Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kacper Ryx

Kacper Ryx

Kraków

Kacper Ryx to bohater cyklu kryminałów historycznych autorstwa Mariusza Wollnego. Jako oficjalny Inwestygator Ich Królewskich Mości tropi i karze przestępców w XVI-wiecznym Krakowie (aczkolwiek zdarza mu się również rozszerzać działalność na całą Rzeczpospolitą). Autor książek o jego przygodach to pisarz z zamiłowania, a z powołania nauczyciel historii z kilkudziesięcioletnim stażem (obecnie już w stanie spoczynku). Swoją twórczością od przeszło 10 lat udowadnia, iż dzieje Polski obfitują w niesamowite historie oraz intrygi . Na swoim koncie, oprócz wspomnianej czterotomowej serii o Kacprze Ryksie ma książki takie, jak "Krew Inków", "Oblicze Pana", cykl "Krwawa Jutrznia", "Tropem Smoka" oraz dawno wyprzedane książki o historii Polski dla dzieci z serii "Był sobie król..."

Napisz wiadomość do Projektodawcy

16723 PLN z 5000 PLN

181 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

334%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.04.2015.

Wydanie najnowszej książki M.Wollnego 'Mściciel.'

Wielki sukces Mściciela!

Dodano 22.04.2015, godz. 14:30

Szanowni Wydawcy!

Dziś przed południem nasza kampania dobiegła końca. Udało się zebrać prawie 17 tys złotych, które przeznaczymy na wydanie "Mściciela". To były doprawdy niesamowite i emocjonujące 2 tygodnie wspólnych zmagań!! BARDZO BARDZO BARDZO wszystkim dziękujemy za wsparcie. Teraz zaczynamy wyścig z czasem na obiecanego 10 maja i tak jak pisaliśmy, dołożymy wszelkich starań aby właśnie w ten dzień odbyła się premiera książki!

Jednocześnie bardzo prosimy osoby, które zakupiły na akcji koszulki, a jeszcze tego nie zrobiły o przesłanie nam wybranych rozmiarów i typów (damska/męska).

Druga prośba kierujemy do osób, które wpłaciły minimum 100 zł, i które mają znaleźć się w podziękowaniach w książce, aby przesłały nam informację o tym kto ma znaleźć się w tych podziękowaniach (również o ile jeszcze tego nie zrobiły)

Pozdrawiamy,
Kacper Ryx, Mariusz Wollny, Maciej Kowalski

Dodano: 24.04.2015, 13:03
  krz123
krz123
Dołączam się do pytania. Gdzie można podać adres do wysyłki książki?

pozdrawiam.
Dodano: 22.04.2015, 14:45
  olasia
olasia
na jaki email można wysyłać informacje dot. koszulek oraz adresu dostawy?

pozdrawiam

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.04.2015 10:10