Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

murbeton

murbeton

Warszawa

Angelika - z wykształcenia nauczycielka wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Pracuje w przedszkolu. Ma wolne wakacje i chętnie coś sensownego z nimi zrobi :)

Elka - z wykształcenia logopeda i audiolog. Jakiś czas spędziła pracując w przedszkolu, aktualnie zajmuje się rocznym Frankiem. Dzieci lubi najbardziej i chce dla nich jak najlepiej.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

510 PLN z 10000 PLN

12 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.01.2016.

PIONIERSKIE WAKACJE W MIEŚCIE - MURBETON

Dodano: 14.01.2016, 18:02
  Jacek Haja
Jacek Haja
Wybrałem wsparcie tego projektu zupełnie przypadkowo. Powodem (dla mnie) było to, że miał ustawioną taką samą kwotę (100 zegarów dla szachistów ...) i małe szanse na sukces, zobaczyłem go gdy już się kończył, ja byłem wtedy na początku realizacji. Mija czwarty dzień od zakończenia a moja złotówka nie wróciła do mnie ("projekt w trakcie rozliczania" ale co tu rozliczać?). Z ciekawością zaczynam rozglądać się po innych projektach, by szukać doświadczeń. Czy autorki projektu mają jakieś refleksje? Ja mam jeszcze 4 tygodnie ale uzbierałem mniej niż 1%.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.01.2016 18:06