Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jacek Kruczkowski

Jacek Kruczkowski

Warszawa

Archiwum X(ubs) - Tylko Prawda Jest Ciekawa

Napisz wiadomość do Projektodawcy

110 PLN z 10000 PLN

7 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.12.2015.

10.04.10 - Na Własne Oczy

O projekcie

 

CEL PROJEKTU

Chciałbym wydać książkę pt. "10.04.10 - Na Własne Oczy", która jest zbiorem relacji operatorów tv, którzy 10-go kwietnia byli w Smoleńsku. Wśród rozmówców jest min. Sławomir Wiśniewski, który był jedynym naocznym świadkiem katastrofy i który jako jedyny zrealizował zdjęcia na miejscu katastrofy. Relacje operatorów przedstawiają obraz tamtego tragicznego dnia, pokazują jak wyglądał tamten tragiczny dzień z drugiej strony ekranu.

AUTOR

Jestem absolwentem Wydziału Operatorskiego PWSFTviT w Łodzi, autorem kilkudzięsięciu reportaży i kilku filmów dokumentalnych. Między innymi.

"Tajemnice Układu Warszawskiego":  

https://www.youtube.com/watch?v=6Cn_KnYyBfY

"Egzekutorka":

https://www.youtube.com/watch?v=hZenxWdsF9U

"10.04.10 - Na Własne Oczy":

https://www.youtube.com/watch?v=V0r2CztEK20

 

 

 

O KSIĄŻCE

Czytelnik będzie miał wyjątkową okazję żeby zapoznać się z relacjami ludzi którzy tragiczne wydarzenia tamtego dnia, zobaczyli na własne oczy. Książka zostanie zilustrowana wieloma unikalnymi i nigdy wcześniej nie publikowanymi zdjęciami.

CO JUŻ ZOSTAŁO ZROBIONE

Książka zostałą już zredagowana, mam kilka projektów okładki,trwają ostatnie korekty i poprawki.  PWN książkę wyda i zajmie się dystrybucją. Biblioteka Narodowa nadała publikacji numer ISBN 978-83-943486-0-1

BUDŻET

Środki, które uda mi się zebrać w całości przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów związanych z wydaniem ksiązki: redakcja, korekta, projekt graficznym, skład i łamanie. Książka wydana zostanie w nakładzie 2 tys. egzemplarzy. Szacunkowy koszt wydania to 15 000 zł.

CO JEŚLI BUDŻET ZOSTANIE PRZEKROCZONY?

Jeżeli uda się zebrać wyższą kwotę to w całości zostanie ona przeznaczona na promocję książki i zwiekszenie jej nakładu.

DLACZEGO CROWDFUNDING?

Pozyskanie środków na druk książki poprzez crowdfunding będzie dla mnie dowodem, że nie tylko mi zależy na poznaniu prawdy o 10.04.10. Ta ksiażka będzie prologiem serii w której przedstawione i omówione zostana wszystkie hipotezy dotyczace przebiegu katastrofy.

KONTAKT

Na wszystkie pytania postaram się odpowiedziec emailowo: jacekkru@procomfort.pl

TERMIN REALIZACJI

Wszystkie prace związane ze składem, łamaniem i  drukiem chciałbym zakończyć do 15-go listopada 2015 roku.

AKTUALNOŚCI

Redakcja książki została zakończona. Trwa korekta i wybieramy zdjęcia.

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.12.2015 10:10