Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

MysteryTV

MysteryTV

Ostrołęka, Polska

Kanał MysteryTV powstał w styczniu 2014 roku, zaś jego założycielem był Jakub Rutka. Początkowo kanał miał prezentować krótkie filmy dokumentalne na temat zjawisk paranormalnych, niewyjaśnionych zbrodni i teorii spiskowych. Z czasem na kanale zaczęły pojawiać się creepypasty, które przyciągnęły duże grono stałych widzów. Dziś kanał MysteryTV jest jednym z popularniejszych kanałów o tej tematyce. Gościł na Dniach Fantastyki we Wrocławiu, gdzie członkowie prowadzili warsztaty pisarskie oraz panele na temat zjawisk paranormalnych.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3851 PLN z 3500 PLN

55 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

110%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.11.2016.

MysteryTV - Produkcja filmowa

O projekcie


"Eee, nie ma sensu wpłacać! I tak nie uzbierają 9 tysięcy!" pomyślało 180 osób mając swobodnie minimum 50 złotych.

Właśnie gdyby te 180 osób wpłaciło owe 50 złotych, uzbierałaby się cała suma!

Nie pozwól, by taki sposób myślenia zawitał do Twojej głowy. Nie patrz na to, co zrobili, robią lub będą robić inni. My tę prośbę kierujemy do CIEBIE! Nie do nich, nie do niego ani do niej. Do Ciebie!

Przyznaj, słuchasz naszych past? 


Oglądasz nasze filmy?

Słuchasz maszych transmisji na żywo?

Skoro tu jesteś, to na pewno na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś "tak". Całkiem mozliwe, że nie zastanawiałeś się jednak, ile czasu potrzeba na napisanie takiej pasty lub serii, nagranie, zmontowanie, skomponowanie muzyki. My zastanawiamy się nad tym tylko czasami. Ale mimo tego, że pochłania to bardzo dużo czasu, chcemy iść dalej. Jednak to, czy pójdziemy dalej, zależy teraz tylko i wyłącznie od Ciebie. Nie od niego, nie od niej... od Ciebie.

 

Kilka miesięcy temu postanowiliśmy wyjść poza obszar opowiadań grozy z lektorem. Tym samym nakręciliśmy pierwszy w karierze krótkometrażowy film grozy pt. "Odkupienie".

Film został zrealizowany tylko jednym aparatem zaś za oświetlenie służyła lampka biurkowa. Mimo to, został niesamowicie ciepło przyjęty przez widzów. Od tamtej pory otrzymujemy dużo wiadomości i komentarzy, w których prosicie o kolejną część filmu lub zupełnie nowe produkcje fimowe. Spora część z Was zadaje nam pytania o to jak pisać opowiadania, inni z kolei pytają jak ćwiczyć dykcję i jak zostać lektorem. Jest też ułamek, który pyta nas o produkcję muzyczną.


CO CHCEMY ZROBIĆ?

W związku z tym chcemy uruchomić nową serię filmów, w których moglibyśmy udzielić Wam porad i odpowiedzi na te oraz inne pytania. Poznacie odpowiedzi na zagadnienia związane z:

  • pisarstwem
  • kompozycją muzyczną
  • dykcją i emisją głosu
  • technikami lektorskimi

    Wszystko na bazie naszych własnych doświadczeń

Oprócz tego chcielibyśmy zająć się produkcją krótkometrażowych filmów grozy lub filmów na podstawie creepypast, zarówno autorskich jak i klasyków gatunku. Przewidzieliśmy również produkcję wywiadów z autorami powieści grozy tak jak miało to miejsce w przypadku spotkania z Grahamem Mastertonem.Mimo chęci i zapału jest pewna bariera, która nie pozwala nam na realizację naszych celów. Mianowicie brak odpowiedniego sprzętu. Niestety telefonem i lampką nie da się zrobić wszystkiego. Dla dobrego efektu potrzebne są profesjonalne aparaty, studyjne oświetlenie, mikroporty oraz mikrofony pojemnościowe (tzw. tyczki) do produkcji filmowej. Koszt takiego sprzętu oscyluje w granicach 10 tysięcy złotych. Sami nie jesteśmy w stanie zainwestować jednorazowo takiej kwoty, jednak wierzymy, że z drobnym wsparciem każdego z Was uda nam się małymi kroczkami osiągnąć ten cel!

NA CO ZBIERAMY?

Zbiórka podzielona jest na kilka etapów finansowych oraz związanych z nimi produkcjami. Zapoznajcie się z nimi i wesprzyjcie nas! Poniżej przedstawiamy Wam na co konkonkretnie zostaną przeznaczone Wasze pieniądze! To właśnie Wy możecie przyczynić się do rozwoju kanału MysteryTV!

ETAP 1 (3,500 złotych)
Zakup profesjonalnego aparatu do produkcji filmowej. Realizacja serii poradników wideo z zakresu pisarstwa, technik lektorskich, kulisy prac nad nagraniami.
REALIZACJA FILMU "RADIO" NA MOTYWACH CREEPYPASTY

ETAP 2 (5,000 złotych)
Zakup statywów oraz oświetlenia składającego się z softboxów. Realizacja drugiej części filmu "Odkupienie" pod roboczym tytułem "Potępienie".

ETAP 3 (7,500 złotych)
Zakup drugiego aparatu oraz stabilizatorów. Realizacja filmu na motywach creepypasty "Istota z lasu".

ETAP 4 (9,000 złotych)
Zakup mikrofonów i rejestratorów dźwięku. Realizacja filmu na motywach serii "DUALISTIC".

 Pamiętaj. To, czy nasz kanał będzie mógł się rozwinąć, czy uda nam się osiągnąć wszystkie etapy oraz czy uda nam się zrealizować powyższe cele zależy teraz tylko i wyłącznie od Ciebie.
Nie od niego...
nie od niej...
od Ciebie.
Dlatego jeśli chcesz nam pomóc, zrób to. Nie patrz na niego, na nią. Nie zastanawiaj się, czy uzbieramy całą kwotę, czy nie. 
Zrób to, co sam uważasz za słuszne! 


Wszystkie nagrody zostaną zrealizowane w terminie 31 dni od pozytywnego zakończenia projektu

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.11.2016 18:06