Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kacper Ryx

Kacper Ryx

Kraków

Kacper Ryx to bohater cyklu kryminałów historycznych autorstwa Mariusza Wollnego. Jako oficjalny Inwestygator Ich Królewskich Mości tropi i karze przestępców w XVI-wiecznym Krakowie (aczkolwiek zdarza mu się również rozszerzać działalność na całą Rzeczpospolitą). Autor książek o jego przygodach to pisarz z zamiłowania, a z powołania nauczyciel historii z kilkudziesięcioletnim stażem (obecnie już w stanie spoczynku). Swoją twórczością od przeszło 10 lat udowadnia, iż dzieje Polski obfitują w niesamowite historie oraz intrygi . Na swoim koncie, oprócz wspomnianej czterotomowej serii o Kacprze Ryksie ma książki takie, jak "Krew Inków", "Oblicze Pana", cykl "Krwawa Jutrznia", "Tropem Smoka" oraz dawno wyprzedane książki o historii Polski dla dzieci z serii "Był sobie król..."

Napisz wiadomość do Projektodawcy

16723 PLN z 5000 PLN

181 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

334%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.04.2015.

Wydanie najnowszej książki M.Wollnego 'Mściciel.'

Epilog

Dodano 12.05.2015, godz. 21:40

Szanowni Wydawcy!

Wczoraj wysłaliśmy do Was książki, koszulki i torby. Zapewne większość z Was już wertuje Mściciela. Jeśli coś w Waszym pakiecie nie będzie się zgadzać, albo paczka nie dojdzie albo wyniknie inny problem piszcie do nas śmiało na kacperryx@kacperryx.pl
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wsparcie jakiego nam udzieliliście i mamy nadzieję, że książka się spodoba, a koszulki i torby nosić będziecie dumnie!

Pozdrawiamy,
Mariusz Wollny, Kacper Ryx i Maciej Kowalskie

Dodano: 13.05.2015, 8:14
  boregi
boregi
Ja już od wczoraj cieszę się swoim egzemplarzem :) Bardzo, ale to bardzo dziękuję za błyskawiczną wysyłkę i dedykację ! :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.04.2015 10:10