Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Clouzot - Lingua

Clouzot - Lingua

Gdynia, Poland

Był sobie Francuz...
Roland pracował w wielu miejscach na świecie. A jak przyjechał do Polski to się zakochał. Z czasem zaczął uczyć Polaków języka miłości i dyplomacji. Tak dobrze mu szło, że wraz z synem Ludwigiem rozpoczęli pracę na szerszą skalę.
Roland opracował metodę, która naukę czyni miłą, szybką i skuteczną, a także napisał pierwszy podręcznik.
Ludwig to prawa ręka swojego taty w zakresie audio, wideo, multimediów i grafiki.
U nas też jest Katarzyna, która ma pieczę nad logistyką i administracją.
Spotkaliśmy się z Polą – młodym grafikiem, w której pokładamy nadzieję na współpracę w pełnym wymiarze.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

215 PLN z 10000 PLN

6 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.06.2017.

Multimedialny podręcznik do nauki języka francuskiego

O projekcie

Skuteczna nauka gramatyki francuskiej

Naucz się używać języka francuskiego metodą praktyczną i jak najbardziej intuicyjną, stworzoną przez rodowitego użytkownika języka francuskiego i przekonaj się, że nie jest to wcale takie trudne. 

Skąd decyzja o stworzeniu własnych materiałów do nauki? 

Dzięki wykorzystaniu technologii proponujemy nauczycielom i korepetytorom jedyny w swoim rodzaju interaktywno-multimedialny podręcznik z treścią, grafiką, dźwiękiem i materiałami wizualnymi, które w przejrzysty sposób objaśnią francuską gramatykę.

 

Podstawy naszej koncepcji: 

Aby zwiększyć siłę pamięci i być w stanie w pełni wykorzystać raz zapamiętane informacje, proponujemy lepszą reprezentację pamięci, posługując się technikami pamięciowymi i dodatkowo polecamy aktywne przypominanie, nazywane powtórkami w interwałach. Ebbinghaus był pewien, że każde powtórzenie podczas procesu nauki zwiększa optymalną przerwę przed następnym wymaganym powtórzeniem.

 

  

Odkryj twój indywidualny sposób nauczania

 

Niektórzy uczą się pisząc, inni słuchając, czytając czy ucząc się na pamięć. Obojętnie w jaki sposób uczysz się języka francuskiego, znajdziesz u nas wszystko czego potrzebujesz, by uczynić postęp i dostosować  metody nauczania do swojego stylu uczenia się.

Każda część kursu opiera się na schemacie i wizualizacji graficznej zasad na jakich działa gramatyka.

Poza tym, nauka języka francuskiego z nagraniami audiowizualnymi jest konieczna do nauczania komunikacji i zrozumienia języka mówionego i ćwiczenia wypowiedzi.

 

 

Co odróżnia nas od innych?

Cały podręcznik jest zbudowany z modułów, dzięki czemu możesz uczyć się wybranych zagadnień gdzie chcesz i kiedy chcesz. Masz wątpliwości, co do użycia jakiegoś czasu? Sprawdź to podczas przerwy w zajęciach. Możesz też przerobić całą lekcję w wolny weekend, jeśli masz tylko ochotę. Trenuj swoje umiejętności z naszymi ćwiczeniami i popraw swój francuski.

 

Dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia?

Pracowaliśmy kilka lat nad udoskonaleniem naszych materiałów do nauki. Stworzyliśmy skuteczne narzędzia, które pomagają obalić mity dotyczące języka francuskiego. Pomyślnie stworzyliśmy społeczność w Polsce, która korzysta z naszego programu. Wydaliśmy już pierwszy tom naszego podręcznika. W przygotowaniu jest kilka kolejnych i wymaga to jeszcze dużo pracy. Dzięki Tobie będziemy mogli przyspieszyć pracę i stworzyć nowe stanowisko pracy oraz zatrudnić specjalistę do tworzenia materiałów do kolejnego podręcznika. Bedziemy mogli także pokryć koszty produkcji i marketingu.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.06.2017 22:10