaczki po drogach ubezpieczonych. Wszystkie kursy prowadzone są przez certyfikowanego instruktora i wielokrotnego mistrza w drytoolingu - Damiana Granowskiego.  Po odbyciu kursu otrzymasz Certyfikat ukończenia kursu.
 • Reakreacyjno - wspinaczkowy 1-dniowy lub 2-dniowy wypad w skałki Jury Krakowsko-Częstochowskiej dla 2. osób w grupie do 6. osób z instruktorem Szkoły Wspinania Drytooling.com.pl, wielokrotnym mistrzem w drytoolingu - Damianem Granowskim. Nagroda z noclegiem: prywatny, nowoczesny apartament  w centrum Krakowa! Uwaga! Opcja dla wszystkich bez względu na stopień zaawansowania we wspinaniu, również dla początkujących możliwa do realizacji w okresie letnim.

Projekt Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

Kampania crowdfundingowa Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

 

Koszty wysyłki nagród leżą po mojej stronie. O dane do ich wysyłki system zapyta automatycznie, a w przypadku wątpliwości adresowych będę kontaktować się z Wami indywidualnie. Nagrody w zależności od ich charakteru będę realizować możliwie szybko:

 • Niektóre z nich otrzymacie przed wyprawą np. Certyfikaty Wspierającego wyprawę Najmłodsza Polka na Evereście w wersji elektronicznej i drukowanej, wlepki mocy, vouchery do wykorzystania w Szkole Wspinania Drytooling.com.pl, bony na produkty YETI, wspólny start w zawodach biegowych Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich itp.
 • Część z nich zrealizuję w trakcie wyprawy np. wysyłka pocztówek z Nepalu, imienne podziękowania w formie nagrania z Everest Base Camp, wpisanie imion i nazwisk wspierających na tybetańskie flagi modlitewne (dokumentacja foto po powrocie).
 • Inne ze względu na ich charakter będę mogła zrealizować po powrocie z wyprawy np. wysyłka lub osobiste wręczenie kamienia z Mt. Everest, udział w prelekcji/ slajdowisku powyprawowym, zdjęcia z wyprawy wywołane w formacie 15x20 cm podpisem i dedykacją, czekan używany w trakcie wyprawy na Mt. Everest, wspólny rekreacyjno- wspinaczkowy wypad w skałki Jury Krakowsko- Częstochowskiej dla 2. osób i in.

 Kampania finansowania społecznościowego Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

 

7. POZNAJCIE MNIE LEPIEJ.

 

Serdecznie zapraszam na slajdowiska wyprawowe, które będę prowadzić razem ze Szczepanem Brzeskim (projekt pełna Górska Korona Ziemi).                      

Będę tam cała dla Was! :)

 

Planowane wydarzenia:

 • 2 grudnia - 'Najmłodsza Polka na Evereście - przygotowania do wyprawy 2017', Krakowski Festiwal Górski, Uniwersytet Ekonomiczny, sala nr 9, II piętro, godz. 18:00, więcej na: kfg.pl
 • 14 grudnia  – ‘Denali – wyzwanie Alaski’,  Klub Wysokogórski Kraków, godz. 19:30
 • 4. Stycznia – Klub Podróżników Atlantyda, Artefakt Cafe, ul. Dajwór 3, Kraków, godz. 19:00
 • 13 lutego – Klub Podróżników Śródziemie, Piwnica pod Baranami, Rynek Główny 27, Kraków, godz. 19:00

 

Zapraszam również na:

EVERTEAM.PL

oraz

facebook Everteam2017

Wspólpraca/ kontakt napisz smiało:

sylwiaKbajek@gmail.com

 

 

Wyprawą wspieramy Fundacje SiePomaga i PolakPomaga.pl - internetowe Platformy Pomagania.

Kampania crowdfundingowa Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

Zbiórka Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

 

 

Patroni wyprawy:

 

Projekt Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

 

Sponsorzy:

Kampania crowdfundingowa Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017

 

Firmy wspierające:

 Kampania finansowania społecznościowego Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017
         

Patroni medialni:

 

Zbiórka Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017
  

 

DOŁĄCZ DO MOJEJ DRUŻYNY! :)

 

 

Media o Twoim projekcie:

Plan na 2017 rok? Zdobyć Mount Everest

tvn24bis.pl | 2017-01-01


O wspinaczce na najwyższe szczyty Ziemi opowiadali goście programu "Pokaż nam Świat" podróżnicy i wspinacze, którzy przygotowują się do zdobycia Mount Everestu w 2017: Sylwia Bajek, uczestniczka projektu "Najmłodsza Polka na Evereście" oraz Szczepan Brzeski, uczestnik projektu "Ukończenie korony Ziemi".

POPOŁUDNIE Z TVP3 RZESZÓW

rzeszow.tvp.pl | 2016-12-29


Muzycznie, Mikołajkowo i z pasją ..... tak będzie w dzisiejszym odcinku. W programie porozmawiamy o Festiwalu Piosenki MIKOŁAJ 2016 i o Rockendrollowej Scenie Podkarpackiej. Gościem będzie także Sylwia Bajek: 25-latka, która ma marzenie, by stanąć na najwyższym szczycie Ziemi.

KRONIKA: 27 XII 2016, 18.30

krakow.tvp.pl | 2016-12-27


Oglądaj od 15 minuty i 40 sekundy.

Czy 25-letnia Sylwia Bajek z Rzeszowa zdobędzie Mount Everest?

rzeszow-news.pl | 2016-12-25


– To wszystko leży w głowie – mówi Sylwia Bajek z Rzeszowa, która wraz ze swoim partnerem, Szczepanem Brzeskim w kwietniu 2017 r. zamierza zdobyć Mount Everest. Jeśli jej się to uda, będzie najmłodszą Polką, która pokona najwyższy szczyt świata.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ KONDYCYJNIE ABY ZDOBYWAĆ WYSOKIE GÓRY (NP. Z KORONY ZIEMI LUB INNE NP. ALPY, ANDY)?

drytooling.com.pl | 2016-12-16


Dziś zapraszam do lektury gościnnego wpisu, Szczepana Brzeskiego, który postanowił się podzielić swoimi doświadczeniami treningowymi pod góry wysokie. Szczepan ma do tej pory na koncie m. in. wejście na 8 z 9 szczytów Korony Ziemi. Mamy nadzieję, że artykuł będzie pomocny. BTW. w przyszłym roku Szczepan wybiera się na Mount Everest, razem z Sylwią Bajek. Ich projekt możecie wesprzeć na Polakpotrafi.pl: Najmłodsza Polka na Mt. Everest!, do czego gorąco zachęcam.

Sylwia Bajek z Rzeszowa będzie najmłodszą Polką na Mount Everest?

kielce.naszemiasto.pl | 2016-12-11


Sylwia Bajek z Rzeszowa ma 25 lat i jeśli - zgodnie z planem - w maju zdobędzie Mount Everest, będzie najmłodszą Polką w historii z tym osiągnięciem. Na portalu polakpotrafi.pl można wesprzeć rzeszowiankę w realizacji tego marzenia.

Sylwia i Szczepan chcą razem wejść na Mount Everest

www.nowiny24.pl | 2016-12-04


Na ośmiu tysiącach metrów męczy nawet odpoczynek, organizm zjada sam siebie. Sylwia i Szczepan znają cenę ryzyka, ale z wyprawy na Mount Everest nie zrezygnują. Bo Góra Gór wzywa.

Rzeszowianka chce być najmłodszą Polką na Mount Evereście!

rzeszow-news.pl | 2016-12-01


– Marzenie trzeba mieć. Nie ma rzeczy niemożliwych, ale trzeba włożyć w nie pracę i uwierzyć w siebie – uważa 25-letnia Sylwia Bajek z Rzeszowa, która zamierza wiosną przyszłego roku zdobyć najwyższy szczyt świata Mount Everest wraz ze swoim partnerem, Szczepanem Brzeskim. Wyprawie patronuje Rzeszów News.

Ruszył projekt Najmłodsza Polka na Evereście

www.portalgorski.pl | 2016-11-30


Oficjalnie, z kopyta RUSZYŁ projekt crowdfunding'owy 'Najmłodsza Polka na Evereście - Ekspedycja 2017'! Nie ma odwrotu :) Z udziałem KAŻDEGO z WAS w akcji mamy ogromną szansę na postawienie kroku naprzód w historii polskiego himalaizmu kobiecego odnawiając rekord sprzed niemal 11 lat !! - Kto jak nie MY!

Ruszył projekt crowdfundingowy „Najmłodsza Polka na Evereście” – Sylwia Bajek

wspinanie.pl | 2016-11-29


Oficjalnie z kopyta ruszył projekt crowdfundingowy „Najmłodsza Polka na Evereście – Ekspedycja 2017”. Nie ma odwrotu :). Z udziałem KAŻDEGO z WAS w akcji mamy ogromną szansę na postawienie kroku naprzód w historii polskiego himalaizmu kobiecego odnawiając rekord sprzed niemal 11 lat! Kto jak nie MY!

252

Wspierających

47290 zł

Z całkowitej kwoty 44900 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt zostanie ufundowany 08.01.2017

Wesprzyj projekt

Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

21 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 5 zł lub więcej!

Prześlę Ci szeroki uśmiech (jak na zdjęciach)! :)

9 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 10 zł lub więcej!

Otrzymasz ode mnie mailowe, bądź facebookowe imienne podziękowania :)

37 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 25 zł lub więcej!

Wyślę do Ciebie Certyfikat Wspierającego wyprawę w wersji elektronicznej, a także mailowe/ facebook'owe imienne podziękowania.

20 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 35 zł lub więcej!

1) Otrzymasz wlepkę mocy Everteam2017!
2) Otrzymasz ode mnie mailowe lub facebook'owe imienne podziękowania.
3) Otrzymasz Certyfikat Wspierającego wyprawę w wersji DRUKOWANEJ.

19 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 55 zł lub więcej!

1) Otrzymasz ode mnie fantastyczne zdjęcie z wyprawy na Mount Everest, wywołane w formacie 15x20 cm, z podpisem i dedykacją!
2) Otrzymasz wlepkę mocy Everteam2017.
3) Otrzymasz ode mnie mailowe, bądź facebook'owe imienne podziękowania.
4) Wyślę do Ciebie pocztą Certyfikat Wspierającego wyprawę w wersji DRUKOWANEJ.
5) Otrzymasz bon o wartości 50 zł do wykorzystania na zakupy powyżej 190 zł w sklepie myweeride.pl.
6) Otrzymasz voucher -40% na produkty solankowe do kąpieli bez względu na wartość zamówienia, do wykorzystania w sklepie: www.salcosklep.pl

23 Wspierających
Pozostało: 2 z 6

Nagroda za 75 zł lub więcej!

Pakiet Extra Wild Willy Jerky Beef:
5 x op. 50g wysokiej jakości suszonej wołowiny - wyrób polski, ręcznie robiony! Wartość rynkowa: 74,95 zł.
Nagroda limitowana - 6 szt.

4 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 80 zł lub więcej!

1) Wyślę do Ciebie pocztówkę bezpośrednio z wyprawy z Nepalu z podpisami naszego górskiego teamu - Everteam2017!
2) Twoje imię i nazwisko (lub wskazanej przez Ciebie osoby) zostanie wpisane na kolorową, tybetańską flagę modlitewną, którą rozwieszę w Everest Base Camp na wys. 5.334 m n.p.m. Tybetańczycy wierzą, że ta praktyka zwiększa powodzenie w życiu wskazanej na fladze osoby. Sprzyjających sił i dobrej energii nigdy za wiele! :)
3) Otrzymasz ode mnie fantastyczne zdjęcie z wyprawy na Mount Everest, wywołane w formacie 15x20 cm, z podpisem i dedykacją.
4) Otrzymasz Certyfikat Wspierającego wyprawę w wersji drukowanej.
5) Otrzymasz bon o wartości 50 zł do wykorzystania na zakupy powyżej 190 zł w sklepie myweeride.pl.
6) Otrzymasz voucher -40% na produkty solankowe do kąpieli bez względu na wartość zamówienia, do wykorzystania w sklepie: www.salcosklep.pl

32 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 100 zł lub więcej!

1) Otrzymasz imienne podziękowania w formie nagrania z Everest Base Camp 5.334 m n.p.m., które opublikuję na funpage’u Everteam2017.
2) Wyślę do Ciebie pocztówkę bezpośrednio z wyprawy z Nepalu z podpisami naszego górskiego teamu - Everteam2017!
3) Twoje imię i nazwisko (lub wskazanej przez Ciebie osoby) zostanie wpisane na kolorową, tybetańską flagę modlitewną, którą rozwieszę w Everest Base Camp. Tybetańczycy wierzą, że ta praktyka zwiększa powodzenie w życiu wskazanej na fladze osoby. Sprzyjających sił i dobrej energii nigdy za wiele! :)
4) Otrzymasz ode mnie fantastyczne zdjęcie z wyprawy na Mount Everest, wywołane w formacie 15x20 cm, z podpisem i dedykacją.
5) Otrzymasz Certyfikat Wspierającego wyprawę w wersji drukowanej.
6) Otrzymasz bon o wartości 50 zł do wykorzystania na zakupy powyżej 190 zł w sklepie myweeride.pl.
7) Otrzymasz op. 30g najlepszej jakości, polskiej produkcji suszonej wołowiny Wild Willy Beef Jerky.
8) Otrzymasz voucher -40% na produkty solankowe do kąpieli bez względu na wartość zamówienia, do wykorzystania w sklepie: www.salcosklep.pl

35 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 150 zł lub więcej!

1) Trafią do Ciebie kolorowe, tybetańskie flagi modlitewne, nieodłączny symbol himalajskich szlaków. W buddyzmie tybetańskim wierzy się, że oczyszczają okolicę i chronią ludzi od złych wypadków.
2) Otrzymasz imienne podziękowania w formie nagrania z Everest Base Camp 5.334 m n.p.m., które opublikuję na funpage’u Everteam2017.
3) Wyślę do Ciebie pocztówkę bezpośrednio z wyprawy z Nepalu z podpisami naszego górskiego teamu - Everteam2017!
4) Twoje imię i nazwisko (lub wskazanej przez Ciebie osoby) zostanie wpisane na kolorową, tybetańską flagę modlitewną, którą rozwieszę w Everest Base Camp. Tybetańczycy wierzą, że ta praktyka zwiększa powodzenie w życiu wskazanej na fladze osoby. Sprzyjających sił i dobrej energii nigdy za wiele! :)
5) Otrzymasz ode mnie fantastyczne zdjęcie z wyprawy na Mount Everest, wywołane w formacie 15x20 cm, z podpisem i dedykacją.
6) Otrzymasz Certyfikat Wspierającego wyprawę w wersji drukowanej.
7) Otrzymasz bon o wartości 50 zł do wykorzystania na zakupy powyżej 190 zł w sklepie myweeride.pl.
8) Otrzymasz op. 30g najlepszej jakości, polskiej produkcji suszonej wołowiny Wild Willy Beef Jerky.
9) Otrzymasz voucher -40% na produkty solankowe do kąpieli bez względu na wartość zamówienia, do wykorzystania w sklepie: www.salcosklep.pl

23 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 200 zł lub więcej!

1) Zapraszam Cię do udziału w specjalnej prelekcji /slajdowisku powyprawowym.
2) Trafią do Ciebie kolorowe, tybetańskie flagi modlitewne, nieodłączny symbol himalajskich szlaków. W buddyzmie tybetańskim wierzy się, że oczyszczają okolicę i chronią ludzi od złych wypadków.
3) Otrzymasz imienne podziękowania w formie nagrania z Everest Base Camp 5.334 m n.p.m., które opublikuję na funpage’u Everteam2017.
4) Wyślę do Ciebie pocztówkę bezpośrednio z wyprawy z Nepalu z podpisami naszego górskiego teamu - Everteam2017!
5) Twoje imię i nazwisko (lub wskazanej przez Ciebie osoby) zostanie wpisane na kolorową, tybetańską flagę modlitewną, którą rozwieszę w Everest Base Camp. Tybetańczycy wierzą, że ta praktyka zwiększa powodzenie w życiu wskazanej na fladze osoby. Sprzyjających sił i dobrej energii nigdy za wiele! :)
6) Otrzymasz ode mnie fantastyczne zdjęcie z wyprawy na Mount Everest, wywołane w formacie 15x20 cm, z podpisem i dedykacją.
7) Otrzymasz Certyfikat Wspierającego wyprawę w wersji drukowanej.
8) Otrzymasz bon o wartości 50 zł do wykorzystania na zakupy powyżej 190 zł w sklepie myweeride.pl.
9) Otrzymasz op. 30g najlepszej jakości, polskiej produkcji suszonej wołowiny Wild Willy Beef Jerky.
10) Otrzymasz voucher -40% na produkty solankowe do kąpieli bez względu na wartość zamówienia, do wykorzystania w sklepie: www.salcosklep.pl

11 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 250 zł lub więcej!

1) Otrzymasz mapę Sagarmatha National Park przywiezioną z Nepalu – dokładnie taką, jaką będziemy posługiwać się podczas wyprawy!
2) Zapraszam Cię do udziału w specjalnej prelekcji /slajdowisku powyprawowym. Poinformuję Cię o nim od razu po ustaleniu terminu.
3) Otrzymasz imienne podziękowania w formie nagrania z Everest Base Camp 5.334 m n.p.m., które opublikuję na funpage’u Everteam2017.
4) Wyślę do Ciebie pocztówkę bezpośrednio z wyprawy z Nepalu z podpisami naszego górskiego teamu - Everteam2017!
5) Twoje imię i nazwisko (lub wskazanej przez Ciebie osoby) zostanie wpisane na kolorową, tybetańską flagę modlitewną, którą rozwieszę w Everest Base Camp. Tybetańczycy wierzą, że ta praktyka zwiększa powodzenie w życiu wskazanej na fladze osoby. Sprzyjających sił i dobrej energii nigdy za wiele! :)
6) Otrzymasz ode mnie fantastyczne zdjęcie z wyprawy na Mount Everest, wywołane w formacie 15x20 cm, z podpisem i dedykacją.
7) Otrzymasz Certyfikat Wspierającego wyprawę w wersji drukowanej.
8) Otrzymasz bon o wartości 50 zł do wykorzystania na zakupy powyżej 190 zł w sklepie myweeride.pl.
9) Otrzymasz op. 30g najlepszej jakości, polskiej produkcji suszonej wołowiny Wild Willy Beef Jerky.
10) Otrzymasz voucher -40% na produkty solankowe do kąpieli bez względu na wartość zamówienia, do wykorzystania w sklepie: www.salcosklep.pl

8 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 350 zł lub więcej!

1) Zapraszam Cię do wspólnego startu w zawodach biegowych, w jednym z biegów Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich na odcinku 23 km (Uwaga! dostępne również wersje: 3,7km, 5,7 km, 11,6 km). Zawody w lutym bądź marcu. Rejestracja w zakresie wspierającego.
2) Zapraszam Cię również do udziału w specjalnej prelekcji /slajdowisku powyprawowym.
3) Otrzymasz imienne podziękowania w formie nagrania z Everest Base Camp 5.334 m n.p.m., które opublikuję na funpage’u Everteam2017.
4) Wyślę do Ciebie pocztówkę bezpośrednio z wyprawy z Nepalu z podpisami naszego górskiego teamu - Everteam2017!
5) Twoje imię i nazwisko (lub wskazanej przez Ciebie osoby) zostanie wpisane na kolorową, tybetańską flagę modlitewną, którą rozwieszę w Everest Base Camp. Tybetańczycy wierzą, że ta praktyka zwiększa powodzenie w życiu wskazanej na fladze osoby. Sprzyjających sił i dobrej energii nigdy za wiele! :)
6) Otrzymasz ode mnie fantastyczne zdjęcie z wyprawy na Mount Everest, wywołane w formacie 15x20 cm, z podpisem i dedykacją.
7) Otrzymasz Certyfikat Wspierającego wyprawę w wersji drukowanej.
8) Otrzymasz bon o wartości 50 zł do wykorzystania na zakupy powyżej 190 zł w sklepie myweeride.pl.
9) Otrzymasz op. 30g najlepszej jakości, polskiej produkcji suszonej wołowiny Wild Willy Beef Jerky.
10) Otrzymasz voucher -40% na produkty solankowe do kąpieli bez względu na wartość zamówienia, do wykorzystania w sklepie: www.salcosklep.pl

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 500 zł lub więcej!

1) Przyniosę dla Ciebie kamień z Mt. Everest!
2) Zapraszam Cię również do udziału w specjalnej prelekcji /slajdowisku powyprawowym.
3) Otrzymasz imienne podziękowania w formie nagrania z Everest Base Camp 5.334 m n.p.m., które opublikuję na funpage’u Everteam2017.
4) Wyślę do Ciebie pocztówkę bezpośrednio z wyprawy z Nepalu z podpisami naszego górskiego teamu - Everteam2017!
5) Twoje imię i nazwisko (lub wskazanej przez Ciebie osoby) zostanie wpisane na kolorową, tybetańską flagę modlitewną, którą rozwieszę w Everest Base Camp. Tybetańczycy wierzą, że ta praktyka zwiększa powodzenie w życiu wskazanej na fladze osoby. Sprzyjających sił i dobrej energii nigdy za wiele! :)
6) Otrzymasz ode mnie fantastyczne zdjęcie z wyprawy na Mount Everest, wywołane w formacie 15x20 cm, z podpisem i dedykacją.
7) Otrzymasz Certyfikat Wspierającego wyprawę w wersji drukowanej.
8) Otrzymasz bon o wartości 50 zł do wykorzystania na zakupy powyżej 190 zł w sklepie myweeride.pl.
9) Otrzymasz op. 30g najlepszej jakości, polskiej produkcji suszonej wołowiny Wild Willy Beef Jerky.
10) Otrzymasz voucher -40% na produkty solankowe do kąpieli bez względu na wartość zamówienia, do wykorzystania w sklepie: www.salcosklep.pl

7 Wspierających
Pozostało: 8 z 10

Nagroda za 600 zł lub więcej!

1) Otrzymasz bon o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie YETI – polskiego producenta najwyższej jakości odzieży i śpiworów puchowych. Bon do wykorzystania od marca do sierpnia 2017 – 10 sztuk.
2) Przyniosę dla Ciebie kamień z Mt. Everest!
3) Zapraszam Cię również do udziału w specjalnej prelekcji /slajdowisku powyprawowym.
4) Otrzymasz imienne podziękowania w formie nagrania z Everest Base Camp 5.334 m n.p.m., które opublikuję na funpage’u Everteam2017.
5) Wyślę do Ciebie pocztówkę bezpośrednio z wyprawy z Nepalu z podpisami naszego górskiego teamu - Everteam2017!
6) Twoje imię i nazwisko (lub wskazanej przez Ciebie osoby) zostanie wpisane na kolorową, tybetańską flagę modlitewną, którą rozwieszę w Everest Base Camp. Tybetańczycy wierzą, że ta praktyka zwiększa powodzenie w życiu wskazanej na fladze osoby. Sprzyjających sił i dobrej energii nigdy za wiele! :)
7) Otrzymasz ode mnie fantastyczne zdjęcie z wyprawy na Mount Everest, wywołane w formacie 15x20 cm, z podpisem i dedykacją.
8) Otrzymasz Certyfikat Wspierającego wyprawę w wersji drukowanej.
9) Otrzymasz bon o wartości 50 zł do wykorzystania na zakupy powyżej 190 zł w sklepie myweeride.pl.
10) Otrzymasz op. 30g najlepszej jakości, polskiej produkcji suszonej wołowiny Wild Willy Beef Jerky.

2 Wspierających
Pozostało: 15 z 16

Nagroda za 800 zł lub więcej!

1) Spośród wspierających tą kwotą wylosuję 1 osobę, która otrzyma czekan, używany w trakcie wyprawy na Mount Everest.
2) Otrzymasz voucher w wysokości 100 zł do wykorzystania w Szkole Wspinania Drytooling.com.pl przy zapisie na kurs skałkowy lub kurs drytoolingu lub kurs wspinaczki po drogach ubezpieczonych. Wszystkie kursy prowadzone są przez certyfikowanego instruktora i wielokrotnego mistrza w drytoolingu - Damiana Granowskiego. Po odbyciu kursu otrzymasz Certyfikat ukończenia kursu.
3) Zapraszam Cię również do udziału w specjalnej prelekcji /slajdowisku powyprawowym.
4) Otrzymasz imienne podziękowania w formie nagrania z Everest Base Camp 5.334 m n.p.m., które opublikuję na funpage’u Everteam2017.
5) Wyślę do Ciebie pocztówkę bezpośrednio z wyprawy z Nepalu z podpisami naszego górskiego teamu - Everteam2017!
6) Twoje imię i nazwisko (lub wskazanej przez Ciebie osoby) zostanie wpisane na kolorową, tybetańską flagę modlitewną, którą rozwieszę w Everest Base Camp. Tybetańczycy wierzą, że ta praktyka zwiększa powodzenie w życiu wskazanej na fladze osoby. Sprzyjających sił i dobrej energii nigdy za wiele! :)
7) Otrzymasz ode mnie fantastyczne zdjęcie z wyprawy na Mount Everest, wywołane w formacie 15x20 cm, z podpisem i dedykacją.
8) Otrzymasz Certyfikat Wspierającego wyprawę w wersji drukowanej.
9) Otrzymasz bon o wartości 50 zł do wykorzystania na zakupy powyżej 190 zł w sklepie myweeride.pl.
10) Otrzymasz op. 30g najlepszej jakości, polskiej produkcji suszonej wołowiny Wild Willy Beef Jerky.

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 1000 zł lub więcej!

1) Otrzymasz relację z pierwszej ręki o wyprawie na Mount Everest w trakcie wspólnego, pysznego obiadu (koszt po mojej stronie). Możemy spotkać się w Krakowie, Rzeszowie lub okolicach.
2) Przyniosę dla Ciebie kamień z Mt. Everest!
3) Otrzymasz imienne podziękowania w formie nagrania z Everest Base Camp 5.334 m n.p.m., które opublikuję na funpage’u Everteam2017.
4) Wyślę do Ciebie pocztówkę bezpośrednio z wyprawy z Nepalu z podpisami naszego górskiego teamu - Everteam2017!
5) Twoje imię i nazwisko (lub wskazanej przez Ciebie osoby) zostanie wpisane na kolorową, tybetańską flagę modlitewną, którą rozwieszę w Everest Base Camp. Tybetańczycy wierzą, że ta praktyka zwiększa powodzenie w życiu wskazanej na fladze osoby. Sprzyjających sił i dobrej energii nigdy za wiele! :)
6) Otrzymasz ode mnie fantastyczne zdjęcie z wyprawy na Mount Everest, wywołane w formacie 15x20 cm, z podpisem i dedykacją.
7) Osobiście wręczę Ci Certyfikat Wspierającego wyprawę w wersji drukowanej.
8) Otrzymasz bon o wartości 50 zł do wykorzystania na zakupy powyżej 190 zł w sklepie myweeride.pl.
9) Otrzymasz op. 30g najlepszej jakości, polskiej produkcji suszonej wołowiny Wild Willy Beef Jerky.

7 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 1500 zł lub więcej!

1) Otrzymasz ode mnie flagę Polski, którą będę mieć na szczycie Mount Everest z podpisami wszystkich uczestników wyprawy!
2) Otrzymasz relację z pierwszej ręki o wyprawie na Mount Everest w trakcie wspólnego, pysznego obiadu (koszt po mojej stronie). Możemy spotkać się w Krakowie, Rzeszowie lub okolicach.
3) Otrzymasz imienne podziękowania w formie nagrania z Everest Base Camp 5.334 m n.p.m., które opublikuję na facebookowym funpage’u Everteam2017.
4) Wyślę do Ciebie pocztówkę bezpośrednio z wyprawy z Nepalu z podpisami naszego górskiego teamu - Everteam2017!
5) Twoje imię i nazwisko (lub wskazanej przez Ciebie osoby) zostanie wpisane na kolorową, tybetańską flagę modlitewną, którą rozwieszę w Everest Base Camp.
6) Otrzymasz ode mnie fantastyczne zdjęcie z wyprawy na Mount Everest, wywołane w formacie 15x20 cm, z podpisem i dedykacją.
7) Osobiście wręczę Ci Certyfikat Wspierającego wyprawę w wersji drukowanej.
8) Otrzymasz bon o wartości 50 zł do wykorzystania na zakupy powyżej 190 zł w sklepie myweeride.pl.
9) Otrzymasz op. 30g najlepszej jakości, polskiej produkcji suszonej wołowiny Wild Willy Beef Jerky.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 2000 zł lub więcej!

1) Zapraszam Ciebie i bliską Ci osobę (2 osoby) na całodniowy, rekreacyjno-wspinaczkowy wypad w skałki Jury Krakowsko-Częstochowskiej w grupie do 6 osób z instruktorem Szkoły Wspinania Drytooling.com.pl, wielokrotnym mistrzem w drytoolingu - Damianem Granowskim. Uwaga! Opcja dla wszystkich bez względu na stopień zaawansowania we wspinaniu, również dla początkujących.
2) Otrzymasz imienne podziękowania w formie nagrania z Everest Base Camp 5.334 m n.p.m., które opublikuję na funpage’u Everteam2017.
3) Wyślę do Ciebie pocztówkę bezpośrednio z wyprawy z Nepalu z podpisami naszego górskiego teamu - Everteam2017!
4) Twoje imię i nazwisko (lub wskazanej przez Ciebie osoby) zostanie wpisane na kolorową, tybetańską flagę modlitewną, którą rozwieszę w Everest Base Camp.
5) Otrzymasz ode mnie fantastyczne zdjęcie z wyprawy na Mount Everest, wywołane w formacie 15x20 cm, z podpisem i dedykacją.
6) Osobiście wręczę Ci Certyfikat Wspierającego wyprawę w wersji drukowanej.
7) Otrzymasz bon o wartości 50 zł do wykorzystania na zakupy powyżej 190 zł w sklepie myweeride.pl.
8) Otrzymasz op. 30g najlepszej jakości, polskiej produkcji suszonej wołowiny Wild Willy Beef Jerky.

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 3000 zł lub więcej!

1) Zapraszam Ciebie i bliską Ci osobę (2 osoby) na 2-DNIOWY (weekend), rekreacyjno-wspinaczkowy wypad w skałki Jury Krakowsko-Częstochowskiej w grupie do 6 osób z instruktorem Szkoły Wspinania Drytooling.com.pl, wielokrotnym mistrzem w drytoolingu - Damianem Granowskim. Uwaga! Nagroda Z NOCLEGIEM w prywatnym, nowoczesnym apartamencie W CENTRUM KRAKOWA! Uwaga! Opcja dla wszystkich bez względu na stopień zaawansowania we wspinaniu, również dla początkujących możliwa do realizacji w okresie letnim. Wspierając tą kwotą otrzymasz również nagrody od 1) do 11) oraz Certyfikat Wspierającego w wersji drukowanej.
2) Otrzymasz imienne podziękowania w formie nagrania z Everest Base Camp 5.334 m n.p.m., które opublikuję na funpage’u Everteam2017.
3) Wyślę do Ciebie pocztówkę bezpośrednio z wyprawy z Nepalu z podpisami naszego górskiego teamu - Everteam2017!
4) Twoje imię i nazwisko (lub wskazanej przez Ciebie osoby) zostanie wpisane na kolorową, tybetańską flagę modlitewną, którą rozwieszę w Everest Base Camp.
5) Otrzymasz ode mnie fantastyczne zdjęcie z wyprawy na Mount Everest, wywołane w formacie 15x20 cm, z podpisem i dedykacją.
6) Osobiście wręczę Ci Certyfikat Wspierającego wyprawę w wersji drukowanej.
7) Otrzymasz bon o wartości 50 zł do wykorzystania na zakupy powyżej 190 zł w sklepie myweeride.pl.
8) Otrzymasz op. 30g najlepszej jakości, polskiej produkcji suszonej wołowiny Wild Willy Beef Jerky.

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 6000 zł lub więcej!

Wizualizacja Twojej firmy/organizacji podczas wyprawy 'Najmłodsza Polka na Evereście - Ekspedycja 2017':
1) W Everest Base Camp nagram krótki film z podziękowaniami, promujący Twoją firmę,
2) Otrzymasz 4 zdjęcia z wyprawy z widocznym logo Twojej firmy,
3) Przekażę Ci wyjątkowy, drukowany Certyfikat Wspierającego wyprawę,
4) Logotyp Twojej firmy znajdzie się na oficjalnej stronie wyprawy www.everteam.pl oraz funpage’u.

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 15000 zł lub więcej!

Zostaniesz SPONSOREM wyprawy 'Najmłodsza Polka na Evereście - Ekspedycja 2017':
1) Przyjadę do siedziby Twojej firmy/ organizacji aby opowiedzieć o wyprawie na Mt.Everest.
2) Otrzymasz pakiet 10+ zdjęć z wyprawy z logo Twojej firmy,
3) W Everest Base Camp nagram krótki film z podziękowaniami, promujący Twoją firmę,
4) Logotyp Twojej firmy znajdzie się na moim ubraniu ekspedycyjnym, plecakach, oficjalnej stronie wyprawy www.everteam.pl, funpage’u oraz wszystkich materiałach medialnych, informacyjnych i reklamowych,
5) Przekażę Ci wyjątkowy, drukowany Certyfikat Wspierającego wyprawę.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 20000 zł lub więcej!

Zostaniesz SPONSOREM wyprawy 'Najmłodsza Polka na Evereście 2017 - Ekspedycja 2017':
Oferuję Ci między innymi:
1) ZDJĘCIE ZE SZCZYTU MT.EVEREST Z FLAGĄ TWOJEJ FIRMY,
2) Przyjadę do siedziby Twojej firmy/ organizacji aby opowiedzieć o wyprawie na Mount Everest.
3) Pakiet 20+ zdjęć z wyprawy z logo Twojej firmy,
4)W Everest Base Camp nagram krótki film z podziękowaniami, promujący Twoją firmę,
5) Logotyp Twojej firmy znajdzie się na moim ubraniu ekspedycyjnym, plecakach, oficjalnej stronie wyprawy
www.everteam.pl, funpage’u oraz wszystkich materiałach medialnych, informacyjnych i reklamowych,
6) przekażę Ci wyjątkowy, drukowany Certyfikat Wspierającego wyprawę.

0 Wspierających

O Projektodawcy

Sylwia Bajek

Sylwia Bajek

Kraków, Poland

Sylwia Bajek, 25 lat, pochodzi z Rzeszowa.
Podróżniczka, miłośniczka wspinaczki skałkowej, fotografii reportażu, poczucia wolności, minimalizmu, \'dziania się\'...
Biega maratony, jest stałą członkinią ekipy biegaczy
‘42 do Szczęścia’.
Przygotowuje się do realizacji jednego z największych dotychczasowych wyzwań i marzeń: projektu
Najmłodsza Polka na Evereście (rocznik \'91) zaplanowanego na wiosnę 2017 roku. Na swoim górskim koncie ma m.in. Denali, Island Peak.
Na co dzień studentka Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, projektantka identyfikacji wizualnych brandu, marketingowiec.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: