Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Małgorzata Sn

Małgorzata Sn

Moje codzienne życie łączę z oberwacją ludzi, próbą zrozumienia innych i siebie . Idę tam, gdzie widzę nowe drogi, gdzie mogę odkryć miejsca, w których jeszcze nie byłam.
Uwielbiam góry i czerpię wielką radość z każdej kolejnej wyprawy. Natura uspokaja mnie i pozwala odpocząć, zatrzymać się na chwilą. Czas spędzony przy ognisku, balans i harmonia, ludzie, z którymi warto się rozwijać to największe dobro, jakie mnie otacza.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3758 PLN z 16500 PLN

31 Wspierający

8 dni do zakończenia

22%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 26.01.2021.

Nadzieja umiera przedostatnia, ostatni umiera człowiek

This project is also available in english version. Click here to change language.

O projekcie

Cel projektu

 

Jestem tutaj, ponieważ chciałabym spełnić jedno z moich marzeń, dlatego dziś przychodzę do Ciebie z Nadzieją...

 

Nazywam się Małgorzata Surzyn i jestem autorką powieści psychologicznej, powieści poetyckiej: "Nadzieja umiera przedostatnia, ostatni umiera człowiek".

Książka, którą chcę Ci zaprezentować, to nie zbiór wierszy, to powieść z fabułą. Historia utraconej indywidualności, podróż w najciemniejsze zakamarki naszego umysłu, aby zrozumieć: kim jesteśmy i dokąd zmierzamy.

 

Celem projektu jest druk książki, wydanie audiobooka, promocja, ale również moim wielkim marzeniem jest przetłumaczyć książkę na język angielski, aby ta dotarła do jak największej ilości ludzi na świecie.

 

Budżet projektu:

 

- druk 1500 egzemplarzy ok 6000 ZŁ

- audiobook ok 6000 ZŁ

- tłumaczenie na język angielski ok 4500 ZŁ

O czym jest ta książka?

 

Ta opowieść to głos człowieka; obraz ludzki w katastrofie swoich własnych przekonań. To ostatni przystanek; a może jednak pierwszy? Co bardziej nas unicestwia: świat, czy my sami? Tak często widzimy brutalny świat, gdzie łagodność i wrażliwość człowieka umiera; gdzie umieramy wewnętrznie. Czy potrafimy przyjąć przysłowiową pomocną dłoń, na którą tak często czekamy…

 

Dlaczego taki temat?

 

Ponieważ teraz jest czas na CZŁOWIEKA - teraz jest czas na prawdę. Bo jeśli nie teraz, to kiedy? Gdzie podążamy i czy to podróż w nieznane? Czy Twoja droga jest zgodna z Tobą? Czy jesteś w miejscu, w którym zawsze chciałeś być, czy przed sobą uciekasz? Gdzie podział się obraz z dzieciństwa, błysk w oku i ta dobra treść życia. Tysiące pytań - ile znasz odpowiedzi?

 

Blokady, ktore musimy zdjąć z naszych umysłów, to nasze zakorzenione prawdy, które często nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.  Tylko my sami jestśmy sobie w stanie pomóc poprzez zmianę przekonań i zachowań. Skoro innym się udało, to nam się też uda.

 

Jedna decyzja - Twoja własna!

Jedteśmy niepowtarzalni i jedyni!

 

Realizacja: Ted Kul Photography

 

Dlaczego taki ważny temat?

 

Ponieważ często zachowujemy się niepoważnie. Oddalamy się coraz bardziej od innych, ale też oddalamy się od siebie. To błąd. Musimy wrócić na właściwe tory, tak, aby budząc się rano już nie iść w stronę przepaści, ale na drogę wejść - spełnionych marzeń.

 

Audiobook - fargment

Czyta: Łukasz Giętkowski

 

Dla kogo ta książka?

 

- jeżeli jesteś osobą dorosłą, jest to czas, aby przysiąść, zatrzymać się na chwilę i przeczytać dobrą lekturę o człowieku

 

- jeżeli jesteś osobą, która straciła sens życia i nadzieję, jest to czas, abyś się zatrzymał i pomyślał, ponieważ zawsze jest nowa droga, jest tu i teraz. I zawsze możemy zacząć od początku, musimy tylko chcieć

 

- dla osoby szczęśliwej jest to czas, kiedy będzie jeszcze bardziej utwierdzona w przekonaniu, że idzie dobrą i właściwą drogą

 

- dla młodzieży będzie to czas refleksji i pytania: dokąd zmierzają i jaką chcą wybrac drogę

 

 

O mnie

 

Całe życie człowiek podporządkowuje się komuś, lub czemuś, dając często przyzwolenie, aby los za nas decydował. W momencie, kiedy zrozumiałam, ze to ja powinnam kierować moim życiem wiele się zmieniło. Odkrywam wiele szczęścia, czasem poprzez ciężką drogę, ale powoli realizuję swoje marzenia. Kiedyś bez celu, teraz z pasją życia i uśmiechem na twarzy. Moim największym osiagięciem, które daje mi wartość w życiu, to napisanie tej książki. Jest ona moją nieustanną obserwacją ludzi i świata. Moim marzeniem jest zaistnieć na rynku literackim, ale jest coś ważniejszego: to każde ludzkie istnienie i na tym polu chiałabym dać ludziom wartość, czasem wskazówkę, a czasem ukojenie, dlatego moją misją jest tworzyć wartość w przekazie i jeżeli choć jedna osoba poczuje się lepiej, zrozumie coś bardziej, zdecyduje coś zmienić dzięki moim treściom, to będzie to dla mnie wielki sukces.

 

 

Od autorki

 

Przeraża mnie i czasem przerasta zło tego świata, oczy zamknięte na dobro i miłość, na drugiego człowieka. Smucą mnie osądy ludzi, którzy ranią, bo myślą, że mają do tego prawo, bo myślą, że są lepsi. Może dziś jest ich dobry czas, lecz nie wiedzą, że też mogą upaść bardzo nisko któregoś dnia.

Ale jest też piękno, które nas otacza, piękno w nas samych, utracona dobroć

i wrażliwość, którą możemy odzyskać. Brak wiary w siebie, osamotnienie i strach można przezwyciężyć, trzeba tylko wiedzieć, w jaki sposób. Może prawdziwym sensem istnienia jest właśnie poszukiwanie tej drogi?

 

 

Dedykuję tę książkę tym, którzy utracili swoje piękno i zwątpili w siebie. Marzę, by

nastał czas, aby podjęli próbę życia i uwierzyli w siebie tak, jak ja w nich wierzę, jak wierzą w nich przyjaciele, rodzina, a często nawet obcy ludzie, którzy obiektywnie

potrafią ocenić, jaki dar mają te osoby i jakie dobro potrafią wnieść w życie innych.

Dedykuję tę książkę tym, którzy boją się walczyć. Z wiarą w nich, że potrafią zmienić

swój los, że odnajdą się w końcu, czekam, aż zrobią pierwszy krok.

 

Dedykuję tę książkę wszystkim osamotnionym, ludziom w rozpaczy, którzy utracili swoich bliskich; z nadzieją, że poukładają swój los, że nie rozpadł się ich świat do końca – na milion kawałków i że odnajdą choć iskrę nadziei i światło na lepsze jutro. Samobójca, to człowiek, który nie zdążył się rozmyślić. Dedykuję równieżksiążke tym, którzy w pore się rozmyślili, zachowując największy skarb, jakim jest życie i pamiętając, że nadzieja umiera przedostatnia, ostatni umiera człowiek.

 

Z wyrazami  głebokiego szacunku i miłości

 

Małgorzata

 

 

Dlaczego taka forma finansowania?

 

Dziś mogę przekazać dobre słowo poprzez moją książkę. Jestem tu, ponieważ wierzę w dobroć i życzliwość ludzi. Każdy gest zostanie doceniony w przyszłości, choć nie zawsze będziemy o tym wiedzieć.

Każda finansowa ciegiełka zbuduje literacką przyszłość tej powieści o człowieku, oraz da innym nadzieję. Zapraszam do wspólnego uczestniczenia w tym projekcie.

Stwórzmy go razem :)

 

 

Za każde wsparcie bardzo, bardzo dziękuję :)

 

BARDZO WAŻNE!

 

- książki będą wysyłane 15-17 grudnia, aby dotarły przed święta, druga wysyłka po zakończeniu projektu

 

- spotkanie z autorem będzie zorganizowane po zakończeniu projektu, wtedy też ustalimy datę spotkania i miejsce, w ramach możliwośći w obecnej sytuacji, zgodnie z bezpieczeństwem i prawem.

 

- koszulki i bluzy: pierwsza wysyłka od 15-17 grudnia, druga wysyłka po zakończeniu projektu

 

- fotoksiążka: pierwsza wysyłka 15-17 grudnia, druga wysyka po zakończeniu projektu

 realizacja fotoksiażki 4-5 dni roboczych po otrzymaniu wszystkich materiałów)

 

- wiersz na życzenie - 2 dni robocze po przesłaniu informacji potzrebnych do stworzeniia wiersza

 

Zakończenia i realizacja projektu planowana jest 26 styczeń 2020 i po tej dacie nagrody trafią do darczyńców.

Lub szybciej ;) 

 

WAŻNE LINKI:

 

- tutaj jest dostęp do książki w języku polskim

 

- tutaj jest dostęp do książki w języku angielskim

 

- tutaj jest dostęp do Ebooka

 

- zapraszam na bloga - Przed Świtaniem - Facebooka

 

- zapraszam na stronę internetową

 

Proponowane nagrody:

 

- książka

- ebook

- wiersz na życzenie

- koszulki

- bluzy

 

- kurs online - darmowy udział w kursach 2021

 

ZOSTAŃ DZIENNIKARZEM

 

 

Sprawdź jak to działa tutaj

 

 

Kto prowadzi kurs?

 

 

Piotr Świątkowski 

 

Postaw na rozwój, profesjonalizm i nowe doświadczenie:

 

- kurs nie tylko dla dziennikarzy, ale również dla osób, które w przyszłości chcą budować swoją markę osobistą i kształtować profesjonalny obraz samego siebie

 

- kurs dla marketingowców i specjalistów PR

 

Zapraszam na stronę kursu tutaj

 

 

Opinie o autorce:

 

 

Maria: Autorka z niesamowitą odwagą i wyczuciem porusza bardzo ważny temat. Temat, którego wszyscy unikamy, boimy się o nim mówić i pytać. "Nadzieja..." to imponujących rozmiarów dzieło pisane wierszem, w którym każdy z nas może znaleźć swoje alter ego. Czytając, przechodzimy przez różne, czasem trudne etapy, by na końcu doświadczyć mitycznego katharsis. Obowiązkowa pozycja dla każdego, kto, w tak niepewnych ostatnio czasach, szuka własnej drogi.

 

Majka: Czytałam tę książkę z zapartym tchem, ze łzami w oczach i ciarkami na skórze. Nie ma takich słów, którymi mogę wyrazić, jak bardzo byłam i nadal jestem pod wielkim wrażeniem “magii” tej książki i olbrzymiego potencjału autorki. Czytając, a właściwie pochłaniając tę powieść przez głowę przechodziły tysiące myśli, bo oprócz tego, że treść porusza historię dzisiejszego człowieka aż do szpiku kości, to uświadamia, że w bliskiej osobie są ukryte pokłady niezwykłych zdolności, która z każdym dniem rozwija skrzydła i o której mogę wypowiadać się w samych superlatywach. Myślę, że książka zachwyci każdego, niezależnie od wieku i upodobań literackich. Ja dodatkowo zachwycam się fotografiami dołączonymi przez autorkę, które świetnie komponują się z powieścią i ją dopełnia. To jest pisane sercem 🙂

 

Anna: Świetna książka, którą bardzo łatwo się czyta. Mnie pochłonęła w jeden wieczór😊

 

Aga: Poetyckie ujęcie drogi życia, jaką człowiek przemierza, nieustannie natykając się na przeciwności. Autorka jednak odważnie nadaje kolorytu wszelkim wątpliwościom, stawia pytania, intryguje i motywuje do działania. Skutecznie i zdecydowanie! Polecam! Nadzieja umiera przedostatnia, ostatni umiera człowiek to nie kolejny tomik wierszy, a powieść poetycka z fabułą, która przeplata obrazy człowieczeństwa z utratą wiary, która jednocześnie otwiera nowe bramy poprzez uważność, zrozumienie i akceptację.

 

JEŚLI MASZ JAKIEŚ PYTANIE, NAPISZ DO MNIE: alfauk11@gmail.com

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 26.01.2021 12:12