Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Chór Music Everywhere

Chór Music Everywhere

Gdańsk, Poland

Chór Music Everywhere to grupa entuzjastów wspólnego śpiewu oraz jeden z najmłodszych i najprężniej rozwijających się chórów w trójmieście. Zespół powstał w październiku 2010 roku, a w jego skład wchodzą studenci, uczniowie oraz młodzi ludzie czynni zawodowo, których połączyła pasja śpiewania.

Chór Music Everywhere działa przy Stowarzyszeniu Music Everywhere, a jego dyrygentem oraz kierownikiem artystycznym jest Beata Śnieg,

W repertuarze tego około 35 osobowego chóru znajdują się liczne dzieła muzyki rozrywkowej, świeckiej, sakralnej oraz ludowej. Do bogatego repertuaru w okresie świątecznym dochodzą również kolędy oraz pastorałki. Chór działa również jako oprawa muzyczna ważnych wydarzeń kulturalnych na terenie trójmiasta.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

22020 PLN z 20000 PLN

206 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

110%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.06.2016.

MUSIC EVERYWHERE

O projekcie

 Nazywamy się Chór Music Everywhere. Wyglądamy tak:

Istniejemy już ponad 5 lat. Łączy nas pasja – kochamy śpiewać. Nazwa Chóru Music Everywhere to nasze motto: chcemy nieść muzykę i zarażać dobrą energią wszędzie, gdzie tylko się da. Oprócz występów na festiwalach i koncertach, śpiewamy także w różnych innych, mało oczywistych miejscach takich jak: bramy, autobusy, pociągi, przejścia podziemne, fontanny i pomniki. :D

W ciągu 5 lat istnienia naszego zespołu, koncertowaliśmy intensywnie nie tylko w naszym rodzinnym Gdańsku, ale także w wielu miastach Polski. 

Od początku naszego istnienia odnosiliśmy sukcesy na wielu krajowych festiwalach. Teraz jesteśmy gotowi, by wreszcie wyruszyć za granicę! Zostaliśmy zaproszeni do udziału w Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie Chóralnym „Cançó Mediterrania” oraz Międzynarodowym Konkursie Chóralnym im. Pau Casalsa, które odbywają się w Barcelonie i Lloret del Mar we wrześniu 2016 roku. Bardzo chcemy zaprezentować naszą muzykę na arenie międzynarodowej. Jedyne, co stoi na naszej drodze, to... Tak, zgadliście. Finanse :(

Całkowity koszt tygodniowego wyjazdu dla 30 osób wynosi 70 470 zł, z czego sam tylko koszt biletów lotniczych wynosi 27 390 zł.
Choć zgromadziliśmy już większość funduszy na pobyt (własnymi środkami i z pomocą sponsorów), potrzebujemy jeszcze pieniędzy na przelot – niestety transport 30 osób z Polski do Hiszpanii wiąże się ze sporymi kosztami. Liczymy, że obecność projektu na PolakPotrafi.pl pozwoli nam uzbierać brakujące 20 000 zł, które przeznaczymy na dofinansowanie biletów. Dlatego prosimy Was o wsparcie. Pomożecie?

30zł i mix domowych ciastek jest Twój!

Fitness w świetnym towarzystwie? Z nami nie ma lipy!
Poza tym, gdzieś trzeba zrzucić te ciastka! :P

Spraw komuś lub sobie wspaniałe STO LAT w dzień urodzin!

Chcesz nas poznać? Pójdź z nami na piwo lub pizze! (albo to połączmy!)

TANIA SIŁA ROBOCZA-wielokrotnie przekonaliśmy się,że razem wszystko idzie szybciej i przyjemniej!
Teraz pora na Ciebie :D Służymy pomocą!

Chcesz nas na swoim ślubie lub innym wydarzeniu prywatnym?
Pozwól nam zadbać o oprawę muzyczną Twoich wyjątkowych chwil!

*Chór Music Everywhere działa niezależnie od jakiejkolwiek instytucji. Zdarza się, że za koncerty otrzymujemy niewielkie honorarium, które przeznaczamy na działalność naszego zespołu. Najczęściej jednak śpiewamy zupełnie charytatywnie, a często sami dokładamy do naszej pasji.

Media o Twoim projekcie:

Music Everywhere! jedzie do Hiszpanii i potrzebuje pomocy

pomorskie.eu | 2016-05-23

Gdański chór Music Everywhere po sukcesach na krajowych konkursach i festiwalach zdecydował się zaprezentować na arenie międzynarodowej. We wrześniu 2016 r. artyści planują wyjazd do Hiszpanii. Muzycy zachęcają do wzięcia udziału w zbiórce crowdfundingowej, która ma im pomóc w zdobyciu funduszy na podróż.

Chór Music Everywhere jedzie do Hiszpanii – i prosi o pomoc!

www.choral.art.pl | 2016-05-13

W tym roku Chór Music Everywhere postanowił podnieść sobie poprzeczkę – po licznych sukcesach na krajowych konkursach i festiwalach zdecydowali się zaprezentować na arenie międzynarodowej.

Chór Music Everywhere jedzie do Hiszpanii – i prosi o pomoc!

gdansktown.pl | 2016-05-10

Gdański Chór Music Everywhere przez ponad 5 lat swego istnienia zyskał renomę jednego z najciekawszych i najprężniej rozwijających się zespołów tego typu w Trójmieście. 40-osobowy Chór do tej pory można było usłyszeć zarówno w poważnych salach koncertowych, jak i w nietuzinkowych przestrzeniach: przejściach podziemnych, autobusach, na miejskich placach i w bramach. Gdziekolwiek się nie pojawią, zdobywają serca słuchaczy swoją energią i przebojowym repertuarem. Ich pasja zaowocowała także organizowanym od dwóch lat w Gdańsku Ogólnopolskim Festiwalem Współczesnej Muzyki Chóralnej „Music Everywhere!”.

Gdański chór od 5 lat koncertuje charytatywnie. Teraz śpiewacy sami proszą o pomoc

radiogdansk.pl | 2016-05-06

Śpiewają w bramach, autobusach, pociągach, przejściach podziemnych, przy fontannach i pomnikach. Mają również doświadczenia na koncertach i festiwalach. Teraz gdański chór Music Everywhere ma szansę na występ w Hiszpanii.

Gdański chór od 5 lat koncertuje charytatywnie. Teraz śpiewacy sami proszą o pomoc

radiogdansk.pl | 2016-05-06

Śpiewają w bramach, autobusach, pociągach, przejściach podziemnych, przy fontannach i pomnikach. Mają również doświadczenia na koncertach i festiwalach. Teraz gdański chór Music Everywhere ma szansę na występ w Hiszpanii.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.06.2016 18:06