Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Grzegorz Sochań

Grzegorz Sochań

Kraków

Nazywam się Grzegorz Sochań, mam 27 lat, pochodzę z Krakowa. Od kilku lat przemieszczam się sporo po świecie i w rozkoszy opisuję to, czego doświadczam. W tym roku wydałem swoją pierwszą książkę "Na tropie zdumienia: Podróż w Nieznane". Lubuję się w cichej, radosnej kontemplacji i burzliwych, ekscytujących doznaniach, które nie pozwalają mi swobodnie oddychać. Lubię życie za jego prostotę i perfekcję w jednym.

"Grisza tropi zdumienie, żyje zmysłami i dzieli się swym odważnym wizjonerstwem. Podróżuje śladami ulubionych uczuć, w radości proponuje równowagę, harmonię i balans. Tańczy, lata, gwiżdże pod wiatr albo śni. Rzeźbi w ognisku po omacku…"

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1315 PLN z 2700 PLN

12 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

48%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.05.2017.

Na Tropie Zdumienia: Podróż w Nieznane

O projekcie

Na Tropie Zdumienia

 

To projekt filmowo-podróżniczy, który narodził się w mojej głowie 3 lata temu, kiedy wyruszałem w swoją pierwszą daleką podróż - do Indii. Jak się z biegiem czasu okazało, podróż ta okazała się być punktem zwrotnym w moim życiu, ponieważ tak bardzo zafascynowało mnie odkrywanie nieznanych miejsc, ludzi, doświadczeń, że postanowiłem nie wracać do osiadłego w jednym miejscu trybu życia, zacząć uparcie spełniać swoje kolejne marzenia, a z podróży zrobić swój pomysł na życie. Z uporządkowania moich trzyletnich notatek powstała moja pierwsza książka pt. „Na tropie zdumienia: Podróż w Nieznane”.

 

 

Podróż w Nieznane” to zaproszenie dla Czytelnika do odkrywania swojego ukrytego potencjału i zachęta do śmiałego i szczerego rozwijania swoich pasji. To portal prowadzący do magicznych przestrzeni marzeń, snów i wizji. Podróż Autora jest jednocześnie tłem i trampoliną dla transformacji Świadomości, która zachodzi u niego dzięki pracy nad swoim systemem wierzeń, świadomemu ukierunkowaniu swoich energii oraz skupieniu na szczerości wobec swoich potrzeb i pragnień. Tekst jest niezwykłą inspiracją do wprowadzania odważnych zmian w swoim życiu oraz czerpania radości z każdego kolejnego doświadczenia.

 

 

Monotonna, mechaniczna praca i rutyna życia codziennego w miejskiej przestrzeni wydała mi się w pewnym momencie zbyt frustrująca i zwyczajnie za ciasna. Stwierdziłem, że potrzebuję zaczerpnięcia świeżego powietrza i zmiany perspektywy widzenia. Wyjechałem więc z tęsknotą za czymś nowym, w poszukiwaniu spełnienia, pasji, radości. Czegoś co pozwoliłoby mi żyć pełnią życia. W trakcie podążania za swoją pasją, powoli zacząłem odnajdywać je wszystkie – spełnienie, spokój, radość – i o tym właśnie jest mój projekt: O odnajdywaniu w sobie nowych pasji i radości. O odważnych zmianach, których warto dokonywać w swoim życiu, wreszcie, o czerpaniu nauki z każdego kolejnego doświadczenia. Nie sprzedaję wyuczonej teorii z książek a staram się dzielić tym, co wynoszę z konfrontacji ze swoimi codziennymi wyzwaniami. Uwielbiam otwierać ludzki potencjał, który często jest zakurzony grubą warstwą kulturowych uwarunkowań, zaleceń i nakazów, wyuczonych negatywnych konwencji i tendencji myślowych.

 

Kanał YouTube

 

 

 

Ponieważ moje życie nabrało rozpędu i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić, zaczęła się równocześnie zmieniać forma, w jakiej chciałbym się dzielić swoimi podróżniczymi przygodami. Wersja filmowania i rejestrowania swoich doświadczeń w formie zdjęć i filmów jest mi równie bliska, co zapisywanie ich w formie zdań twierdzących. Uwielbiam bawić się kamerą i odkrywać, co ma do zaoferowania. Uwielbiam równocześnie pracować nad swoimi montażowymi umiejętnościami i tworzyć coraz przyjemniejsze w odbiorze filmy dokumentujące odwiedzone przeze mnie miejsca. Kanał YouTube jest moim pomysłem na przybliżenie internautom egzotycznych plam na mapie, do których sami nie mogą w tym momencie dotrzeć. W rozwoju mojego kanału YouTube zamierzam skupić się na warstwie zarówno formy jak i treści kolejnych produkcji. 

  • Motywację do ufania swojej intuicji oraz wskrzeszanie pozytywnych wartości

  • Inspirację do słuchania swojego serca i wesołego kroczenia jego śladami

  • Relację najbardziej ekscytujących doświadczeń z egzotycznych miejsc

    (tegoroczne plany: Islandia, Wietnam, Iran, Kostaryka)

  • Niespodzianki (niełatwo przewidzieć, co mi strzeli do mojej pustej głowy)

  • Motto przewodnie: „Rób tylko to, co kochasz. Codziennie. Bój się, ale rób!”

 

Cele zbiórki

 

Ponieważ w trakcie podróży po Ameryce Południowej, zarówno moja kamera jak i aparat fotograficzny zostały skradzione, głównym celem zbiórki jest zakup nowego aparatu fotograficznego z możliwością zapisu filmów w jakości HD (myślę o zakupie Panasonica Lumix DMC-G7, gdyż jest stosunkowo tani a oferuje wszelkie niezbędne parametry odpowiednie dla moich potrzeb). Jeśli udałoby mi się zebrać więcej środków (ok. 130% głównego budżetu projektu) mógłbym pozwolić sobie na zakup stabilizatora FlyCam do tego aparatu, czyniąc zapis filmów znacznie "miękkszym", a przez to przyjemniejszym w odbiorze. Przy uzyskaniu jeszcze większego wsparcia, mógłbym zaopatrzyć się w lepszy obiektyw. 

 

 Nagrody

 

Za wasze finansowe wsparcie jestem w stanie zaoferować Wam moją książkę w dwóch formatach elektronicznych (e-book, audiobook) oraz w formacie drukowanym, który jest bogato ilustrowany zdjęciami z moich podróży. . Dla tych z was, którzy zechcieliby okazać się hojniejsi, jestem w stanie przygotować specjalne wydanie odcinka mojego vloga. Nagrodami będą również grafiki z podziękowaniami oraz podziękowania na oficjalnym facebookowym fanpagu. Oprócz tego przewiduję kubki oraz filiżanki z logotypem Kanału YouTube. Dla chętnych pojawią się również przypinki. Chwilę po zakończeniu projektu będę w stanie zrealizować wysyłkę elektroniczną i standardową książki oraz grafik. Na rozmowy jestem otwarty zawsze, a na realizację odcinka specjalnego trzeba będzie poczekać, aż znajdę się w kolejnym "nieznanym". 

 

 

Kontakt

 

Zapraszam do odwiedzania mojego bloga

(w celu bezpośredniego kontaktu - zakładka Otwarta Linia Marzeń, lub bezpośrednio na grisza@natropiezdumienia.com)

www.natropiezdumienia.com

subskrybcji Kanału YouTube

www.youtube.com/griszanatropiezdumienia

oraz dołączenia do fanpage'u na Facebooku, gdzie wszelkie nowinki

www.facebook.com/NaTropieZdumienia

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.05.2017 16:04